Skocz do zawartości

[♻] Regeneracja hp + info


Dziam Dziam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zauważyłem ostatnio podczas leczenia pacjenta w rogu było widać ile ma hp oraz ile zostało jeszcze do max podleczenia, teraz tego nie ma, można to przywrócić ? moim zdaniem przydatne ponieważ widać ile mu jeszcze zostało do załadowania i kiedy przestać leczyć, wiem ze widać czerwony pasek ale szczerze mówiąc on jest do kitu bo jak ja skończę leczyć a typek mnie jeszcze nie to i tak go widać

Druga sprawa co z tym info po śmierci ? z pisaniem jest lipa bo mało kto to widzi oraz nie którzy zanim napiszą to gościu będzie juz po drugiej str mapy :D moim zdaniem lepiej przywrócić w końcu to 4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ale info dziala caly czas pisane i mowione pisane 5s mowione 3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wlasnie z MARIO sprawdziliśmy na serwie te info i dupa odrazu padłem mówiłem info i nic nie było słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do leczenia to byście mogli przywrócić to, ile zostało :) Ułatwia to trochę :P A co do info... mi tam bez różnicy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True nie działa info tak jaki Dzaim wyżej napisał a szkoda :( i te leczenie też można poprawić bo ułatwiało to bardziej i było widoczne :)

 

 

pozdro M_A_R_I_O :hooray:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.