Skocz do zawartości

[UB ✔] HACKER BESTE SKILLED ON


HACKER

Rekomendowane odpowiedzi

Jakas KPINA. Gościu weź się ogarnij bo ile można. 

 Adas esperal,
bedziesz dostawał do skutku dema bo jesteś odpalony nie wiem jakim prawem ktos dal ci ub.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_eldorado0002.png


tu powinieneś mieć biało.... szansa nikła ze dostales ssy miedzy flashem (możliwe ale bardzo mało prawdopodobne.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA Ty już jakieś rzeczy z kosmosu wyszukujesz. Tonący brzytwy się chwyta? Bierz sie lepiej za demo. 

 

@@

To  widocznie za słabe demo, Staraj się  bardziej bo zaraz składam podanie o admina :D Teraz bedzie kolejne demo?

 

@@

SSy czyste wiec masz jakis inny dowód? Jakie NIE to UB daj

Edytowane przez HACKER
 Adas esperal,
nie do konca czyste bo miales bialo a ss wyszedl bez flasha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demo miałeś rozpisane dalej nie wiem dlaczego masz ub.  WIADOMO ze będziesz się bronił rekami i nogami udowadniając ze  grasz czysto..



Na odbanowanie jest 48H niech ktos inny ciebie zweryfikuje JAK TWIERDZISZ ZE JA SIE CH ZNAM I SIE NA CIEBIE UWZIĄŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem przemilczeć moje podejrzenia, ale skoro już temat wyszedł... tak, moim zdaniem gracz coś ma. Zauważyłem jedną sytuację, gdy dostałeś dwa flesze, ale biało nie miałeś. Wątpię czy to był jakiś błąd gry :/ Podczas gry widziałem również, gdy inni gracze pisali, że jesteś odpalony ble ble ble. Tak jak napisał Adaś, 48h na odbanowanie, zobaczymy jaki będzie werdykt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, D@wid0 napisał:

Wolałem przemilczeć moje podejrzenia, ale skoro już temat wyszedł... tak, moim zdaniem gracz coś ma. Zauważyłem jedną sytuację, gdy dostałeś dwa flesze, ale biało nie miałeś. Wątpię czy to był jakiś błąd gry :/ Podczas gry widziałem również, gdy inni gracze pisali, że jesteś odpalony ble ble ble. Tak jak napisał Adaś, 48h na odbanowanie, zobaczymy jaki będzie werdykt. 

 

Po tylu latach gry umiem obracać się od Fleshy, w tym przypadku pewnie błąd gry lub już byłem banowany i dlatego biało nie bylo.  Zawsze można wziąć demo do weryfikacji mojej słabej gry.  

PS. Sa osoby na serevrze dużo lepsze odemnie ale i tak ktoś musi się doczepić xD 

Edytowane przez HACKER
Ogładałem demo z eldorado i nie mam tego Flesha, czas 15:22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www8.zippyshare.com/v/AYlkazv8/file.html jest to jedno z dem które posiadam jak grasz, może ono coś pomoże i albo uda mi się dodać jeszcze 1 albo jutro. 

Proszę o przeczytanie regulaminu Forum bo jeszcze kilka takich nic nie wnoszących Twoich wypowiedzi i możesz już nie móc napisać cokolwiek.  Po drugie o graczu @Lemur. mówiłeś że jest czysty i wgl, wiec Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą ani nie są brane pod uwagę ... 

 JOKER XD,
https://www86.zippyshare.com/v/AvIvUxrg/file.html drugie demo może coś pomoże, długie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Karol xD napisał:

https://www8.zippyshare.com/v/AYlkazv8/file.html jest to jedno z dem które posiadam jak grasz, może ono coś pomoże i albo uda mi się dodać jeszcze 1 albo jutro. 

Proszę o przeczytanie regulaminu Forum bo jeszcze kilka takich nic nie wnoszących Twoich wypowiedzi i możesz już nie móc napisać cokolwiek.  Po drugie o graczu @Lemur. mówiłeś że jest czysty i wgl, wiec Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą ani nie są brane pod uwagę ... 

 

Oglądałem 1 demko na mapie de_aztec gdzie za dużo nie widać. Może do 1  czy 2 skanów można się przyczepić ale ogólnie gra bez fajerwerek.  Drugie demo działa ale w ogóle mnie na nim nie ma.  Chyba że mi się źle odpala. Czytałem regulamin i pytałem ludzi na TS co do moich praw. Jako, że ten temat dotyczy mojej osoby mam prawo się bronić. A będę to robił bo gram czysto, mimo że wiele osób uważa inaczej. 

Zastanawiam się dlaczego osoby typu PWK, NeWbie, Krawacik i kilka innych  z takim skillem jaki posiadają nie mają jeszcze bana? Jestem od nich słabszy i ciągle mam problemy. Może dlatego że mikrofonu w grze nie używam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć że ten "Flash"został rzucony przez członka drużyny gdzie flesheowanie temejtow jest wyłączone..

 Adas esperal,
nie bo podczas robienia ssów miał biało pamietam jak robiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwlekam i zwlekam, biję się z myślami ale w końcu muszę wydać swój werdykt. Może się nie znam, ale:

Ja nie widzę w tych demkach nic dziwnego, nie ma tu nic za co mógłbym dać bana :D Te długie demko nagrywa wszystkich tylko nie HACKERA. 

SS też czyste.  z tym flashem może być jak napisał @uczi, albo poprostu był za daleko od niego i go nie złapało. 

Spójrz na demko z Azteca tam jakoś normalnie dostaje flashe :D

UB ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na [UB ✔] HACKER BESTE SKILLED ON
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.