Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na Admina


Wafelek :D

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: Wafelek :D

Nick na gracza/admina na ktorego skladasz skarge SpIzGaNy KrYsTiAn

Powód skargi: Wyje*ka na to co do niego piesze na u@ oraz naduzywanie praw administratorskich.

nie ma co rozpisywac dema bo to sie dzialo co runde w ct :p

Dowód rozpisany ss/demko: http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1810031556-bb_nuke_b5.dem.zip

[Ja to T!ck3r tyle że zapomniałem hasła do konto :(].

Edytowane przez Wafelek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie Ponieważ znam sie z Krystianem i nie wierze bo gralem wtedy ze cos zrobil wiec nie popieram wafla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dominik napisał:

Wypowiem sie Ponieważ znam sie z Krystianem i nie wierze bo gralem wtedy ze cos zrobil wiec nie popieram wafla :)

To może obejrzysz demo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20181003153742_1.jpg

20181003154021_1.jpg

20181003154031_1.jpg

Proszę te screnny co tak bardzo mnie prosiłeś ,jeżeli chodzi ci o to ,co pisałeś bo sam nie wiem 

A ,że nie reaguje nie raz na u@ powód jest jeden spam + jestem ślepy 

Pomagam graczom według swojego uznania nie mam obowiązku pomagania każdemu z kolei 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spizgany krystian napisał:

20181003153742_1.jpg

20181003154021_1.jpg

20181003154031_1.jpg

Proszę te screnny co tak bardzo mnie prosiłeś ,jeżeli chodzi ci o to ,co pisałeś bo sam nie wiem 

Ale to nie jest temat o mucie tylko o twoim naduzywaniu admina... na nastepnej mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś mi na steamie o co ci chodziło więc powiem ci tak miałeś admina i wiesz jak to jest jak komuś pomagasz i ktoś potem spami /p to z przyzwyczajenia to wyłączasz pomogłem graczowi i udałem się do mojej lampy wpisując /a nie patrząc na czat a po za tym jak dobrze mi wiadomo masz mnie na steamie to nie jest trudne żeby napisać tyle ode mnie masz coś do dodania pisz odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.