Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] Skarga <Tabun>


limonekxpompa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze:Limonekxpompa
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę Tabun
3. Powód skargi Na demku jets pokazane  <20.35> jak gracz Skiler  poszedł z mojej kampy i poszedł swojej  <20.45> admin tabun zaczyna  mówić ze skiler uciekł z kampy i ze mu zabierze przywileje jak nie wyjdzie  po czym   wyrzucił go  2 razy z kampy   <regulamin budowniczych > <punkt 6.gdy spadniesz z kampy-musisz wrócić do niej albo stój w miejscu 
4. Dowód rozpisany ss/demko http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1810092018-bb_confidence_kyku.dem.zip                     20.35 ZACZYNA SIĘ AKCJA  21.00 SIĘ KOŃCZY 
5.INFORMACJA PISZĘ  TO ZA SKILERA PONIEWAŻ ON NIE UMIE  ODTWORZYĆ DEMKA I ROZPISAĆ 

 

@Tabuniasty152 PO
1. Gracz "VEKO" Wbił na naszą kampe lecz nie po naszych klockach tylko  po klockach które należały do Gracza "Gienek4333"
2. Admin "K4PP4" nam Mu tylko pomógł 
3.Gracz "Zjem Cie" nie podsadził skil3ra Tylko gracz"Maxiking"
4.dosyć często nie robię kampy i  dlatego biegam po mapie 

Edytowane przez limonekxpompa
USUNIĘCIE 20.50 Z TYTUŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tak na tym demku co wysłałeś tak jak ci mówiłem  Uciekliście z kampy Gdzie chyba jeszcze chcesz wkopać "K4PP4" bo was wrzucił podczas rundy + jeszcze "Zjem Cie" podsadził skillera ale to nie wszystko pod koniec rundy gdy wam wbił Veko zaczeliście uciekać do 2kampy czyli Ucieczka z kampy a wy biliście na ziemi dosyć czesto to robicie i nie będe na to przymykał cały czas oczu.

 

#edit

tera nie ma czasu znów obejrzeć demka lecz, w tym momencie przyznałeś się ze nie miałeś wejścia na kampe i użyłeś z skillerem buga z TP czyli taki że tepa leciutko do przodu więc Myślę że to co zrobiliście jest Wręcz bezesnsu bo nie dość że Kampa bez wejścia gdy skiller spadł kappa go wrzucił a już dawno było po pomocy stwierdzam to potym że był to mniej wiecej środek rundy jak pamiętam właczył budowanie i wrzucił go na kampe poczym se odrazu all wyłączył potem veko wam Wbił i uciekliście nie zmienia to faktu ze uciekliście ale jutro obejrze całe demko bo będe raczej miał czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez sensu... Skąd tabun mógł wiedzieć że macie team razem ze skil3rem skoro spadł ze swojej kamy i zaczął biec do twojej? Zasada jest prosta, spadniesz z kampy to ALBO NA NIĄ WRACASZ ( NA TA Z KTÓREJ SPADŁEŚ ) ALBO ODDAJESZ FRAGA. Nie ma tu nic że wbiegasz do kampy swojego kolegi, więc chyba jest to logiczne? Dodam od siebie limonek nic do Ciebie nie mam, ale to co robisz na serwerze to kompletna porażka, to że w regulaminie jest kilka luk to nie znaczy że możesz robić sobie na serwerze co ci się podoba, czyt. Akcja z dzisiaj i to zdarzyło się na dwóch mapach, zresztą jak codziennie. Nie będę tutaj wypisywał bezpodstawnych dowodów więc wrzucę demko na dowód.

 

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1810091757-bb_crete3.dem.zip

 

6:40 do 7:10 - limonek zeskakuję z kampy, stawia skilla Obok wejscia do mojej kampy i kryję się za moją kampą strzelając do zombie które wchodzi na moją kampę, biegając po mapie bardzo często ci się to zdarza, nie wiem czy to twój nawyk czy jak? Później pytam (7: 35-8:10)się Ciebie czy spadłeś z kampy, na luzie odpowiadasz że "nie zeskoczyłem" i myślisz że to co innego jak spadnięcie z kampy? Eh.... Jeszcze gadasz że nic ci nie mogę zrobić bo to nie to samo, i ja rozmawiam z byłym adminem? Dajcie spokój.

  1. Zabrania się uciekania z kampy gdy zombie na nią wchodzi - spadłeś to stój w miejscu i oddaj fraga.

18:18 do 19:50 czyli prawie cała runda - zrobiłeś se kampe obok i jak gdyby nigdy nic strzelałeś w zombie które wchodziły BA i nawet były na mojej kampie! Po tym jak zaptałem się czy strzelasz, odpowiedziałeś że to nie twoja wina że ty masz ochronna burze i ona wali dmg bo blisko kampe mam ok, ok ale na demko wyszedł cały bród. Najgorsze jest to że admin który był z tobą na kampie, nawet nie zareagował - po prostu to zlał.

Oczywiście w następnej mapie zabrałem ci przywileje, a ty jak święty się zachowywałeś, że za co ja ci je zabrałem i wgl.

Sytuacja z tobą limonek powtarza się codziennie, mógłbym wygrzebać jeszcze conajmniej 3 demka w których biegasz po mapie, lub bijesz zombie które wchodzą do czyjejś kampy gdzie w regulaminie co piszę? zacytujmy.

  1. Zabrania się strzelania do zombie na ziemi lub innej kampie - nie dotyczy ostatniej kampy.
  2. Dozwolone jest strzelanie jedynie do zombie które wchodzą na naszą bazę, atakują nas (tylko jeśli stwarzają bezpośrednie zagrożenie) lub gonią nas.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że czujesz się na tym serwerze jak nie wiadomo kto. Często jesteś jedną z osób która się z kimś wyzywa lub kłóci. Prowokujesz kilku adminów w tym mnie twoimi że tak to pozwolę sobie nazwać "groźbami" że o napiszę skargę, zbieram na Ciebie dowody.  Jeszcze po daniu ci jakiejkolwiek kary zawsze jest protest z twojej strony, typu - ej ale przecież nie możesz mi zabrać przywilejów na taki czas? Nie wiem chłopie, ogarnij się w końcu i zacznij grać jak każdy inny normalny gracz nie przeszkadzając innym w rozgrywce i nie graj na nerwach większości nowym adminom na serwerze.

 

A, zapomniałbym - demko które wrzuciłeś też opisze bo na tej mapce akurat też odpierdzielałeś swoję jazdy.

 

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1810092018-bb_confidence_kyku.dem.zip

 

4:33-7:15   razem se skil3rem rozpoczynacie popołudniowy maraton zeskakując z kampy i biegając po mapce skacząc po kampach innych graczy. Czy takie coś jest wgl mądre?

Później całą runde w której jesteś w zombie praktycznie afczysz, ale to nic nowego z twojej strony.

17:40 bijesz zombiaki kiedy jeszcze są na ziemi, dopiero zbliżają się do twojej kampy.

20:23 - spadłeś z kampy i biegniesz w stronę respa, strzelając w tym czasie do zombiaków gdzie regulamin mówi jasno jak zacytowałem kilka linijek wyżej:).

20:46 - tu zaczyna się gadanie tabuna do skil3ra, żeby wyłaził z kampy. Jak dla mnie admin miał rację, spadł z kampy i zaczął biec do drugiej kampy gdzie zasada jest prosta. Jeżeli spadłeś z kampy to MUSISZ ALBO NA NIĄ WRÓCIĆ, ALBO ODDAĆ FRAGA. Nie ma tu mowy o biegu 100m do drugiej kampy.

 

a zapomniałbym, na demku wyraźnie widać czas 17:15 - użycie /team i tp podczas kiedy zrespiłeś się nagle nad skil3rem i wszedłeś po klockach o których sam napisałeś że należą do jakiegoś "Gienek4333" - zauważyłem to dopiero pod koniec pisania, jak dla mnie wykorzystywanie bugów gry za co powinieneś zostać surowo ukarany. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dopowiem limonek ciesz się że kappa cię odmutowal wgl. Nie wiadomo dlaczego bo nutę był z 5 mam bo cały czas prowokowałes gdzie mogłem. Ci bana dać ale olałem temat ale jak już powiedziałeś tekstem że od dołu jestem zrobiony puściły mi nerwy może nie spadnie ale mute mija po czy spamisz kappie żeby odmutowal nie bd już taki chamski poprostu dam ci bana może kara zejdzie sama a nie inny admin ci zdejmie bo jak dla mnie mute słuszny szczególnie że kappa prawie wgl nie słuchał jak wyzywales mnie na ostatnich 5 mapach przed mutem dlatego że go nie bylo.

A druga rzecz ty się módl żebym demek nie zaczął sprawdzać bo ostatnio dvnu złożył skarge bodajże na blondasa za skracanie zgadnij co tam zauważyłem kampa limonka na /o a co lepsze to były klocki wafla miałeś lampę bez wejścia więc myślę że to nie byla twoja pierwsza i ostatnia taka akcja kolejna skarga twoja tym razem nie wkopales mnie a siebie ze znajomości regulaminu i zrozumiem ego czytania.

 

Powiedz kto by chciał Adama który łamie regulamin umyślnie i biega po mapie oczywiście zeskakując z kampy przed zm i biega po kampach graczy i wbija na lampę po innych kampach oczywiście jak byś miał Adama by się to zmieniło jak byś spadł byś se wleciał jetpackiem lub noclipem jak bys budował lampę byś pomagał ale wleciał potem co możesz ale jak masz wejście to chyba tyle ode mnie ale zacznę oglądać stare demka bo wątpię że limonek ktoś cię chce na Adama jeszcze po tym co robisz bo wątpię żeby był sens żeby administracja wyzywała i zaczynała prowokować bo cały czas to robisz 

 

 

#edit

Mówię ci że mnie prowokowałes przez 5map że ja gadalem na kogoś na discordzie co jest nie prawda nie lubię klamcow takich ludzi się tępi

 

No to zobacz demko skargi na blondasa od _dvnu i jak nie robisz jak zawsze gadasz 1 byłem bierz Diego klocka bo skarga wleci itd nie masz co płakać nad rozlanym mlekiem 

A przez cb może ucierpieć parę innych graczy no ty sam jeden wyczerpiesz moja cierpliwość ja Zara tak będę na regulamin uparty gorzej niz FB co większość osób zna takiego mnie. 

 

I tu powiedziałeś dobrze mam problem z tym jak pomagam i blokada złapać nie mogę bo 10zm wbija do kampy ale ja ci wbiłem dziura (błędem kampy) którego nie widziałeś przy okazji uprzedze tw odpowiedz admin nie musiał ci pomóc więc powinnienes się cieszyć że za to co robisz ciemny chciał ci wgl pomóc bo wyzywasz każdego na discordzie i mogę się założyć że tak jak wyzywales ciemnego tak Teraz i mnie wyzywasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tabuniasty152 napisał:

Tak tylko dopowiem limonek ciesz się że kappa cię odmutowal wgl. Nie wiadomo dlaczego bo nutę był z 5 mam bo cały czas prowokowałes gdzie mogłem. Ci bana dać ale olałem temat ale jak już powiedziałeś tekstem że od dołu jestem zrobiony puściły mi nerwy może nie spadnie ale mute mija po czy spamisz kappie żeby odmutowal nie bd już taki chamski poprostu dam ci bana może kara zejdzie sama a nie inny admin ci zdejmie bo jak dla mnie mute słuszny szczególnie że kappa prawie wgl nie słuchał jak wyzywales mnie na ostatnich 5 mapach przed mutem dlatego że go nie bylo.

A druga rzecz ty się módl żebym demek nie zaczął sprawdzać bo ostatnio dvnu złożył skarge bodajże na blondasa za skracanie zgadnij co tam zauważyłem kampa limonka na /o a co lepsze to były klocki wafla miałeś lampę bez wejścia więc myślę że to nie byla twoja pierwsza i ostatnia taka akcja kolejna skarga twoja tym razem nie wkopales mnie a siebie ze znajomości regulaminu i zrozumiem ego czytania.

 

Powiedz kto by chciał Adama który łamie regulamin umyślnie i biega po mapie oczywiście zeskakując z kampy przed zm i biega po kampach graczy i wbija na lampę po innych kampach oczywiście jak byś miał Adama by się to zmieniło jak byś spadł byś se wleciał jetpackiem lub noclipem jak bys budował lampę byś pomagał ale wleciał potem co możesz ale jak masz wejście to chyba tyle ode mnie ale zacznę oglądać stare demka bo wątpię że limonek ktoś cię chce na Adama jeszcze po tym co robisz bo wątpię żeby był sens żeby administracja wyzywała i zaczynała prowokować bo cały czas to robisz 

Po
1.Przed ten 5 map  ani razu do ciebie nic nie mówiłem  dopiero jak zaczełeś  gadać że od dołu wbiłęś jak admin mi pomagał i mnie zabiłeś to powiedziałem ze "od dołu cie robili"  bo sam masz  problem do graczy jeśli którzy zabijają gdy  pomagasz komuś   i mnie to zdenerwowało  że admin mi pomagał  a ty wbiłeś i mi kose  pod żebra sprzedałeś 
2. Pewnie sam to zauważyłeś  ja kamp  nie robię i to bardzo często  bo mi się nie chce  kombinować i  kłócić  o miejsce  gdzie  zawsze ktoś się wpycha  i  gada że  on jest pierwszy  i admin zabiera przywileje lub banuje  
3.Kampy robię dopiero gdy jest więcej graczy i  można  odpalić dropka   i se  podrobić  itemaski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tabuniasty152 @limonekxpompa SKOŃCZCIE SPAMIĆ TAKIE RZECZY NA PRIV SOBIE SIĘ PO KŁUCIE

MACIE ZAJE*ANY PROBLEM O TO ZE KTOŚ SPADŁ Z KAMPY

MAM TO GDZIEŚ KTO I CO ZACZĄŁ PO PROSTU GRACIE NA TYM SAMYM SERWIE 

DOGADAĆ SIĘ NIE MOŻECIE TO JEDEN Z DRUGIM NIE PACZCIE SIĘ NA SIEBIE

PISZECIE PIEPRZONE KILOMETROWE WIERSZYKI 

@Albertd POLECEAM Z TYM ZROBIĆ ANULOWAĆ SKASOWAĆ WYJE*AĆ W MOŻE BAŁTYCKIE I NIECH POPŁYNIE BY TEGO NIE BYŁO 

A Z NIMI 2 DAĆ JAKIEŚ SPECJALNE KARY CZY COŚ 

LIMONEK JUŻ NAPRAWDE PRZESADZASZ Z TYMI SKARGAMI SKOŃCZ BEZSENSOWNE SKARGI 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DenYv18 napisał:

@Tabuniasty152 @limonekxpompa SKOŃCZCIE SPAMIĆ TAKIE RZECZY NA PRIV SOBIE SIĘ PO KŁUCIE

MACIE ZAJE*ANY PROBLEM O TO ZE KTOŚ SPADŁ Z KAMPY

MAM TO GDZIEŚ KTO I CO ZACZĄŁ PO PROSTU GRACIE NA TYM SAMYM SERWIE 

DOGADAĆ SIĘ NIE MOŻECIE TO JEDEN Z DRUGIM NIE PACZCIE SIĘ NA SIEBIE

PISZECIE PIEPRZONE KILOMETROWE WIERSZYKI 

@Albertd POLECEAM Z TYM ZROBIĆ ANULOWAĆ SKASOWAĆ WYJE*AĆ W MOŻE BAŁTYCKIE I NIECH POPŁYNIE BY TEGO NIE BYŁO 

A Z NIMI 2 DAĆ JAKIEŚ SPECJALNE KARY CZY COŚ 

LIMONEK JUŻ NAPRAWDE PRZESADZASZ Z TYMI SKARGAMI SKOŃCZ BEZSENSOWNE SKARGI 

 

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.