Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] 2 sety


Tabun

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: 2 setów 
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: myślę że było by ułatwienie dla graczy dlaczego? Często jest tak że zmieniają tylko hełm więc może zrobić tak ze da się wybrać dla ct i tt dwa sety a można te same ity co w ct np 

/Menu 9 2 i wyświetla się

1.ct

2tt

i można tu i tu te same ity ubrać myślę że to urozmaiciło by grę ale to zależy od Alberta bo na pewno ma dużo pracy i bez tych propozycji

3. Link jeśli jest: nie mam 
4. Twój nick z gry: Tabun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak fajnie by było takie coś nie trzeba by było ciągle zmieniać setu/hełmu co rundę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko opcja. Przydałoby się takie coś. Czasami zapomnę zmienić seta do godów na seta do expa i bez sensu się wtedy denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wymyśle jakiś sprytny sposób aby to zrobić to spróbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 11.10.2018 o 23:51, Albertd napisał:

Jeżeli wymyśle jakiś sprytny sposób aby to zrobić to spróbuje.

Łączenie setów np. brałoby się 2 hełmy furia+pole oraz impuls+odnowienie co daje nam jeden hełm, w którym mamy bony aktywne tylko w ct i takie, aktywne tylko w tt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cookiebuilder napisał:

Łączenie setów np. brałoby się 2 hełmy furia+pole oraz impuls+odnowienie co daje nam jeden hełm, w którym mamy bony aktywne tylko w ct i takie, aktywne tylko w tt.

ale działa to na tej samej zasadzie :P a przy okazji twój sposób da sie bugować bo jak sie bd miało np wsciekłę uzdro?

 to juz jesteś stratny bo np albo nie bedzie można albo w ct możesz użyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.