Skocz do zawartości

[♻] vipy


`Arkadiuszooo!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałem poruszyć temat VIPów dla wszystkich. Jest to totalnie bez sensu, bo nie dość, że wszyscy się wybijają granatami to dodatkowo np. na mapie de dust TT nie może wyjść ze swojego respa bo całe CT jest już w trupie. Więc albo usuńcie tą mapę z maptracku albo zmieńcie ponownie VIPy na płatne. Drażni mnie to strasznie. 


Co o tym sądzi reszta grających? Wypowiedzcie się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak zrobili to po co usuwac ?, widocznie tak jest dobrze za tem jak dla mnie moze zostac skoro to 4fun i luza serwer niech robi jak uwaza za sluszne ja swojej opini nie bede narzucal, Acz kolwiek to jest tylko moje zdanie, ja moge tylko Zyczyc powodzenia bo Serwer jak i Osoby ktore na nim graja jest wrecz zajebisty a co za tym idzie jest to najlepsza serwer-ownia na jakiej gralem to tej pory 

 

Pozdrawiam Xtazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślę, że jestem w stanie każdemu dogodzić nie tracąc na tym nic, więc prędzej czy później wyślę coś i na ten problem. Daj mi chwilę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jest temat vipow to moze by dalo sie zrobic cos z tym rzucaniem he przez plot na eldorado i na alexndari to samo jest nie zdarzysz sie ruszyc a he juz leca moze dalo by rade zablokowac rzucanie he na 2 sek , chyba kiedys tutaj tak bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Wystarczy zrobić blokadę na wszystkie granaty do 5 sekund lub dłużej i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zrobić blokadę na małych mapach do 15 sekund nie było by spamu HE , po rozpoczęciu od razu  rundy. A co do Vipa jak dla mnie wszystko jest okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.