Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] piorun


cookiebuilder

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja:usunięcie działania ksiąg na piorun pod M
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:ponieważ każdy używa tego pioruna, który wali nawet po 50k hp i się nie da wbić do kampy.
3. Link jeśli jest:nie ma
4. Twój nick z gry:cookie builder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć :v 
Troszke silny ten piorunek

na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na tak ten piorun jest przesadzony pod m nawet 1% nic nie dało więc jak najbardziej na tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ciemny napisał:

słaba opcja, ponieważ piorun wali o 1750 więcej na M6 więc tak naprawdę nie jest to dużo. Jestem na NIE.

Ta, też mam na m6 i z rykoszetem na diaxowym secie wale ponad 10k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? sam uzywam specjlanie ksiąg na to i mam tylko 500dmg wiecej a bije jak bym miał z 2k wiecej nw czy to przez kosciany set ale jestem jak najbardziej na tak bo jest to zbyt mocne :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak mimo że on niby te księgi nie dają dużo ale te dodatkowe 2-3k dmg na piorun który strzela praktycznie co 2 strzał dużo zmienia a jak by nie działały księgi to pewnie nie bił ten piorun aż tak dużo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tabuniasty152 napisał:

Szczerze? sam uzywam specjlanie ksiąg na to i mam tylko 500dmg wiecej a bije jak bym miał z 2k wiecej nw czy to przez kosciany set ale jestem jak najbardziej na tak bo jest to zbyt mocne :) pozdrawiam

 tak przez kosciany sprawdz sobie opis koscianego pomija 40% armora i dotego zwiekszony dmg od pieruna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.