Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] wyrzucanie


essa123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  serdecznie chciałbym zlożyć skargę na  Gracza o nazwie Emil czy jakoś tak ma  Admina  po prostu żarty sobie robi  sytuacja jest tego typu że wchodze do gry  nie zdażę dojść do żądnej drużyny od razu kick  nastepnie jak uda mi się dojść to bierze i wyrzuca i banuje mnie za ping sprawdzałem ping 5 razy mam 40 pingu cały czas po prostu żarty sobie robi nie wiem po co na serwerze jest aż tylu  adminów?? nie wytarczy dwóch maxymalnie?  dajcie byle komu i pózniej tak jest  proponuje zająć się  szkołą takiemu  komuś bez  sensu takie zachowanie  człowiek chce sobie zagrać normalnie to po złości ewidentnie  wyrzuca z serwera  niestety . Zwracam się do właściciela  serwera by rozpatrzył tą sprawę  bo brak słów na takie cos dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tyle adminow na serwerze?, kolego graja bo chca i lubia.. akurat to co napisales jest kompletnie bez sensu i nie daja komu chca tylko tym co sie nadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilii nie daje KICKÓW ani nikt z adminów bo tak chce zrobić komuś miejsce, takim slotem jest HLTV i jego wywalamy jak jest full. Możesz mieć skoki pingu i lagi których Ty "NIBY nie widzisz" . Brak wzoru i dowodów na Twoje słowa, temat zamykam. Złość nie pomaga, sprawdź proszę naprawdę swój Ping czy nie masz skoków "Google", to może być powód a ze cały czas 40 i KICKI częste trochę mi się nie widzą :) pozdrawiam i trochę mniej złości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: NIEWYSTARCZAJĄCE DOWODY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.