Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] skarga


BOCIEKKLEKOT

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: Bociek robi klekle
DATA: 18.10.2018 10;30
MAPA: de_ newyork
NICK ZGŁOSZONEGO: radziejowiak
IP/SID ZGŁOSZONEGO: nie posiadam
OPIS SYTUACJI: gramy mape de_new_york. nagle z niczego vote "zmienic mape na cs_office?" wiec zaczynam lament, że nie ma zmieniania map co to za samowolka itd. po chwili do mnie napisał radziejowiak, reszte macie w screenach. pragne tylko zwrocic uwage na ogrom arogancji i wywyższanie się. bezczelnie mnie gosc jeszcze zaczal wyzywac na prywacie. 
DOWODY/ŚWIADKOWIE: https://www72.zippyshare.com/v/CmDXNsHD/file.html
chcecie to zuploaduje na co tam sobie zyczycie jak zippy nie odpowiada.
pozdrawiam.

edit: bylo wiecej tego skomlenia ale juz go zablokowałem i nie zawracałem sobie glowy.

2 edycja: zanim dostałem jakąkolwiek odpowiedź w temacie na shoutboxie zobaczyłem to:"  radziejowiakDzisiaj 11:12

@BOCIEKKLEKOT nie ośmieszaj sie proszę zadufany w sobie człowieczku świat nie kręci się wokół Ciebie...."

 

20181018105046_1.jpg

Edytowane przez BOCIEKKLEKOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOCIAN JEZELI JEST Z RANA MAPA I NAGLE ROBI SIE Z 30 GRACZY 10 TO ADMIN MA WRECZ OBOWIAZEK ZROBIC VOTE.


CYT REGULAMIN 
10. Zabronione jest zmienianie mapy wedle własnych upodobań lub narzekań graczy. Każda zmiana powinna być poprzedzona głosowaniem, tylko jeśli gracze proszą o zmianę ( mamy jednak rtv) lub gdy ilość graczy na nowej mapie drastycznie spadnie. (najpierw amx_vote "zmiana" "tak" "nie" a pozniej amx_votemap)


ZA PRYWATNE ROZMOWY NA STEAM NIE BANUJEMY TO CO CI NAPISAL TO JUZ SPRAWA MIEDZY WAMI.

TYLE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prywatną rozmowę wstawiasz an forum? bo Cię zadufańcu kilka słow zraziło Ty każdego jezdzisz wchodząc do gry itd nie bede znikał w Twój płacz a głosowanie mam prawo zrobić jak osób na mapce ubywa. Ps pokaż inne rozmowy wyżej nie masz?  Czy zablokowałeś żebym nie pokazał Twoich słów o innych adminach? skończ i więcej kultury bo pokazujesz tylko moją złą strone... bez odbioru typku... niezrownoważony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga pół na pół. Tak jak pisali co na priv to na priv - Notatki zostaną wysłane do gracza i Admina biorących w tym udział ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.