Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] Prośba o odbanowanie


Aggressive

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: Aggressive_PL
MAPA: BB_Luz
DATA: 10.22
POWÓD: Prowokowanie Ciemnego ?
KOMENTARZ: Ymm Zwracam się bez pośrednio do Admina "Ciemny" Niby cię tam prowokowałem Obrazliwym nickiem Okej Przepraszam  Nie oto mi chodziło miałem co innego na myśli a że taka głupota mi przyszła do głowy to bardzo kijowo zachowałem się wobec ciebie, Miałem na myśli podglądnąć typka o Nicku OnlyHeadShot Ponieważ on mnie oszukał chciałem sprawdzić czy nie będzie chciał komuś sprzedać mojej S-Broni F-ELITY miały być wymnienione... Only Zamiana F-ELity za KU COOLDOWN ? "Okej Tylko sprawdzę Jak to strzela" Ten owy dzieciaczek cię wyzwał od "FRAJERA" Dostał bana na 5 min za obrazę po czym ja wyszedłem i zmieniłem nick ktoren cię Obraził widziałem że Ten only z handlował moje F-Elity oraz ku colldown co miała wrócić do mnie  Tyle W Temacie Liczę Na Szybką odpowiedz Oraz :UB. jeżeli ciemny tak za decyduje :)
LINK DO BANA: - - - - - - - 
WYCINEK Z KONSOLI: 
Zostales zbanowany!
Mapa: bb_luz
Powod: obrazliwy nick i prowokacja w st
Nick: Uprawiam Anal z Ciemny [ STEAM_1:0:1501620433 ][ 217.153.229.130 ]
Admin: Ciemny [ STEAM_0:0:76858858 ]
Ban otrzymany: 22.10.2018 22:51:14
Czas bana: 1 Dzień

 

 

Edytowane przez Aggressive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x.D :D 

Dobrze Aggresive skończ dziecinne zachowania na serwie. Śmieszna prośba o ub. (P.S nie że jestem przeciwko Tobie ale ten 1 dzień odpoczniesz od kompa :d?).

Edytowane przez Wafelek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin owy miał prawo cie zbanować za obraźliwy nick ale czy masz jakieś dowody na to że zostałeś okradziony ? 

i jaki sens był żebyś obrażał ciemnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.