Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] dmg


DamiaNB

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja:propozycja
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: proponował bym obniżyć dmg z skili bo to co się  dzieje to głowa mała 

taki np limonek zabija typa w 2 sekundy co ma 15k hp

no na prawdę to przeje***ane proponuje wszystkie skille obniżyć dmg i ten set diaxowy trochę zmodyfikować 

nikogo się nie da zabić wystarczy pierek furia piorun excalibur diax set  i jedziesz 2 sekundy zabijasz

tunel byle jaki i tak przetrwasz żeby takiego "limonka zabić potrzeba 

50k rpg 

pod m co najmniej 6 cechów szybkość chodzenia 3k hp wściekłe dracule impuls 

to na prawdę nie do pojęcia co ludzie na tym serwie robią tu się da 300 killi w 2 rundy nabić 

@Albertd błagam weź zrób tak by się dało kogoś zabić i ludzie zaczynali coś nowego robić niż tunel 

i dało sie normalnie grać a nie w 4 dni nabijesz max lv do krowy wystarczy 

dobry set +7 diax

i nie do pokonania jesteś

proponuje też by ciężej sie dało nabić bronie takie jak m4a1 ak47 krowa autolamy czy autokampy jak kto woli to nazywać

i żeby zmniejszyć +13 sety do +10 ewentualnie zmniejszyć coś tam dmg czy cuś


3. Link jeśli jest:-
4. Twój nick z gry: Bagienne Ziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty wgl nawijasz? Mam hełm +6 z wściekłe zombie i Dracula i zapewniam cię że zabije każdego z kampą tunel, Darek czy coś podobnego. Bez dokupowania hp. Nie ma potrzebny obniżania DMG ze skilli, ogólnie to może w przyszłej edycji Albert mógł by zrobić hardcore edycję że exp bardzo mały, drop tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ciemny napisał:

Co ty wgl nawijasz? Mam hełm +6 z wściekłe zombie i Dracula i zapewniam cię że zabije każdego z kampą tunel, Darek czy coś podobnego. Bez dokupowania hp. Nie ma potrzebny obniżania DMG ze skilli, ogólnie to może w przyszłej edycji Albert mógł by zrobić hardcore edycję że exp bardzo mały, drop tak samo.

Po
1. Ty używasz "KU" dzięki czemu masz dłuższy czas trwania 
2 W klanie masz przedłużenie  czyli jeszcze dłuższy czas trwania 
3.nie każdy gracz wie  jakie bony do czego służą 

----------------------------------------------------------

@DenYv18 trochę masz racje i trochę nie  ponieważ zauważ że ja  

-Ciągle gram   i jestem najaktywniejszym graczem na serwie {SIĘ GRA SIĘ MA }
-Mnie jest bardzo łatwo zabić wystarcza  1 impuls    chyba że ktoś nie umie skakać to     ucieknę
-Rzadko kto robi tunele  prędzej   Gracze testują jakieś kampy  lub Kładą kilka klocków  żeby po nich  uciekać 
-Jak  się zmniejszy   sety do +10 to   gracze będą szybciej kończyć edycje  bo nie będzie co robić 

-15 k  hp  schodzi w max 1 sekundę XD
-każdego da się zabić wystarczy  zgranie zombi 
Propozycja trochę taka  bez sensu moim  zdaniem 
@DenYv18 Post pod postem  
+używaj  edytacji

 

 

Edytowane przez limonekxpompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@limonekxpompa nie pomyślałeś że można zwiększyć cenę i dodatki na sety i gram prawie jak korrnik rzadko xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sensu calej propki to jestem na tak ale balans mozna zrobić tez w inny sposób nie tylko taki ze nerfic wszystko nerfic i jeszcze raz nerf można też przecież dodać coś takiego jak juz nie chcecie tych moich klass zm to ze im dłużej trwa runda tym zombie ma bazowo wiecej hp wiecej defa i speeda np + dodanie jakis nowych bonów mam z 2 takie doś op mi sie wydaje ale sa dopiero w fazie dopracowywania albo poprostu nie nerfic odrazu wszystkiego do 0 tylko 50% znerfic i 50%boostowac tak aby wmiare sie dało grac jako zm oraz jestem za by kolejna edycja byla o wiele bardziej hard to play jak to mowia exp co najmniej o połowe zmniejszyc jak nie wiecej dac np 4000 hp pod m a nie 3000 itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ciemny napisał:

Co ty wgl nawijasz? Mam hełm +6 z wściekłe zombie i Dracula i zapewniam cię że zabije każdego z kampą tunel, Darek czy coś podobnego. Bez dokupowania hp. Nie ma potrzebny obniżania DMG ze skilli, ogólnie to może w przyszłej edycji Albert mógł by zrobić hardcore edycję że exp bardzo mały, drop tak samo.

Ta, ja na draculi wbijam do darka i gdy typek ma pierscień furii to musze wchodzić do tej kampy przez 3/4 rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę żeby poprostu Ogarnąć to jak albertd ogarnał dracule z pod m na poteżnym tak samo żeby piorun z pod m nie reagował na KSIEGII [ KU ] i na kosciany set iż jest to zbyt op taki Ciemny trafi fartem gdy ktoś walnie dracule 4x strzeli piorunem ja tak miałem to wbiłem 170k hp samymi piorunami miałem seta +6 całego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.