Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na oszusta


Aggressive

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: Aggressive_PL
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: OnlyHeadShot
3. Powód skargi: Oszustwo + Prowokacja wchodząc na mój nick, Owy gracz dopuścił się Oszustwa Obrażał mnie ubiegam o surowe ukaranie gracza Ponieważ! 22-10 w poniedziałek OnlyHeadShot miał Ku colldown na sell i napisałem czy robimy deal? on jaki ? "daje ci F-Elity za Ku colldown?" spooko wyślij offertę... Wysłałem mu Tylko że on coś tam kozaczył do Ciemnego i dostał bana za obrazę na 5 min ja po jego banie zmieniłem nick i patrzyłem co będzie robił z moimi elitami a on je po prostu sprzedawał pod moją nie obecność -,- Teraz jest już 2 dni po tym całym fakcie i on mnie wyzywa że wysłał mi mówiłem że składam skargę On na to " Nie masz dowodów " Chyba wszystko Jasne?  GramNS to mój nick OnlyHeadShot wbił na mój Stały nick "Aggressive" zresztą są logi czemu bym miał kłamać?
4. Dowód rozpisany ss/demko: bb_jackpot_shrom0003.bmp    bb_jackpot_shrom0000.bmp   bb_jackpot_shrom0001.bmp    bb_jackpot_shrom0002.bmp    bb_megabuild50002.bmp   bb_megabuild50000.bmp   bb_luz0000.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak widzę że temat stoi Popatrzałem na te ss'y i z tego co wynika Jak najbardziej Zabrał elity Kara zostanie nadana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam,

@Albertd lub @KoRrNiK dałoby radę oddać Graczowi f.elity lub chociaż Ku CoolDown?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.