Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] Vermilion Czitowanie


Vermilion

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rapidshare.com.cn/6QxoDr2

 

1) 28 sekunda - wyjście równo z rywalem (zbyte często mu się to zdarzało, nagrane tylko jedno) 

2) 36 sekunda - wyjście z hotelu i oddaje strzały przed zobaczeniem gracza przy skrzynkach obok banku

3) 45 sekunda - celowanie do okna zanim było go widać 

4) 49 sekunda - chciał już iść zabić gracza w szeryfie

 

Obserwowałem już go na de_alexandra, ale nie miałem wystarczających dowodów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nawet dokładnie rozpisywać tych akcji bo to są akcje z sekundy na sekundy. Wg. mnie admin powinien min. 5minut demka nagrać no ale ok, proszę o sprawdzenie demka przez kogoś wyżej postawionego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Wh i Ban słuszny rozpiska Proxima moim zdaniem poprawna bo info takie znikąd. Tak oglądałem z Hltv z alexandri ale jakość dema mówi sama za siebie, tam tez widać info od ... - Wh, jeszcze ktoś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wypowiem ale jak karol oglądałeś na HLTV to widziałeś 4min 15 sek strzelał przed gościem zanim wyszedł

a i jeszcze jak grasz na słuchawkach to  na nagraniu widać jak strzelasz przed gościem zanim wychyla a nie możliwe

że byś go słyszał jak stałeś przy HOTELU a gościu był koło SZERYFA za ścianą 4min 17sek jak dobrze pamiętam

HLTV wszystko wyjaśnia niema co się kłócić

Ewidentnie masz WH

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.