Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Trzymajcie się do kiedyś.


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

Pisze tu bo nie widzę wątku pożegnania jeśli zły dział proszę o przeniesienie go kogoś z administracji.
Chciałbym wam wszystkich podziękować za danie mi szansy na opiekuna i admina. Mimo tego ze często jakieś spiny miałem z administracja forum za które przepraszam znów.
Mam nadzieje ze forum i jak serwery będą się dalej rozwijać dobrze zwłaszcza serwer Basebuilder.:D  Szczególnie dziękuje ci najbardziej @Albertd mimo problemy z administracja byleś stanie mi zaufać i dać mi kolejne szanse byciu adminem i jak opiekunem. Tobie @KoRrNiK życzę byś jak najlepiej sprawował się jako Opiekun i pomagał Albertowi odnoście serwera BB i tez ci dziękuje za danie mi szansy na admina. BB nie zapomnę o was i dalej będę grał na serwerze czasami może kiedyś powrócę do normalności aktywności u was jak kiedyś. :D
Wiele osób próbowało mnie zatrzymywać bym wtedy nie rezygnować z żadnych rang za to was również dziękuje za to ze próbowaliście mnie zatrzymać na stanowiska. :)
Kontakty dalej mamy stałe na discord/ts3/steam/gg trzymajcie się do kiedyś. :D Tobie @KiciA również dziękuje za wszystko zwłaszcza ze mi bardzo pomagałaś w trudnych chwilach. :x

A do was admini dodam fajnie się z wami  współpracowało i jak grało się na serwerze --> @DenYv18@CZOKOMOKO@K4PP4@szopek@I Beat Kappa.@Tabuniasty152@Wojtson@Ciemny@_dvnu
Pozdrawiam was Luzaki i jak graczy i adminów z serwera BB do zobaczenia do kiedyś!

@o ja pisiont groszy i @KamilloS was nie pozdrawiam a głownie z waszej sprawy rezygnowałem z admina.

 

 

Wmiare Dobre wychowanie nie pozwala mi sie nie pożegnać lecz nie wspomne o wielu adminach oraz nolifach(zwyklych graczach) co zrezygnowali bo Wielki pan fb poczuł sie za bardzo w swoich obowiazkach i myślał ze jest bóg wie kim 

także też nie pozdrawiam aczkolwiek  żegnam :)

@o ja pisiont groszy Więcej nie pisze bo nie mam zamiaru tutaj dostać perma na forum powodu cb. A lubisz prowokować zwłaszcza mnie. Było tego więcej na serwerze ale brak robionych niestety dowodów.

Odezwało się ścierwo co po utracie rangi nie wytrzymało przez pol roku lub więcej i notorycznie obrażał po rodzicach czy tam lizanie dup i te inne sprawy. Bo się nie pogodził ze stracił opiekuna o jejku nie popłacz się -->

 

 

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa discord pozdrawia i żegna :) :beer::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wmiare Dobre wychowanie nie pozwala mi sie nie pożegnać lecz nie wspomne o wielu adminach oraz nolifach(zwyklych graczach) co zrezygnowali bo Wielki pan fb poczuł sie za bardzo w swoich obowiazkach i myślał ze jest bóg wie kim 

także też nie pozdrawiam aczkolwiek  żegnam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( szkoda że jednak odchodzisz ale mam nadzieje że grać w metina będziemy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedyś, aczkolwiek wracaj na BB bo będzie nuda ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.