Skocz do zawartości

Witam was Lordy ;)


KAPITAN SOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, nie którzy mnie kojarzą (np ze starej kontrowersyjnej sieci xsteam jako wlaściciela) lub z innych sieci ;)

Witam się z wami jako gracz weteran (gram w ten kał od 1999r), odwiedzam was z czystej ciekawości poprzez kilku znajomych którzy mnie tu zaciągnęli. 

Przepraszam odgórnie za sprzeczkę słowną z jednym z h@ , która zaszła między nami gdy chciałem odkupić wasz serwer 4FUN jakiś czas temu, ale będę grał na tym serwerze jako stały gracz ;) 

 

Z wykształcenia jestem Hu..a wartym programistą (sterowanie maszynami , układy hierarchiczne ruchu)  z miłości uprawiam kulturystykę. 

Odpłatnie rozpisuję diety, suplementację, plany treningowe dla kulturystów, fitness lub zawodników trójboju siłowego.  Od nowego roku będę prowadził w Poznaniu nowy obiekt (siłownie sportową AWF) gdzie po otwarciu chętnych pozapraszam ;) 

 

Na waszą sieć ściąga mnie czysta ciekawość i co za tym idzie z pewnością znajdę jakieś ciekawe, warte zainteresowania osoby ;) 

 

KAPITAN SOWA, pozdrawiam ;)

 

 1184149739_sowa(2).thumb.jpg.7374f869c5edca4d21be93986b484c15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.