Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Pojedynki


Terorrysta ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie cos z tym zrobić chodzi mi o to, że Gdy zostałeś juz sam i masz życzenie i CT zaczeło cie bić i zostało ci 20 hp i wybierasz pojedynek i w pojedynku masz 20 i jesteś na szczała, ponieważ Ja mam 20 hp a CT 100. Dziekuje i Piona :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale jezeli tt wybiera zyczenie "pojedynek" to automatycznie daje 100 hp kazdemu, a co do pojedynku na strazała to juz jest :) "jedno trafienie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lil Kube napisał:

hmm ale jezeli tt wybiera zyczenie "pojedynek" to automatycznie daje 100 hp kazdemu, a co do pojedynku na strazała to juz jest :) "jedno trafienie"

Chodzi mi o to, że jak walczysz z 1 ct i on cie obił i wybrałeś pojedynek to nie dostajesz 100 hp jak walczysz z drugi to dostajesz o to chodzi ;)))

Edytowane przez Terorrysta ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lil Kube napisał:

co pojedynek sie resetuje hp :)

właśnie nie zawsze, jeżeli przed pojedynkiem masz np. 60hp to tak ci zostaje, dopiero na drugim (gdy jest 2 strażników) odnawia ci hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.