Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] Poryciuch UB


Poryciuch

Rekomendowane odpowiedzi


Darmowy Admin - Rekrutacja OTWARTA!
[CSLVIP] Poryciuch.: A FAKING JEST ODJEBANY JAK JA W SYLWESTRA
[CSLVIP] Poryciuch.: WIDZIALEM 
[CSLVIP] Cremaster: /knife
[CSLVIP] faking mvciek: Sad history
[CSLVIP] Poryciuch.: ty sad jestes
[CSLVIP] faking mvciek: bez kitu
[CSLVIP] Poryciuch.: pizdzielcu 
LKS koksy (RADIO): Fire in the hole! FB
www.CS-LUZownia.pl - Serwer 4FUN
*** ` iLoveFucK! killed LKS koksy with a headshot from awp ***
LKS koksy (RADIO): Fire in the hole! FB

20181030135829_1.jpg

20181030135926_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to twój pierwszy ban tylko 4 i za to samo przewinienie, na serwerze ciągle widzimy jakieś twoje wyzwiska jak nie na say to przez mikrofon,  ciągle ktoś pisze, że obrażasz że to że tamto. Nawet w poście o odwołanie od bana obrażasz  (

a to że ktoś jest drętwy jak kij od miotły

 

@Karol xD ci napisał "ostatnia szansa na zachowywanie się i ban na 3 dni "NIE WSZYSTKO CI WOLNO""

 

Jak dla mnie nie nadajesz sie do tej społeczności, ciągłe ubliżanie , przekleństwa itp. To serwer 4Fun ale bez przesady.

 

Dodaje screen z obrażaniem  bo nie wszystko ująłeś w swoim.

 

To czy dostaniesz UB zależy od H@.

 

20181030135717_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy ban za obraze. 

Byłam świadkiem tego o co dostał Bana. 

Żałuję że nie mam dowodu na to jak ostatnio wyzywal mnie od "gowniary" bo chętnie bym go przedstawila. 

Nie ma dnia żeby nie było z nim problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam za mojej kadencji ZA WYZYWANIE RODZINY DOSTAŁEŚ PERMA I ŻEBRAŁEŚ O UB PROSIŁEŚ CAFFU OSTATNI RAZ DLA MNIE JESTEŚ EWIDENTNIE DO ZBANOWANIA BO TWOJA KULTURA TO SIĘ NIE ZMIENI A BYDŁO TRZEBA TĘPIĆ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z takich obraz jakoś nie płacze. Nikomu się świat nie zawala. i nie naciągajcie prawdy że nie robie nic po za obrażaniem bo to absurd. Na tyle godzin co mam przegrane na Luzowni wstawiacie dwa zryte screeny. nie wątpie że jest więcej bo i ja mam sporo. 

 

Co do Emily doskonale wiesz czemu to powiedziałem  . A jeżeli nie to się zastanów i przypomnij. To co sama powiedziałaś przez mikrofon do mnie nie jest godne Admina :) Także LUZuj troszeczkę . Sam mam na tyle ogłady i puściłem to w nie pamięć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po żartownym tonie "Poryciuch zatkaj się"? Gdzie nic wtedy do ciebie nie miałam? W żaden sposób cie nie obraziłam. Więc proszę cię... Powiedziałam tak ponieważ rozpraszales swoim ciągłym gadaniem wszystkich. Ale to nie była obraza. Wybacz.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EmilyKumi napisał:

Po żartownym tonie "Poryciuch zatkaj się"? Gdzie nic wtedy do ciebie nie miałam? W żaden sposób cie nie obraziłam. Więc proszę cię... Powiedziałam tak ponieważ rozpraszales swoim ciągłym gadaniem wszystkich. Ale to nie była obraza. Wybacz.... 

 

Ja nie będę cytował bo nie pamiętaj co było tydzień/dwa temu. Ale nie to nie była taka wypowiedż tylko . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku ile wygrane przegrane ale dostawałeś banów za kulturę tyle co SKILA KUPISZ ZA PINGA NIE OGAR 3-4 BANÓW TO 5 BRAK UB WOBEC MNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jakaś KPINA. 

 

Ja na prawdę nie wątpię że wasze "ukryre tematy" Są zapchane moją Osobą i nie jedna debata się odbyła na mój temat. Ale są inne kary niż PERM. Zwłaszcza za takie coś. Co innego Gdy wchodzi ktoś i wyzywa każdego rodzica jaki tylko istnieje. to są karygodne zachowania, Ale będąc nie raz adminem w czasie który spędziłem przy CSie Nigdy bym nie dał osobie takiej jak Ja bana na zawsze i jestem tutaj CAŁKOWICIE OBIEKTYWNY ! 

Edytowane przez Januszkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyzywam graczy i jeszcze ani jednego bana nie dostałem a za takie coś Permik ? Oszalałeś Static ? Proszę cię o Ub Dla poryciucha . Zrób mi taki prezent Na 25 Urodzinki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban permanentny za to może być lekka przesada ale powiedz mi jedna rzecz kolego Poryciuch. Dostałeś ostatnio bana i można powiedzieć w dalszym ciągu brak poprawy a teraz dostałeś kolejnego. Jaki sens ma dawać Ci znowu UB jak jutro musiałbyś znowu dostać na tydzień/miesiąc i tak cały czas. Odpowidź sobie sam czy to ma sens... Pamiętaj jedno, to że coś Ciebie bawi nie znaczy, że innych nie krzywdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lewandowski napisał:

Ban permanentny za to może być lekka przesada ale powiedz mi jedna rzecz kolego Poryciuch. Dostałeś ostatnio bana i można powiedzieć w dalszym ciągu brak poprawy a teraz dostałeś kolejnego. Jaki sens ma dawać Ci znowu UB jak jutro musiałbyś znowu dostać na tydzień/miesiąc i tak cały czas. Odpowidź sobie sam czy to ma sens... Pamiętaj jedno, to że coś Ciebie bawi nie znaczy, że innych nie krzywdzi. 

No oczywiście Lewy masz tu trochę racji. Nie mam zamiaru mówić że się poprawie bo jak widać moje słowa nie są wiele warte. Ale nie uważam że takie rzeczy powinny być tak karane.  Mogę na serwerze w ogóle się nie odzywać i zrobić hud_saytest 0 :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema widze znowu poryty rozrabiasz ...

 

Ja jestem za tym zeby dac mu teraz juz naprawde ostatnia szanse jesli sie nie zmieni to trudno nic juz na to nie poradzimy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poryciuch lubie cię, rozmawialiśmy wiele razy naście razy mówiłem ci w prywatnej rozmowie abyś dał spokój. 

Jestem przekonany, że ban jest za całokształt bo owy powód jest błachy.

W prośbie o UB ważne jest poczucie winy.  Ja osobiście dałbym ci ostatnia szanse, ale to musisz się dogadać z adminem banującym. wyrazić skruchę, i normalnie w świecie przeprosić.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban ode mnie za całokształt oczywiście, przepraszać mnie nie musi bo nie ma za co, Jak się tutaj zobowiąże do tego, że jak jeszcze raz kogokolwiek obrazi, zacznie wypisywać swoje nieładne bindy z przekleństwami itp. to sam wyraża zgodę na perma.

 

Decyzja należy do Ciebie.

 Adas esperal,
ub tylko i wylacznie za twoją zgodą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie Pasuje 

 Adas esperal,
A jakies? magiczne słowo? skrucha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tym co we mnie jeszcze wierzą . Przepraszam tych co mogą być urażeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 PAŹDZIERNIK 2018 16:40 

TWOJ UB ZALEZY TYLKO OD STATICA. TYLKO I WYŁĄCZNIE ON IDZIE CI NA RĘKE.

JEST TO TWOJA OSTATNIA SZANSA. I NIE, NIE BĘDZIE NASTĘPNEJ. ZAPAMIĘTAJ DATĘ.




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: UB.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.