Skocz do zawartości

[♻] Ranga Admin serwerów 1.6


Klaun Szyderca

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie troszkę bałagan jest moim zdaniem z tą ranga. Szukając jakiegoś admina z danego serwera trafiamy na wszystkich. Proponowałbym żeby po kliknięciu rangi admin serwerów 1.6 wyskakiwał serwer do wyboru i dopiero potem lista konkretnych adminów danego serwera. Do tego zauważyłem że niektórzy nie mają rangi konkretnego serwera a tylko ogólna range admina serwerów 1.6. Trzeba by to uzupełnić. 

 

 

Mysle że usprawnilo by to poruszanie się po forum nowym użytkownikom. Ja np chciałem dziś zrobić listę adminów 4fun z wykresami aktywności z 30dni i się pogubiłem. 

 

 

Czekam na opinie. Jak coś to pytajcie, będę tłumaczył dokładniej o co mi chodzi jakby ktoś nie zrozumiał. 

 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w sprawie tych rang to chyba nie widziałem nikogo żeby nie miał

A w sprawie porządku to by sie przydało tez nieraz nie mogę ogarnąć :sleepymind:

Pozdrawiam :victory:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają grupę z serwerem a nie adminem CS 1.6 to strażnicy serwera czy coś w ten deseń. Ewentualnie niedopatrzenie że strony administracji podczas degradacji. Jeżeli chcesz wszystkich adminów 4fun to jest tabelka w kąciku. 

Jak jest nieaktualna to do opiekuna. Możesz też wejść w grupę 4fun i tam znaleźć adminów.

 

Koniec końców porządek by się przydał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NWN_LUZ ktoś żyje z administracji? Może się wypowiedzieć? 

 

Bo jak narazie to amatorka pełna z moich obserwacji :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zyja zyja napewno ale ja tam na tym forum nie wiem o co chodzi XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm i ironia.  Żart ludzi inteligentnych więc rozumiem że mogłeś nie zrozumieć :DB|

 

 

A tak na marginesie to może się okazać że mimo regułom się pojawię na części zebrania. Bo muszę przedstawić kilka spraw w szerszym gronie :)

 Tajemnica,
To przedstawisz na zebraniu adminów wszystkich serwerów. Proszę nie róbcie chaosu bo obecny jest już wystarczający.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają awanse do bałaganu? Nic. 

 

 

Marazm to jest dobry w domu starców. Taki projekt jak luzownia musi się rozwijać, ewoluować, dostosowywać do rynku. To co stoi w miejscu przemija. 

 

Czasami warto posłuchać jakiego dekla który może wnieść troszkę świeżości xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak od każdego serwera był odpowiedzialny Opiekun który robił listę aktywności adminów na serwerze którym się to opiekował , co do rang są osoby które sie tym zajmują, a co do awansów decyduje wyższa administracja.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z dobrego serca, ale lista przygotowana przez admina nie będzie nigdzie widniała dla szerszego grona, gdyż to nie jego stanowisko.

 

Odnosnie rangi, system został tak przemieniony i ustawiony przeze mnie by zmniejszyć ilość rang w legendzie i innych miejscach, ale nadal istnieją i są dostępne do wyszukiwania po danej grupie z serwera.

 

Ewentualne braki w rangach u osób to niedopatrzenie przy dodawaniu lub usuwaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. :P

 

Zebranie adminów WSZYSTKICH serwerów xD

 

Już sobie wyobrażam ten bałagan. :D

 

Jak każdy będzie chciał coś powiedzieć, dodać lub w jaki kolwiek sposób udzielić to będzie czekał 2h na zabranie głosu a zebranie będzie trwać 2 dni :idiot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już takie, w ciszy były przedstawiane pomysły zatwierdzone/proponowane przez wyższą administrację i dyskusja jak ktoś chciał coś się wypowiedzieć, a na koniec każdy mógł swoje 3 grosze wnieść i było to omawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.