Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Surf


Tabun

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: zmiany w regulaminie Dodaine podpunktu: Budowniczy moze budować kampe Typu surf Tylo jeżeli po klocku da sie SURFOWAĆ
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: bo jest to kampa nie do wejścia kiedy ct kampi
3. Link jeśli jest: nima
4. Twój nick z gry: Tabun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens ...

Samo wejście na tą kampe w zależności od długości klocka trwa ponad minute a nawet 2 niekiedy ... 

Więc wejście tam jest możliwe jedynie gdy 

Nabije sie hp albo co chwile będzie rzucało sie impuls albo dracule albo uzdro ..

 

No powiedzcie ile razy ktoś narzekał jak ktoś zrobi taka kampe i praktycznie jak sie ct nie zabije na początku rundy to już mała szansa ze zginie do końca rundy

A dodanie pkt w regulaminie który jasno stwierdza że nie można budować gdy sie po klocku nie da surfować.

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się surfowac ale na niektórych są takie co fps trza ale też niekoniecznie bo da się spamować i można szybciej surfer wbić do tej kampy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DenYv18 napisał:

Da się surfowac ale na niektórych są takie co fps trza ale też niekoniecznie bo da się spamować i można szybciej surfer wbić do tej kampy 

Owszem da sie zbugować ze bedziesz surfować po takim bloku bo nie raz tak miałem lecz jest to Przesada. TYM RAZEM nawet ja się z kamiloossem zgadzam :P

Wyobraź sobie że taki Ciemny zrobił by spowalniacz i pomógł by to by se wleciał i zabijał i jaki to jest sens tego że nikt nie wbije do takiego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tabuniasty152 można zrobić tak max 3 surfy max 1 taki spowalniacz w tunelu czy coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DenYv18 napisał:

@Tabuniasty152 można zrobić tak max 3 surfy max 1 taki spowalniacz w tunelu czy coś w tym stylu

ale nie rozumiesz ? ze oni 1 spowalniaczem robią to ? mi nie chodzi o tą kampe co ty robisz ze robisz tunel i trzeba WJ czy czymś nie nie nie bo tam sie leciuteńko da surfować mi chodzi o to że taki spowalniacz na 500fps+w którym idziesz 1-10 unit/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.