Skocz do zawartości

Jak by sie dalo..


KurczakPPN

Rekomendowane odpowiedzi

Na 4fun wedlug mnie zle ze sa asysty za 1hp. Zmiencie to jak mozecie na asysty za 20% zabranego zycia. Chocia zrobcie eksperyment i na jakis czas to zmiencie jesli mozna. Z innymi rzeczami tez mozecie probowac pozmieniac, ale wiadomo bez przesadu. Zeby ludzie sie nie wkurwili. Nie myslcie ze serwer jest doskonaly, bo full serw jest zazwyczaj do 23 a ostatnimy czasu jest gorsza frekfencja. A powinien byc full 24 na dobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym to przeszkadza? Do ranku i tak są liczone normalnie zabicia bez asyst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie logicznie jest to rozwiazane. Ja zabieram 99% hp gosciowi, ktos go dobija i razem dostajemy fraga, ale ten kto dobije, to dolicza mu sie do ranku. Powinno byc tak ze asysta jest za 20% zabranego zycia, a frag za 80% zabranego zycia. Dla usprawnienia mozecie na chwile tak ustawic, i obserwowac czy ludzi to bedzie cos wkurwiac. Jak gram to pisze z ludzmi na srwie (na niektore tematy) i duza czesc sie ze mna zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A normalnie tak nie ma że kogoś zabijesz to masz + do ranku? Mi to osobiście jest obojętne bo to w końcu 4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.