Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] [ZAMKNIĘTY] CHCE BYC JAK FACEBOOK WH


Psychopata

Rekomendowane odpowiedzi

PODEJRZANY:CHCE BYC JAK FACEBOOK
DATA:4.11.2018 14:27
MAPA:De_Inferno
IP/SID:#30 "CHCE BYC JAK FACEBOOK" 4972 STEAM_0:0:176985467  30  1:00:33    4    0 
DOWODY: https://www19.zippyshare.com/v/ek7doAI7/file.html
ROZPISKA: nie będę rozpisywał w której minucie co się dzieje bo film jest krótki wiec przechodząc już do filmu to na całym filmie widać że podejrzanemu częśie się celownik oraz skanuje ściany gdy widzi przez wh że ktoś tam jest 
Edytowane przez ELOO MELO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ProToTyp   zobacz jak masz chwile

 Tajemnica,
BL oglądają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się bo temat i demo związane jest z moja osoba. Po 1 temat powinien być odrzucony 

Ze wzgledu na brak dokładniej rozpiski. A po 2 na demku nic nie widać. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie przeciez ty dostajesz 3 flesze i lecisz dalej w tym zabijając graczy ... jak dla mnie lecisz na ODPALE ... tak jak ten twój kumpel ze znajomych co gra u nas i obydwoje macie VAC ... za darmo vaca nie dają ... niedługo jest zebranie poprosze ludzi co są nademną zeby ogarneli to ABY VACE nie mogly grać ... bo jesli masz VACA tzn. ze Oszukiwałeś .... tyle odemnie ... i proponuje zmiane administracji od UBT ....

 JOKER XD,
Bez spin proszę Cie Aspiro, wszystkie sprawy związane z tym graczem podejmuje SNICKERS do niego proszę pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest haxior, tylko nie macie podstaw technicznych aby go zbanować :aikido: Gdzie UBT , gdzie dobre adm ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, AspiratiO_Crew! napisał:

Chlopie przeciez ty dostajesz 3 flesze i lecisz dalej w tym zabijając graczy ... jak dla mnie lecisz na ODPALE ... tak jak ten twój kumpel ze znajomych co gra u nas i obydwoje macie VAC ... za darmo vaca nie dają ... niedługo jest zebranie poprosze ludzi co są nademną zeby ogarneli to ABY VACE nie mogly grać ... bo jesli masz VACA tzn. ze Oszukiwałeś .... tyle odemnie ... i proponuje zmiane administracji od UBT ....

niestety muszę się zgodzić z tym panem przesadza leci bez przerwy jakieś dziwne skany wali jak by wiedział gdzie są gracze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AspiratiO_Crew! napisał:

Chlopie przeciez ty dostajesz 3 flesze i lecisz dalej w tym zabijając graczy ... jak dla mnie lecisz na ODPALE ... tak jak ten twój kumpel ze znajomych co gra u nas i obydwoje macie VAC ... za darmo vaca nie dają ... niedługo jest zebranie poprosze ludzi co są nademną zeby ogarneli to ABY VACE nie mogly grać ... bo jesli masz VACA tzn. ze Oszukiwałeś .... tyle odemnie ... i proponuje zmiane administracji od UBT ....

 

Co fleshe od swoich lub źle rzucone od przeciwnika? Jak już mówiłem 100 razy to powiem i 101 że VACA mam z CS GO. Jeśli będzie taka decyzja to zmienie po prostu konto, w czym problem?.  Co rozumiesz mówiąc "dziwne skany?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja bym dalej chciał zobaczyć rozpisane demko z dowodami.Bo to ze koleś jest odpalony to jedna sprawa a to ze nie umieją go złapać to już całkiem inna .Zawsze jest jedna zasada dla wszystkich. Jeżeli ktoś pisze o ub to osoba banująca ma mu przedstawić niezbite dowody.

 Tajemnica,
Zajrzyj do kącika BLa tam masz rozpiskę wszystkich demek jakie kręcono mu w ostatnim czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.