Skocz do zawartości

[♻] POWRÓT NA "STARE ŚMIECI"


Hype

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ponownie miałem spory okres w którym nie grałem w CS ze względu na problemy rodzinne jak i swoje.

Dla przypomnienia dla ludzi którzy mnie nie znają bo jak widzę ludzie się zmienili, jedni przychodzą drudzy odchodzą. Jestem Dawid mam 20lat mieszkam w Łodzi gram na serwerze JailBreak uwielbiam ludzi którzy tam graja. Coś O sobie przypomnę : gram zawodowo w siatkówkę w klubie ŁKS ŁÓDŹ. 

Lubię grać w gry no i troszkę w życiu się zmieniło. Mam narzeczoną i dzieci, lecz znajduje czas na grę i będę jego miał coraz więcej. Kiedyś grałem na Nicku "Zwariowany" teraz możecie mnie rozpoznać po Nicku " Hype98" 

Miłego wieczoru do zobaczenia na serwerze pozdrawiam. 

 

Siema :)

Edytowane przez Hype
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hype Hipek stare śmieci wiesz gdzie były ? :D  Jeśli to Ty oczywiście od czasów sieci na x i nicku na Ł :D 

Witamy starego Lorda :butcher:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KAPITAN SOWA napisał:

@Hype Hipek stare śmieci wiesz gdzie były ? :D  Jeśli to Ty oczywiście od czasów sieci na x i nicku na Ł :D 

Witamy starego Lorda :butcher:

Jak pamięta Kapitanek!!!! I to mi się podoba :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hype Mój stary żołnierz :D 

Lordzie mam tutaj ze sobą jeszcze @SAXIU z tamtych czasów, pamiętasz  pro gracza ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KAPITAN SOWA napisał:

@Hype Mój stary żołnierz :D 

Lordzie mam tutaj ze sobą jeszcze @SAXIU z tamtych czasów, pamiętasz  pro gracza ? :D 

Przecież on grać nie umie ????????? nie no szanuje Was mordeczki! Cieszę się że coś mnie skusiło przyjść :D

Edytowane przez Hype
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.