Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Powrot 4funa do poprzedniego statnu


BloodyAlien

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zeby bylo tak jak wczesniej juz wole poczekac na slota niz wrzuca mnie na serwer gdzie mam dosc map typu d2 w kolko to samo grac bo teraz jest 31/32 i wrzuca na tamten serwer a chce na tym pograc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na wypowiedziec opiekuna serwera badz wlasciela sieci czy juz tak zawsze bedzie ze przy 31 gracza bedzie laczyc z innym serwerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cre[A]tOr bardzo dobrze to wyjaśnił zróbcie przeniesienie jak już nawet to na 4fun#2 nawet dla was moge postawić taki serwer bo to co odwaliliście teraz jest śmiesze bo przenoi nas z dupy na 4maps według mnie to tak jak by presiąść się z lambohgini do malucha to są 2 inne światy :p takie małe porównanie mam nadzieje że rozwiąrzecie ten problem bo akutalnie bez nadzieją jest to przeniesienie dla tego w dobrym sposobem było by albo usunąć/wyłączyć to przeniesienie

 

 

@ProToTyp@Nasstero Czekam na waszą wypowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ok wylaczylem i dodana jest komenda /serwery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na [PRZYJĘTA ⚐] Powrot 4funa do poprzedniego statnu
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.