Skocz do zawartości

[♻] Wyzywanie


Aggressive

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: Aggressive_PL
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: NiceOne
3. Powód skargi: Wyzywał mnie i moją mamę pff mam  w to totalnie wyrypane bo dzieciak nic mi tym nie zrobił :) Realnie by dostał kopa na łeb za takie słownictwo Screen Shoty są i to bardzo mocne ;) Prosił o bardzo surową karę dla tego małego bachora bo to nie pierwszy raz gdy on sobie pozwala za dużo -,- Wbiłem mu na kampę dostał 2 impulsy i stąd te napady "Jacha" za co teraz powinien dostać Surowego bana :)
4. Dowód rozpisany ss/demko: 1 -bb_luz0000.bmp      bb_luz0002.bmp       bb_luz0003.bmp       bb_luz0005.bmp      bb_luz0007.bmp      bb_luz0008.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Dlaczego linka do demka nie dałeś? A sam wiesz ze również tego gracza prowokowałeś i zaczął ciebie obrażać? Link do demka --> http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1811051726-bb_luz.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak po co @Aggressive piszesz skarge skoro zaczełeś go wyzywać? JESZCZE powód z którego sam zaczełeś ? szczerze? myslałem że jesteś Dojżalszy w tej kwestji ale jak zobacze że któryś z was wyzywa na serwerze to Poleci Mute/ban Dłuższy choć myślę ze mute to odpowiednia kara :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aggressive maj gad! Jak już piszesz skargę, to chociaż swoje komentarze zostaw dla siebie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D@wid0 nie znam Cię Ani Ty mnie więc się nie wypowiadaj bo nic ci do tego. @Tabuniasty152 nie ja mu matkę wyzywałem nie widziałeś ss z poprzednich map -,- zresztą kącze grę na serwerze z tego powodu że za bardzo sobie pozwalasz i reszta adminow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Aggressive napisał:

Można zamknąć wypierdolome mam już w to 

No właśnie nie ma po co grać na tym serwie jak ten serwer zmienia się w jakąś "jebaną" expiarke. Na każdym kroku gdy jakiś zombiak wejdzie do kampy to nie zabija budownika  nie rozumie troszkę tego ale sam tak robiłem i jak dzisiaj zabiłem klanowicza (ThisIsImpossible :O) to zaczął mnie wyzywać nie chce mi się szukać teraz demka na to bo szkoda marnować czasu ale zacytuje "kurwo". Zbyt przeżywacie tę grę :d.  Bezsens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aggressive dobrze, tylko że też jestem na tym forum i myślę, że powinienem reagować na takie zachowania. A po ostatnich dwóch wypowiedziach mogę stwierdzić, że naprawdę nisko upadłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? przestańcie se posty nabijać i czekajcie aż mod zamknie te skargę 

 

Ps. Żeby nie było @Karol xD nie mogłem edytować tego posta wyżej tak jak w porzedniej Propoyzcji przy okazji możesz zamknąć skargę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zablokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.