Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga na admina o ja pisiont groszy.


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Twój nick w grze: fb???
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: @o ja pisiont groszy
3. Powód skargi: Admin nie reaguje na serwerze jak gracze się obrażają napisał tak ([ 8665  PR] o ja pisiont groszy:  to se skarge napisz). Skoro admin widzi ze gracze się obrażają  to powinien ich ukarać (powinien) ale tego nie zrobił. Potem 4 rundka kolejna osoba wkroczyła do obrażania się  na serwerze a pisiontek nic z tym nie robi. Halo coś  tu jest nie tak. :)

-1 ostrzeżenie dla admina?
4. Dowód rozpisany ss/demko:  Link do demka --> https://www118.zippyshare.com/v/HIp5k9s9/file.html

 

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co piszesz to jest prawda mnie się uczepił Czemusss wtrąca się w moje sprawy handlowe na serwerze a do tego  jeszcze daje mi mute bez powodu 
pisałem na u@ a on nic pisiont to samo nic nie reaguje wczoraj jak byłem to już była dla mnie przesada nie mogłem grać bo ciągle się mnie Czemusss 
wiem że też czasami mi się zdarzy powyzywać ale to jak mnie ktoś wkurzy a on nawet na mnie nie reagował jak wyzywałem się 2 dni temu i nic nie napisał nawet na     
y@@ Na serwerze obowiązuje kultura!

                                      wszystko co pisze to wszytko widziałem 

i jeszcze  mam takie pytanie:O Ja Pisiont Groszy dostał tylko admina żeby pomagać graczom?

Edytowane przez MaXi KiNg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaXi KiNg NO ja nie wiem kto bekał do mikrofonu na oxie lub np o 11 rano sb wstalem a ty drzesz i wyzywasz się z łysolkiem to dalem ci muta :p .Nie wydawaj zwierzęcych odgłosów przez mikrofon to nie będziesz miał mute :).zaczoleś mnie wyzywać no to dalem ci muta. 

 

 Nie daje muta bez powodu użytkowniku. :) nie ma czegoś takiego że ktoś się do ciebie przylepił bo przez komputer jest to nie realne. :D

 

 

 

TA dajcie like bo mam mało.

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaXi KiNg A więc tak jesteś prowokatorem z@*ebanym za 2 złote pamiętasz jak pisałeś "kto napisze veko to cipa dostanie 20k RPG? Po czym tabun Cię zbanował za prowokację i wciaganie w ujowe zabawy czym później ten gracz jest po traktowany środkami @Admiona? Przez twoje dziecinne zachowanie drzesz gębę bez powodu jeżeli ktoś Cię upomni to go wyzywasz lub prowokujesz  by on Cię z wyzywał? Robisz to cały czas A później ból dupy ze masz ograniczone prawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

@MaXi KiNgPowiem ci jedno dlaczego piszesz tu o innym adminem skoro ta skarga dotyczy innego admina. Masz dowody napisz kolejna skargę a nie tutaj....

@Czemusss@Aggressive Proszę tutaj nie pisać sprawie @MaXi KiNg bo skarga dotyczy tego admina @o ja pisiont groszy a nie jego. Wiec po co się wypowiadajcie tutaj. Mam nadzieje ze ty @Albertdco z tym zrobisz i go ogarniesz. Bo coraz bardziej na serwerze są sytuacje typu obrażanie graczy/adminów. A tak admin nie powinien robić ze nie reaguje jakoś typu banem czy chociaż mutowanie graczy za te obrażanie.

 

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że @o ja pisiont groszy jako admin powinien pilnować porządku i nie dopuszczać do takich sytuacji. Nie chce być wredny, ale powinny zostać wyciągnięte jakieś konsekwencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ef bek. To że @o ja pisiont groszy nie odpowiada to nie znaczy że ma wyrypane sam bym tak robił olewał graczy A czemu? Pisior pod expisz?" Za rpg Co?... Dasz do ct? Dasz mi coś? /pomoc daj budowanie daj goda wrzuć do kampy admion on mnie wyzywa Ten tamten ten tego skrócił mi Xdd można białej gorączki dostać jeżeli chodzi o łamanie /regulaminu banuje na tych zasadach zresztą każdy ma swoje zasady nie każdy admin jest tak samo nastawiony A co wy widzicie to ja nie wiem ? wobec mnie pisiont powinien dostać upomnienie i koniec tematu jeżeli by się to powtórzyło do @Albertd będzie działał nie ja nie ty decyzja należy do właściciela bo to on decyduje co może być co nie jego serwer jego zasady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to Admin ma prowadzić porządek na serwie ogarniać kto i gdzie sie wyzywa on nie zrobił sobie urlopu by mieć wysrane na ludzi cytując tego nademną @Aggressive

bo po co pisał podanie by nie robić porządku na serwie jak ma tak być to po co  prowadzi role admina po to by wlatywać do kamp lub poprawiać sobie kampy czy co 

jeżeli ma wysrane to niech napisze rezygnacje i sam pisze skargi tyle mam do powiedzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MaXi KiNg napisał:

to co piszesz to jest prawda mnie się uczepił Czemusss wtrąca się w moje sprawy handlowe na serwerze a do tego  jeszcze daje mi mute bez powodu 
pisałem na u@ a on nic pisiont to samo nic nie reaguje wczoraj jak byłem to już była dla mnie przesada nie mogłem grać bo ciągle się mnie Czemusss 
wiem że też czasami mi się zdarzy powyzywać ale to jak mnie ktoś wkurzy a on nawet na mnie nie reagował jak wyzywałem się 2 dni temu i nic nie napisał nawet na     
y@@ Na serwerze obowiązuje kultura!

                                      wszystko co pisze to wszytko widziałem 

i jeszcze  mam takie pytanie:O Ja Pisiont Groszy dostał tylko admina żeby pomagać graczom?

wybacz ale skoro to czemus dal ci muta to z nim chyba należy to wyjaśnic nie ze mna  wybacz to ze jeden admin da ci muta nie znaczy ze drugi ma ci od tak o dac unmuta nie na tym to raczej polega pozatym niektórzy jak ja niekiedy graja no sund bo maja lepsze zajecie niż słuchanie tego mikro +0 jeszcze z biedronki na przecenie za 10 zł bo od tego naprawde po czasie bębenki bolą 

 

12 godzin temu, ef bek napisał:

1. Twój nick w grze: fb???
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: @o ja pisiont groszy
3. Powód skargi: Admin nie reaguje na serwerze jak gracze się obrażają napisał tak ([ 8665  PR] o ja pisiont groszy:  to se skarge napisz). Skoro admin widzi ze gracze się obrażają  to powinien ich ukarać (powinien) ale tego nie zrobił. Potem 4 rundka kolejna osoba wkroczyła do obrażania się  na serwerze a pisiontek nic z tym nie robi. Halo coś  tu jest nie tak. :)

-1 ostrzeżenie dla admina?
4. Dowód rozpisany ss/demko:  Link do demka --> https://www118.zippyshare.com/v/HIp5k9s9/file.html

 

co do całej skargi a zle pisze jak nie mam pewności który rozpoczął ,,wyzywanie" to co by sie stało jak bym ukarał ,,niewinnego" od tego sa chyba skargi tak no chyba sie sie myle to naprawdę przepraszam :) a to ze się mnie czepiasz (nic nowego) nie oznacza ze jestem jakoś gorszy (czemu nie czepiasz się np ,,,,,,,swoich,,,,,,, adminów {wiesz jak ich każdy nazywa w tym ja } mimo iż czesto byłeś świadkiem jak własnie któryś z nich łamie tak zwany regulamin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@o ja pisiont groszy ja ci wytłumaczę jak ogarnąć kłótnie kiedy 2 się wyzywa nie patrz na to kto zaczął tylko zmutuj obydwu jeżeli wyklinają ci na u@ za co odrazu banujesz

nie patrzysz na to 

zacznij myśleć bo słabo ci to wychodzi 

jak dziś wrócę do domu to zapraszam na discorda ci wszystko wytłumaczę dokładnie jeszcze raz (21:30)

 

Fb też niech przyjdzie

 

i prosze to zamknąć te spamowanie do czasu jak nie wróci @KoRrNiK i postanowi cos tym zrobić czy tam @Albertd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę się z wami bawić w ten dom ?
 

Ktooo będzie tatom ?????

Jaką drame dziś zagramy ?????

Ktooo pisze scenariusz ???

 

FB jeżeli jesteś taki delikatny to INTERNET to chyba nie zbyt dobre miejsce dla Ciebie :(  (Chyba)

 

 

 K4PP4,
Ja będę tatom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.