Skocz do zawartości

[♻] CHCE BYC JAK FACEBOOK​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ - ban ?


KAPITAN SOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za mój udział w tym temacie lecz nóż w kieszeni mi się otwiera gdy widzę tak błędną obsługę graczy.  (Jeśli temat umieściłem w złym dziale proszę o  przesunięcie). 

 

NICK: CHCE BYC JAK FACEBOOK

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:176985467'

 

 

 

  • GRACZ został zbanowany na podstawie ss, które są czyste - powinien wrócić do gry 
  • Gracz jest dalej zbanowany mimo  braku  podstawy technicznej , która  by podważała jego  uczciwą grę 
  • Gracz został zbanowany na serwerze publicznym jako publiczny profil (gracz steam) - więc nie może być  banowany na serwerach publicznych na podstawie polubownych decyzjii blokowania jego gry 

 

Proszę o publiczną weryfikację bana + podstawę techniczną bana l dla tego gracza przez :

@penqu

@Adas esperal

@NWN_LUZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze gram na ns :) 

Gracz zawsze powinien miec prawo obrony i szanse na kontr rozpiskę a tu nawet nie mamy wglądu do rozpiski i oceny.

Możliwe że gracz jest odpalony ale jakieś małe zasady fair play ? 

Edytowane przez *zgon*
 Adas esperal,
Co demko sie broni, ty byś sie nie bronił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole to zle sie patrzycie. 
nie powinniscie go zbanowac i oceniac jego demek.

powinniscie go zbanować za vaca, to jest roznica,

juz nieraz widzialem jak banujecie czystych graczy, biore popcorn i ogladam dema(o ile je udostepnicie ze swojego tajemnego zgromadzenia), na ktorych gosc lata z 2 skokami, pluginem KTORY POKAZUJE JAK KOGOS TRAFIA PRZEZ SCIANE i granatem i innymi pierdolami ktore skutecznie zaburzają poprawną ocenę dema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też tu straszyli i podejmowali próby banowania, a @radziejowiak to admin, który po podjęciu złej decyzji zachowuje się jak 11 latek, którym targają emocje, zamiast zbierać dowody w ciszy, zaczął pisać na serwerze, że gram nieczysto, po tym, jak inni admini dwukrotnie dali mi UB. Jako admin, pisząc takie rzeczy, stawiał serwerownie w złym świetle, bo co pomyśli gracz, który przeczyta od admina, że na serwerze przyzwala się na takie rzeczy. Tak samo zachowywał się Aspiratio, ale w mniejszej skali, gdzie mówił graczom, że już nagrywa demka, że jak mi załatwi bana to już UB nie dostanę, a gram sobie dalej. Brakuje tutaj niektórym zimnej krwi i zdrowego podejścia - amatorka. Sprawa gracza Chcę być jak Facebook to już totalny kabaret i przepychanka między kilkoma adminami, a całą resztą. Szantaże odejściami, straszenie, kpiny na serwerze jednych adminów z drugich. Każdy kto gra na serwerze wie jak jest i że źle to wpływa na przyjemność z gry. Jak nie potraficie dojść do ładu to zróbcie głosowanie w jego sprawie. xD

 Adas esperal,
forum posiada ukryte dzialy, i decyzja zapadła nie po jakis ssach tylko po nastu demkach. Nikt was, nie trzyma na siłę, osobiscie przykro mi, nie chcesz grac, to nie graj, nie zmusimy cie, zawsze możesz wybrać serwera którym toleruje sie graczy, ze wspomagaczami.tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zablokował(a) ten temat
  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.