Skocz do zawartości
Graczu, nie zwlekaj z rejestracją i wrzuć z nami na LUZ!

ENEN

[N.D. ⊗] Skarga na admina Smil3yツ#Huan Tap Machine

Polecane posty

Nick Oskarżonego: Smil3yツ#Huan Tap Machine
Nick oskarżyciela: LUJ OGŁUSZACZ
Powód skargi: Zatem grając na serwerze użyłem na czacie głosowym wulgaryzmu. Po czym Smil3y dał mi ostrzeżenie i powiedział żebym sie ogarnął bo go to "wkurwia". No to, że nie mialem zamiaru walczyć powiedziałem "to ja się nie będe odzywał". On powiedział "ok" i już nic nie było mówione. Po czym za około 8 minut wbijam na raffla i Ksawcio nagle mówi "śmieć, bot" i admin nic nie mówi. Mija minuta i ksawcio znów mówi do mojego kolegi pod nickiem LUJ WULGARNY "Weż ogarnij tego dzbana, bo ciągle tylko przebija". I znów cisza Smil3y ani słowa nie powiedział. Nadal nie wiem dlaczego Ksawcio nie dostał muta ani nawet ostrzeżenia. Uważam, że Smil3y powiniem coś zrobić np. dać te ostrzeżenie a nie grać i nic nie mówic.
Dowody(demko): https://gotv.dservers.ovh/files/onlyawpns_20181107-1706-awp_legofort_ms.zip
Świadkowie:
Między innymi LUJ WULGARNY
Czego Oczekujesz: Oczekuje sprawiedliwości i nie faworyzowania innych graczy.

Wiec tak Luj Ogłuszacz mówisz mi ze jak ty wbiłeś na raffla Ksawcio powiedział do cb śmieć, bot hmm to ciekawe bo jakoś nie mogę se tego przypomnieć ale jeżeli tak było to w takim razie dlaczego miał bym coś zrobić jeżeli to co on gada nie jest na serio bo zawsze jak on mówi coś na serio lub łamie regulamin dostaje ostrzeżenie a nawet bana nie wierzysz zobacz se bany. A i sprawie ostrzeżeń, banów lub mutów to ty już byś miał wiecznego muta bo czasami co wszedłem na serwa i ty byleś tam to próbowałeś być jakimś kozaczkiem do mnie i gdy chyba zauważyłeś ze mnie to nie bawiło to nic już nie mówiłeś to uznałem ze to były żarty dlatego ci odpuszczam tak ze nie wiedzie tu dlaczego miał bym dać Ksawciowi muta lub ostrzeżenie. A w sprawie Ksawcio wyzywającego Luj Wulgarny oni ciągle się wyzywają i jak to czytasz Wulgarny uważaj na słowa jakie mówisz Oczywiście do mnie nie do Ksawcia bo sam wiesz ze blisko byleś do banów permanentnych. Dziękuję to wszystko ode mnie.

@root Oddaje do Root <3.

Po pierwsze ja do cb nic nie mówiłem jak ty byłeś na serwerze, chyba że się pytałem o coś związanego z serwerem np. Czy wiesz kiedy Root wbije. I jak mówisz , że kozaka udawałem to podaj mi jakiś przykład bo ja sobie nie przypominam żebym się wywyższał nad innymi graczami. I jak nie możesz sobie przypomnieć ,że Ksawcio mnie tak obrażał to możesz sobie obejrzeć demo. Po drugie w regulaminie nie jest napisane o tym, że jak gracz sobie żartuje to wtedy nie podlega banowi w regulaminie jest jasno napisane, że za wyzywanie innych graczy bądź administratorów nie ważne czy to żart czy nie, cały czas podlega banowi. A i weż chłopie nie mów mi, że jak Ksawcio mówił na serio to dostawał bany,muty bo każdy wie, że w internecie ludzie sobie żartują wyzywając innych, bo nie widziałem jeszcze żeby ktoś powiedział "jebałem ci mame" po czym przychodził i to robił. Więc Ksawcio i inni zawsze powinni dostawać bany,muty. Pozdrawiam :wagging:

Według mnie każdy powinien być równy na serwerze, jeżeli chodzi o zasady. Oczywiście można sobie zażartować, ale nie robić tego nagminnie jak na ksawcio czy inni. @Smil3yy powinieneś to wziąć pod uwagę jak i również pozostali admini naszego serwera. Na serwerze musimy zachować pewien poziom, czyli taki w którym wchodząc na serwer nie słyszmy na voice chat'cie lub czacie tekstowym wyzwisk od k*rew czy innych cudawianek.

Sprawę uznaję za zamkniętą i jest ona pouczeniem obydwóch stron i mam nadzieję, że pójdziemy w stronę, w której zamierzam iść razem z Wami.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

p a r t n e r z y

Polub nas na Facebooku -

Grupa Steam CS-LUZownia.pl

TeamSpeak3 - DobreWafle.pl [POŁĄCZ »]