Skocz do zawartości

[♻] Zapytanie


Psychopata

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.056b8278405dc97b67b7241fecb28c90.png

 

macie 2 grafików a ile zrobili zleceń od kiedy ja jestem zero :) wszystkie ja robię wiec zastanawiam się czy wgl ktoś zagląda na te grafiki a po 2 @Alchemik ostatni raz był dostępny 9 sierpnia wiec nie powiem aktywność grafików jest powalająca @Matthy. jeszcze powiedział że mam się angażować to co powie o nich zastanawia mnie tylko jakim sposobem ja robie staram się i wszystko robie za nich a oni sobie siedzą na tyłku z rangą i mają wywalone na tą zakładkę na innych serwerowniach już by polecieli :) mam nadzieje że zrozumiecie mnie dobrze

 

@Alchemik

 

@Lil Kube

Edytowane przez ELOO MELO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze że masz racje, ja nie powinienem mieć range grafik i nie chce mieć rangi grafik gdyż  po prostu nie mam czasu, mam swoje prywatne zlecenia, prace szkolne które zajmują dużo czasu, oraz Jailbreak'a na głowie więc nie mam praktycznie czasu. @ELOO MELO chciał bym dodać że tu nigdy nie było grafików byl @Master który robił zlecenia przed moim przyjściem na forum, ale nagle odszedł z powodu braku czasu. @ELOO MELO musisz zrozumieć że spełnanie zleceń po czasie robi sie monotonne, ja obecnie sie zajmuje grafiką typowo pod sieć typu skiny na serwer, banery, itp. Nie mam czasu na zlecenia innych uzytkowników :). Więc @Tajemnica @SNICKERS możecie mi zabrać range grafika, nie mówie że już nigdy nie będe robić zleceń na sieć typu reklamy/ benery itp  wystarczy mi tylko napisać na pw.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.