Skocz do zawartości

Wywiad z K4PP4


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

     linia-ruchomy-obrazek-0446

Cool-Text-271522631882973.png

linia-ruchomy-obrazek-0446

 

Witam moi kochani luzowicze! Czas wrócić do wywiadów po przerwie dłuższej wracamy do was mam z wywiadem z naszym K4PP4 czyli świeżym Moderatorem, i bardzo spokojnym adminem serwera :D.
Mam nadzieję, że ten użytkownik również Was nie zanudzi i będzie się Wam miło czytało nasz oto wywiadzik :)

 

Matthy Jak zawsze podstawowe pytania na początek wywiadu! - Opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, ile masz lat, uczysz się?/Pracujesz? Skąd jesteś?

K4PP4: Mam na Imię Alex, mam 15 lat. Pochodzę z Gdańska, lecz obecnie mieszkam w Tczewie, nieopodal Gdańska.Chodzę do 3 klasy gimnazjalnej
Matthy: A więc dobrze Alex, jeżeli chcesz będe pisał Ci po imieniu, opowiedz nam drogi przyjacielu czym sie interesujesz na coodzień?
K4PP4: Na coodzień, gram "zawodowo" w siatkówkę oraz gram w paintballa.
Matthy: O widzisz fajna pasja, opowiedz mi co Cię skłoniło do uprawiania siatkówki jest dużo sportów typu [Palant , Piłka Nożna , Hokej , Piłka Ręczna, Kolarstwo] 
K4PP4: Siatkówkę zacząłem trenować od 4 klasy podstawowej. Polubiłem ją gdyż wyróżniałem się od reszty, wysoki oraz szczupły chłopak, tak jak dorośli siatkarze. Do dodatkowych zajęć skłonił mnie tata, były siatkarz w Gdańskiej drużynie. Teraz, jako reprezentant gimnazjum jeżdze po miastach i zdobywam coraz to nowsze nagrody.
Matthy: Masz już jakieś trofea ?
K4PP4: Z "moją" drużyną zdobyliśmy wiele trofeów, lecz wszystkie są przekazywane szkole, gdzie są odkładane do gablot by każdy mógł podziwiać  osiągnięcia szkoły.
Matthy: To gratuluje , przechodzimy do dalszej rozmowy z Tb, Tym razem porozmawiamy o tym jak to sie stało że trafiłeś do nas na sieć , po prostu było w radiu że cs luzownia szuka graczy czy po po prostu reklama na innej sieci?
K4PP4: Na sieć trafiłem za pomocą Cssetti gdzie szukałem serwera typu Arenek 1vs1, takich jak w Cs Go. Po kilku serwerach z owym modem, trafiłem tutaj, na Luzownie gdzie zostałem z powodu miłej administracji jak i dopracowanego moda.
Matthy: Bardzo sie cieszymy że do nas zawitałeś i że Ci sie nasza spokojna sieć spodobała, opowiedz mi co sądzisz o Administracji naszej kochanej sieci?
K4PP4: Nasza Administracja jest pomocna jak i profesjonalna. Pamiętam jak 3/4 osób nie miało swoich rang, a ich podejscie było inne. Teraz jak dostali awans stali sie poważni, pomocni.
Matthy: A co sądzisz o naszej Redakcji?
K4PP4: W redakcji są spoko osoby. Ich pozytywne, jak i pomocne podejście czyni ich jednymi z najsympatyczniejszych osób na sieci.
Matthy: Dziękujemy hahah, opowiedz mi Alex jak to sie stało że zostałeś Moderatorem?
K4PP4: Moderatorem zostałem poprzez nabór. Admin który sie najbardziej wykazał i pomógł "górze" to dostał tę posade. Osobami które sie wyróżniły to ja oraz Karol.
Matthy: Masz może jakieś marzenie odnośnie forum ? 
K4PP4: Moim marzeniem było zdobycie rangi moderatora, ale jak już to osiągnąłem to teraz celowałbym w range op arenek, gdyż nikt sie nimi nie interesuje :D
Matthy: A bardzo fajne ambicje:) , Masz jakieś propozcyje odnośnie forum, co trzeba co dodać a co zabrać?
K4PP4: Na naszej sieci wszystko jest dobrze, jedynie bym dodał nowe reakcję, naprzykład takimi z Facebooka.
Matthy: Pewnie Ci chodzi o emotikony?
K4PP4: Dokładnie
Matthy: Okej przechodzimy do kolejnej seri pytań, jesteś gotowy na to haha :D
K4PP4: Jestem.
Matthy: A więc powiedz mi jakiej muzyczki słuchasz najbardziej masz moze jakies ulubione nutki ?
K4PP4:  Nie mam ulubionej piosenki oraz typu muzycznego. Muzyki mało słucham, a jak już to włączam playlistę codzienna ze Spotify i słucham to co się "nawinie".
Matthy:  Okej rozumiem :)Dochodzimy do końca, więc mam dla Ciebie 15 pytań na zasadzie "vs" dlatego możesz teraz kogoś pozdrowić czy coś tam. =D
K4PP4:  Pozdrawiam mamę oraz tatę choć zapewne i tak tego nie odczytają :)
Matthy: Ja również ich pozdrawiam serdecznie i przechodzimy do 20 pytań, jesteś już przygotowany? :D
K4PP4:  Jestem.
Matthy: Dzień vs noc?
K4PP4:  Dzień
Matthy:Uśmiech vs płacz?
K4PP4: Uśmiech
Matthy: Ferie vs wakacje ??
K4PP4:  Wakacje
Matthy: Cola vs pepsi?
K4PP4:  Pepsi
Matthy: Blondynki vs czarna?
K4PP4:  Blondynka
Matthy:  Tv vs komp?
K4PP4:  Kopm
Matthy: Pizza vs kebab
K4PP4:  Kebab
Matthy: Spacer vs spanie?
K4PP4:  Spanie
Matthy: :Rap vs disco
K4PP4:  Rap
Matthy: Dragon ball vs naruto
K4PP4:  Dragon ball
Matthy: Czekolada vs żelki?
K4PP4:  Czekolada
Matthy: Ogień vs woda?
K4PP4:  Woda
Matthy: Dresy czy jeansy?
K4PP4:  Dresy
Matthy: Koszula vs bluza
K4PP4: Bluza
Matthy: CS GO VS Cs 1.6
K4PP4:  Cs 1.6
Matthy:To wszystko w napszym pięknym wywiadzie dziękuje Tobie za spędzony czas ^^
K4PP4:  To ja dziękuję za zaproszenie :D
Matthy: Dziekuje trzymaj sie :)
K4PP4: Nawzajem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ci powiem @Matthy. konkret.! 

Czytało się przy kawce miło wywiad z @K4PP4

Plusik wpadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gicioro! :D Trochę taki robiony jakby na szybko z Twojej strony @Matthy., ale ujdzie w tłoku! :P Plusik ode mnie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giociorek ten wywiadzik, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Wywiad z K4PP4
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.