Skocz do zawartości
Graczu, nie zwlekaj z rejestracją i wrzuć z nami na LUZ!

Zaloguj się, aby obserwować  
Matthy.

Wywiad z Moderatorem K4PP4.

Polecane posty

linia-ruchomy-obrazek-0446

Cool-Text-271522631882973.png

linia-ruchomy-obrazek-0446

Witam moi kochani luzowicze! Czas wrócić do wywiadów po przerwie dłuższej wracamy do was mam z wywiadem z naszym K4PP4 czyli świeżym Moderatorem, i bardzo spokojnym adminem serwera :D.
Mam nadzieję, że ten użytkownik również Was nie zanudzi i będzie się Wam miło czytało nasz oto wywiadzik :)

Matthy Jak zawsze podstawowe pytania na początek wywiadu! - Opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, ile masz lat, uczysz się?/Pracujesz? Skąd jesteś?

K4PP4: Mam na Imię Alex, mam 15 lat. Pochodzę z Gdańska, lecz obecnie mieszkam w Tczewie, nieopodal Gdańska.Chodzę do 3 klasy gimnazjalnej
Matthy: A więc dobrze Alex, jeżeli chcesz będe pisał Ci po imieniu, opowiedz nam drogi przyjacielu czym sie interesujesz na coodzień?
K4PP4: Na coodzień, gram "zawodowo" w siatkówkę oraz gram w paintballa.
Matthy: O widzisz fajna pasja, opowiedz mi co Cię skłoniło do uprawiania siatkówki jest dużo sportów typu [Palant , Piłka Nożna , Hokej , Piłka Ręczna, Kolarstwo] 
K4PP4: Siatkówkę zacząłem trenować od 4 klasy podstawowej. Polubiłem ją gdyż wyróżniałem się od reszty, wysoki oraz szczupły chłopak, tak jak dorośli siatkarze. Do dodatkowych zajęć skłonił mnie tata, były siatkarz w Gdańskiej drużynie. Teraz, jako reprezentant gimnazjum jeżdze po miastach i zdobywam coraz to nowsze nagrody.
Matthy: Masz już jakieś trofea ?
K4PP4: Z "moją" drużyną zdobyliśmy wiele trofeów, lecz wszystkie są przekazywane szkole, gdzie są odkładane do gablot by każdy mógł podziwiać  osiągnięcia szkoły.
Matthy: To gratuluje , przechodzimy do dalszej rozmowy z Tb, Tym razem porozmawiamy o tym jak to sie stało że trafiłeś do nas na sieć , po prostu było w radiu że cs luzownia szuka graczy czy po po prostu reklama na innej sieci?
K4PP4: Na sieć trafiłem za pomocą Cssetti gdzie szukałem serwera typu Arenek 1vs1, takich jak w Cs Go. Po kilku serwerach z owym modem, trafiłem tutaj, na Luzownie gdzie zostałem z powodu miłej administracji jak i dopracowanego moda.
Matthy: Bardzo sie cieszymy że do nas zawitałeś i że Ci sie nasza spokojna sieć spodobała, opowiedz mi co sądzisz o Administracji naszej kochanej sieci?
K4PP4: Nasza Administracja jest pomocna jak i profesjonalna. Pamiętam jak 3/4 osób nie miało swoich rang, a ich podejscie było inne. Teraz jak dostali awans stali sie poważni, pomocni.
Matthy: A co sądzisz o naszej Redakcji?
K4PP4: W redakcji są spoko osoby. Ich pozytywne, jak i pomocne podejście czyni ich jednymi z najsympatyczniejszych osób na sieci.
Matthy: Dziękujemy hahah, opowiedz mi Alex jak to sie stało że zostałeś Moderatorem?
K4PP4: Moderatorem zostałem poprzez nabór. Admin który sie najbardziej wykazał i pomógł "górze" to dostał tę posade. Osobami które sie wyróżniły to ja oraz Karol.
Matthy: Masz może jakieś marzenie odnośnie forum ? 
K4PP4: Moim marzeniem było zdobycie rangi moderatora, ale jak już to osiągnąłem to teraz celowałbym w range op arenek, gdyż nikt sie nimi nie interesuje :D
Matthy: A bardzo fajne ambicje:) , Masz jakieś propozcyje odnośnie forum, co trzeba co dodać a co zabrać?
K4PP4: Na naszej sieci wszystko jest dobrze, jedynie bym dodał nowe reakcję, naprzykład takimi z Facebooka.
Matthy: Pewnie Ci chodzi o emotikony?
K4PP4: Dokładnie
Matthy: Okej przechodzimy do kolejnej seri pytań, jesteś gotowy na to haha :D
K4PP4: Jestem.
Matthy: A więc powiedz mi jakiej muzyczki słuchasz najbardziej masz moze jakies ulubione nutki ?
K4PP4:  Nie mam ulubionej piosenki oraz typu muzycznego. Muzyki mało słucham, a jak już to włączam playlistę codzienna ze Spotify i słucham to co się "nawinie".
Matthy:  Okej rozumiem :)Dochodzimy do końca, więc mam dla Ciebie 15 pytań na zasadzie "vs" dlatego możesz teraz kogoś pozdrowić czy coś tam. =D
K4PP4:  Pozdrawiam mamę oraz tatę choć zapewne i tak tego nie odczytają :)
Matthy: Ja również ich pozdrawiam serdecznie i przechodzimy do 20 pytań, jesteś już przygotowany? :D
K4PP4:  Jestem.
Matthy: Dzień vs noc?
K4PP4:  Dzień
Matthy:Uśmiech vs płacz?
K4PP4: Uśmiech
Matthy: Ferie vs wakacje ??
K4PP4:  Wakacje
Matthy: Cola vs pepsi?
K4PP4:  Pepsi
Matthy: Blondynki vs czarna?
K4PP4:  Blondynka
Matthy:  Tv vs komp?
K4PP4:  Kopm
Matthy: Pizza vs kebab
K4PP4:  Kebab
Matthy: Spacer vs spanie?
K4PP4:  Spanie
Matthy: :Rap vs disco
K4PP4:  Rap
Matthy: Dragon ball vs naruto
K4PP4:  Dragon ball
Matthy: Czekolada vs żelki?
K4PP4:  Czekolada
Matthy: Ogień vs woda?
K4PP4:  Woda
Matthy: Dresy czy jeansy?
K4PP4:  Dresy
Matthy: Koszula vs bluza
K4PP4: Bluza
Matthy: CS GO VS Cs 1.6
K4PP4:  Cs 1.6
Matthy:To wszystko w napszym pięknym wywiadzie dziękuje Tobie za spędzony czas ^^
K4PP4:  To ja dziękuję za zaproszenie :D
Matthy: Dziekuje trzymaj sie :)
K4PP4: Nawzajem

No no Alex :D ładny ten wywiadzik + 

Jest parę błędów, ale ogólnie fajnie się czytało, leci plusik :)

Alex - jak lew z Madagaskaru :D 
Jest parę rzeczy do poprawki ale ogółem super wywiad :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

p a r t n e r z y

Polub nas na Facebooku -

Grupa Steam CS-LUZownia.pl