Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Pomoc dla nowych graczy


CZOKOMOKO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja:pomocy dla nowych graczy w sposób taki żeby nie można było wbić do kampy mając dużo hp (chodzi o hp nabite z draculi) a jak już ktoś taki wejdzie na klocek nowego gracza to hp resetuje mu się do HP z początku rundy. Oczywiście to ułatwienie było by czasowe.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:ponieważ ostatnio dużo osób nabija sobie hp z draculi i nie patrzą czy to nowy gracz i tym sposobem zniechęcają gracza do dalszej gry na serwerze.
3. Link jeśli jest:
4. Twój nick z gry:CZOKOMOKO

czekam na wasze zdanie na temat tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaproponował dla nowego gracza np ./pierwszyraz przykładowa komenda 

i dostawał by mianowicie :

-5k rpg 

-10min naszyjnik okrucieństwa 

-pd 5 min takie coś może zachęciło by do grania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DenYv18 napisał:

ja bym zaproponował dla nowego gracza np ./pierwszyraz przykładowa komenda 

i dostawał by mianowicie :

-5k rpg 

-10min naszyjnik okrucieństwa 

-pd 5 min takie coś może zachęciło by do grania :D


Może być i tak, aczkolwiek minimum 1-2h na serverze. Wiadomo z jakich przyczyn ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? według mnie wgl te Draule, impulsy, odnowienie są zbyt dobre te 3 moce na wymiane są zbyt mocne ze sobą że nawet gracz z Krową nie ugra 

 

Albertd wszyscy wiemy że chciałeś jak najlepiej dla serwera ale tym go bardziej Zepsułeś że gra coraz mniej graczy Iż jak wbijają gracze do nowych na impulsach draculach jest to zbyt Mocne :(

 

P.S. nie mogłem edytować tamtego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też rozwiązać to w inny sposób tylko to by wymagało albo zmiany obecnego gun moda ( prawde mowiac który jest bez sensu gdyż jak wylosujesz tego fshotguna lub x awp to nie mozesz jej uzyc jak masz scieżke m4 ) na taki który by obejmował wszystkie bronie ( ułożone oraz zbalansowane w odpowiedni sposób ) pozatym zmiana ,,skilli" pod m (zombie) na standardowo klasy zombie moze to i bedzie tak jak wszedzie indziej ale jak ja np mam juz 7 punktów to samych mocy pod m idzie zabic kogos kto ma m4 niekiedy nawet tego co ma krowe  oraz te ku sa zbyt op znerfic je w sesie np ich drop zmniejszyć do minimum i np zmniejszyc wymaganie ich na p tak zeby znów nie było tak cieżko mam wiele innych pomysłów co do pozostałego balansu ale to juz uzgodnie bliżej z albertem bo to wszystko zależy od mojego fumfla <3 @Albertd  lofki kiski :3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
Dnia 9.11.2018 o 21:14, o ja pisiont groszy napisał:

można też rozwiązać to w inny sposób tylko to by wymagało albo zmiany obecnego gun moda ( prawde mowiac który jest bez sensu gdyż jak wylosujesz tego fshotguna lub x awp to nie mozesz jej uzyc jak masz scieżke m4 ) na taki który by obejmował wszystkie bronie ( ułożone oraz zbalansowane w odpowiedni sposób ) pozatym zmiana ,,skilli" pod m (zombie) na standardowo klasy zombie moze to i bedzie tak jak wszedzie indziej ale jak ja np mam juz 7 punktów to samych mocy pod m idzie zabic kogos kto ma m4 niekiedy nawet tego co ma krowe  oraz te ku sa zbyt op znerfic je w sesie np ich drop zmniejszyć do minimum i np zmniejszyc wymaganie ich na p tak zeby znów nie było tak cieżko mam wiele innych pomysłów co do pozostałego balansu ale to juz uzgodnie bliżej z albertem bo to wszystko zależy od mojego fumfla <3 @Albertd  lofki kiski :3 

Zgadzam się z tb klasy zm by się przydali na serwerze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.