Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] CHCE BYC JAK FACEBOOK


HACKER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czekałem tylko kiedy dostane tego bana. Proszę Privo o demo i rozpiskę, a ja na pewno dam kontr rozpiskę do podejrzanych akcji. Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEMO: facebook_1.dem

 

@Privo facebook_1 :
03:24 - Mechaniczny przeskok.
5:12 - Spray w jedno miejsce.
5:58 - Triggered na HS'y
8:00 - Triggered na HS
8:40 - Follow wystrzałów za modelem, mechaniczny przeskok na koniec.
16:44 - Skupienie full auto w jednym miejscu.
17:00 - W stronę modelu.
17:32 - Wcześniej bez reakcji na skok z wagonu, teraz, gdy przechodzi spogląda w momencie rzucania granatu przez CT.
22:32 - Recoil w jedno miejsce.
23:04 - Parkinson z M4.

 

@Karol xD oraz @Matthy. Demko 1 De_Train
3:24-3:28 - Nie widziałeś gościa a celownik poleciał aż miło tutaj [przycik WH]. Zdecydowanie +b
5:48 - Dziwny ten przerzut celownika -/++ b
7:58-8.05 -Jedzie przez skrzynke nie slyszłszy typka a juz celownik poleciał aż miło na głowe dla mnie Zdecydowanie +b
11:58 - Jedzie po modelu +b
14:39- Te strzały są na pewno nie naturalne, skoki celownika na lewo i prawo + modelek na fleszhu +b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chłopak jest czysty gram z nim od kilku ładnych lat i ma czasami takie akcje, że można nie uwierzyć ale ja też tak często miałem jak Privo to opisał. Tyle mi sie banów posypało jak i jemu, że ciężko to zliczyć, dla mnie jest po prostu dobrym graczem no i jednak przy kilku jest fart.. Jestem za ub dla niego ;) . Przy dobrym graczu i dobrym sprzęcie takie akcje są zupełną normalnoscia ;)

 

Bloody Alien to co napisał Facebook ma racje każdy trenuje jak może a po drugie sprawdz sobie jak grali po gracze w cs 1.6 to też można powiedziec ze mieli no recoila i wh ;)

Edytowane przez PWK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PWK

 

chyba nie wiesz co piszesz jak ktos gra od 2003 roku tak jak ja admin na paru sieciach przygladalem sie jego grze i widac ze jest spalony leci na czitach krotko mowiac :) nie dostal vaca na 1,6 bo na ta gre juz nie dziala przypatrz sie jego grze a to samo zobaczysz na spect wie kto gdzie jest nawet jak typ siedzi za sciana nie rusza sie a celuje po modelu na niego moge sie zalozyc ze na bl i innych portalach tego typu dostal by bana i sory ze post pod postem ale nacisolem @ z niego nickiem i nie moglem nic napisac

Edytowane przez BloodyAlien
 blUe.,
Na przyszłość nie pisz post pod postem tylko używaj trybu edycji.
 blUe.,
By uniknąć banicji i nie żyć w prohibicji. o.O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pozwolenie i nie dawanie ostrzeżeń osobom które będą chciały skomentować rozpiskę ww osób.  Będą to osoby znane z serwera 4fun.

Moje kontr rozpiska:

03:24 - 1 strzał oddany na czuja, ponieważ przy tylu graczach na serwerze pewne jest to że ktoś będzie szedł "ESKA". Przy pierwszym strzale i 1/4 widać jak celownik naturalnie leci ku górze.  Następnie naturalny kill gdzie po raz kolejny ruch celownika jest naturalny. Zwykła głowa i celownik dalej ku górze. 

5:12 - co tutaj dziwnego? Gość stoi 2m ode mnie i  tak ciężko full auto prosto w jedno miejsce? Proszę spędzić w tej grze tysiące godzin.

5:48  - Tutaj co dziwnego??  Bo nawet nie wiem o co chodzi.

5:58 - Po raz kolejny naturalny ruch celownika. 1 kill zwykła głowa, drugie zabicie korekta celownika na głowę i kill. Famas jest chyba najłatwiejszą bronią do ogarnięcia. Polecam komendy na myszkę i cl_lw 0

7:58-8.05 - zwykła zmiana pozycji bo skracali zamek? Co tu dziwnego. Następnie normalny burst jedno strzałowy na głowę. Na 1/4 widać jak przebiega do lewej ściany i naturalny ruch celownikiem za modelem

8:40 - paniczne full auto w chłopa który podskakuje. Oglądając na 1/4 gdzie widzisz mechaniczny przeskok, i na co ten przeskok?

11:58  -  gdzie tu widzisz modelowe wychylenie? Najpierw sprawdzenie zamku na ducku i dostaje killa od chłopa w L

14:39 - Co za problem strzelać praktycznie w 1 miejsce z m4, która z bliska nie ma recoila. Ogarniam rozrzut w AK47 to oczywiste , że ogarniał będe M4. Rreszty nie bedę tutaj komentował bo chyba demo oglądane było tylko na WH bo jakoś modelu tam nie widzę.

16:44 - Po raz kolejny wyuczony recoil z famasa.  Czasami wejdźcie pograć dłużej na servery DM

17:00 - Jak dobrze sobie przypominam kilka rund tam ktoś był i wyczekuję czy przeciwnik wychyli. Widzę że demo tylko WH ON. Bo ja tam modelu nie widzę.

17:32 -  Po raz kolejny gracz skracał drabę i po rzuceniu HE na zamek sprawdzam zamek. Przypadek, że w tym momencie CT rzuca Flesha, a ja jak bot spadam mu pod celownik. Na WH raczej zachowałbym się inaczej.

22:32  - tak samo co wyżej. Nic ciężkiego full auto z M4. Rozdziałaka 640x480 i wiele godzin treningu. 

23:04 - co tutaj takiego nadzwyczajnego.  Zwykły skill spod wagonu, gdzie widzisz parkinsona?

Reasumując moją wypowiedź w wielu akcjach oskarżany jestem o No-recoila.  Polecam spędzić wiele godzin na ćwiczeniu tego elementu. W CS Go gracze mają mapy do tego a w CS 1.6 trzeba samemu to ogarnąć.  Mam w tej grze tysiące godzin i pewne rzeczy są dla mnie oczywiste. Na dodatek jest coś takiego jak pamieć mięśniowa i człowiek naturalnie zapamiętuje pewne ruchy ręką / celownika. Ogólnie ja i wiele osób poleca rozdzielczość 640x480., a nie obecnie modne oglądanie awatarów kolegów. 

Kolejne akcja rozchodziły się o rzekomo Wallhack, ale ja osobiście nie widziałem żadnej akjcji w której czysto można by było napisać +B. Wejście pod uwagę, że serwer posiada różne plug-iny jak widoczny DMG na przeciwniku oraz 31-32 slot, a co za tym idzie przy moim stażu gry mogę domyślić się gdzie przeciwnik stoi i gdzie skanować. Niestety wiele osób po zgonie nie obserwuje przecinków gdzie się ustawiają i gdzie kampia/chodzą. Ja to robię i wyciągam wnioski , a dodatkowo zapamiętuje mniej więcej gdzie moim koledzy z teamu chodzą i gdzie padają. Jeszce jest radar. Naprawdę używając mózgu i skupiając się na grze można być delikatnie nad poziomem servera. 

Kolejna sprawą jest to, że prześwietliliście mnie praktycznie od A do Z.  Wysyłałem wam ustawienia gry, mój sprzęt, wszystkie moje CFG których jest kilka, moje konto ESL, link do mojego kanału YT gdzie widać jak gram w CS Go i 1 filmik z Cs 1.6. Brakuje wam tylko konta Facebooka.

Przypuszczam twierdzić, że będą kolejne dema ale PROSZĘ Was ,żebyście nie oglądali demek z odpalonym WH lub Admin ESP. 

Jak o czymś zapomniałem to napisze jeszcze.  Pozdrawiam i czekam na opinie innych

@@

Zapomniałem dodać, że server trochę laguje a na potwierdzenie moich słów można zobaczyć w dział server 4fun gdzie gracze skarżą się na lagi. W tym problemie mam lekką przewagę bo mój ping jest w granicach 4-10 a u innych 30-60.  

Na forum powinny znajdować się wszystkie moje tematy z banami demami/ss`ami , a samych screenow było chyba z 7-8. Nie mam nic do ukrycia i niech ludzie mają wgląd w pewne sprawy. 

tak wygląda no-recoil 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez HACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarżenie się graczy na lagi nie ma nic wspólnego z pingiem. Jako specjalista cs'a powinieneś wiedzieć że to nie musi być zależne. Więc chyba nie jesteś taki pro skoro tak twierdzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje zdanie na temat gry tego typa. plus pewnie wiele innych scryptów :) 

 

 

 penqu,
Może i jesteś poryty ale wyjaśniłeś ładnie jego skilla, szanuje. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Przychodzi koleś z VACiem(!!!!), który dzieli administracje i graczy.(G mnie to obchodzi, że ma na CS GO) Każdy kręci mu demko, robi ssy, i za kazdym razem dostaje UB. Nie wiem w końcu czy administracja jest tak nieudolna, że nie potrafi ocenić rzeczy oczywistej czy przez to, że to ziomek @Cre[A]tOr. Dobra morda, co nie Creator?:) 

Rzygam już tą sytuacją bo typ jest odpalony jak stąd do Rybnika. I zróbcie coś z tym czymś bo w końcu stracicie stałych graczy. 

Ból dupy za 3,2,1.....

Edytowane przez `Arkadiuszooo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demka z jego gry dużo przeanalizowałem i po tym De_Train już wiedziałem że koleszka sobie ładnie lata i wszystko wie także Panie Hacker, podziękujemy Tobie , zdradziło Cię mordko to z full auto z famasa, gdzie strzały jak wiemy lecą w górę przy rozrzucie każdej broni u Ciebie jest to na odwrót.

 

Ja już dziękuję i po temacie ;)

Edytowane przez Matthy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Matthy. napisał:

Demka z jego gry dużo przeanalizowałem i po tym De_Train już wiedziałem że koleszka sobie ładnie lata i wszystko wie także Panie Hacker, podziękujemy Tobie , zdradziło Cię mordko to z full auto z famasa, gdzie strzały jak wiemy lecą w górę przy rozrzucie każdej broni u Ciebie jest to na odwrót.

 

Ja już dziękuję i po temacie ;)

 

Chyba nie będę się tłumaczył bo nie ma z czego, ale widzac was na specie i wiedząc ze mnie nagrywacie latalem taki odpalony. Chyba musialbym mieć nie równo pod sufitem. Wiem, ze teraz bije głową w mur prosząc o UB bo jakieś 90% graczy chce tylko 1 werdyktu grożąc odejściem z servwra itp.  Jestem tylko ciekaw czy dalej @Tajemnica @Karol xD @Adas esperal  szatazuja tutaj ludzi np. @SNICKERS odejściem.  Także Pozdrawiam i czekam na werdykt.  

@@

Tajemnica naprawdę Nie mam zamiaru tutaj kogoś sklocac , bo za stary jestem na takie rzeczy. Na TS chyba zawsze mogę wejść. I nigdy nie plakalem tylko widząc ze siedzibie prosilem o UB . Juz Ci kiedyś pisalem w jaki sposób robię wodę z mózgu adminom I innym. Wiem ze dla Ciebie najlepiej jakbym sie przyznal i odszedl w zapomnienie. Temat Vaca byl juz wieleokrotnie poruszany i chyba nie ma sensu dalej tego ciagnac. Vaca tez mial Matthy. Jestem raczej prostym człowiek który chce sobie pograć po  ciężkim dniu pracy. Pozdrawiam 

Edytowane przez HACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HACKER napisał:

 

Chyba nie będę się tłumaczył bo nie ma z czego, ale widzac was na specie i wiedząc ze mnie nagrywacie latalem taki odpalony. Chyba musialbym mieć nie równo pod sufitem. Wiem, ze teraz bije głową w mur prosząc o UB bo jakieś 90% graczy chce tylko 1 werdyktu grożąc odejściem z servwra itp.  Jestem tylko ciekaw czy dalej @Tajemnica @Karol xD @Adas esperal  szatazuja tutaj ludzi np. @SNICKERS odejściem.  Także Pozdrawiam i czekam na werdykt.  

 Każdego da się zastąpić:) 

 Adas esperal,
Nie wiem skąd masz takie informacje. Pierwsze słyszę że mam odchodzić. Twoja osoba naprawdę, jest mi obojętna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, HACKER napisał:

 

Chyba nie będę się tłumaczył bo nie ma z czego, ale widzac was na specie i wiedząc ze mnie nagrywacie latalem taki odpalony. Chyba musialbym mieć nie równo pod sufitem. Wiem, ze teraz bije głową w mur prosząc o UB bo jakieś 90% graczy chce tylko 1 werdyktu grożąc odejściem z servwra itp.  Jestem tylko ciekaw czy dalej @Tajemnica @Karol xD @Adas esperal  szatazuja tutaj ludzi np. @SNICKERS odejściem.  Także Pozdrawiam i czekam na werdykt.  

Słuchaj ja nie muszę nikogo szantażować, tylko stwierdzam fakty. Dla mnie jesteś odpalonym typem, który bezczelnie robi wodę z mózgu wszystkim dookoła robiąc przy tym z siebie ofiarę systemu. Rozumiem ze w pewnym wieku takie zachowanie sprawia przyjemnosc, bo w końcu można namieszać, skłócić a przy okazji porobić dobie jaj z wg Ciebie głupich adminów ale kolego pomyliłeś role i osoby. Twoje latanie z płaczem na ts i nie tylko, wywieranie presji i te tłumaczenia z D... o VACu nie wspomnę są kwintesencja tego co sobą jako gracz prezentujesz. Także na Twoim miejscu raczej martwiłabym się o to czy LUZ potwierdzi wersje chłopaków, jeśli tak to raczej nie masz już czego szukać na tej sieci. 

Zycze powodzenia w dalszych prowokacjach panie Hacker ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, HACKER napisał:

 

Chyba nie będę się tłumaczył bo nie ma z czego, ale widzac was na specie i wiedząc ze mnie nagrywacie latalem taki odpalony. Chyba musialbym mieć nie równo pod sufitem. Wiem, ze teraz bije głową w mur prosząc o UB bo jakieś 90% graczy chce tylko 1 werdyktu grożąc odejściem z servwra itp.  Jestem tylko ciekaw czy dalej @Tajemnica @Karol xD @Adas esperal  szatazuja tutaj ludzi np. @SNICKERS odejściem.  Także Pozdrawiam i czekam na werdykt.  

Nie będę odchodził przez Ciebie, jest dużo innych fajnych serwerów do gry tutaj xd mi Twoja osoba jest obojętna ale chcę wykonać zwoje obowiązki w 100% dlatego uważam że po prostu używasz wspomagacze. Takie jest moje zdanie, może się mylę a może mam rację. Vaca nie ma się bez powodu, może z innej gry czy coś, dlatego decyzję podejmujemy na podstawie dem które nagraliśmy. Twoje wypowiedzi są tak samo pomocne i prawdomówne jak w temacie u lemura. Każdy ma dostęp do tych demek i może podjąć decyzję. Pozdrawiam serdecznie.

 

P.S Nie będę odchodził z Twojego powodu jeśli wyższa administracja podejmie decyzję że jesteś czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mu wypomina tego vaca bo tak naprawdę na chwilę obecną macie  tylko jeden argument masz vaca xd i to już zaczyna się robić śmieszne:) 

Osobiście odnoszę takie wrażenie że pewnej osoby duma została urazona i na sile chce udowodnić że na tej sieci ma jakieś swoje "ALE" i chce się go pozbyć:) tylko nie umiejętnie zbiera dowody w których głównie się ośmiesza pozdrawiam osoby z ego wyższość :)

 

/// 

Demko obejrzę jak wrócę z pracy  

 

///

TO ŻE JEST ROZPISKA nie znaczy ze musi być adekwatna bo jeśli na sile chcesz kogoś banowac znajdziesz  to co ci głowa/duma mówi:)

I nie chodzi mi głównie o ten temat tylko w każdym odwołaniu wypominacie mu tego vaca A równocześnie  vaca mógł dostać za czcionkę lub skinchanger :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie macie nic kreatywnego do napisania, nie macie umiejętności rozpisywania demek i nie macie  zamiaru tego robić to proszę zahamować tę durną pogawędkę i czekać na werdykt. Jeśli ktoś ma ochotę coś mądrego wnieść do sprawy i rozpisać demko ZAPRASZAM ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uczi ty widzisz rozpiski na górze? Bo chyba nie skoro twierdzisz że to przez vac'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma coś SENSOWNEGO do dodania w tym temacie to czekam na prywatną wiadomość o chwilowe otwarcie dla napisania swej idei. Rozpatruję rozpiski czy coś wynoszącego do tematu od strony związanej z samym wątkiem, a nie filozofią. 

 

Dziecinne przepychanki, następnym razem od razu będę przy innych banach, więc wnioski przyjmuję później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, dodaje nagrany mój recoil z mapy De_train.  Tak tak odpaliłem też no recoila. Fimik YT z mojego kanału. Pozdrawiam

 

 

 

 

A tutaj wrzucam kilku minutowa gierkę z DM. Tak ćwiczę recoila. jakby komuś nie pasowała nutka to Proszę OFF>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zablokował(a) ten temat
  •  Privo odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Właściciel

Temat zamkniety kolega juz u nas nie po gra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.