Skocz do zawartości

Mapy


Mikolay90

Rekomendowane odpowiedzi

[SIZE=3]Witam :) all
[/SIZE]

Sprawę mam prostą zauważyłem że są na serwerze takie mapy po których gracze uciekają z serwera np cs_italy2_32 jestem za wyrzuceniem tej mapy
chciał bym też aby w tym temacie wypowiedzieli się gracze jeśli jakaś mapa im się nie podoba to pisać ! dostosujmy troszkę serwer do graczy żeby nie było
zbędnych map które graczą nie odpowiadają

moim zdaniem te mapy nie spełniają jakości serwera i oczekiwań graczy ! :) :
-cs_italy2_32
-pool_day
-fy_snow- nie da się zmienić na tą mapę też bym ją wyrzucił mamy snowa zimowego i jest znacznie lepszy ! :)
-cs_estate - nie muszę pisać czemu jest do bani


[SIZE=3]zapraszam do dyskusji ![/SIZE]

Edytowane przez Mikolay90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poland, austria-za duze nie znane i ludzie wychodza.
dyskusji o mapach bylo juz tu pewnie tyle ze kolejna znowu zostanie zapomniana w archiwum ale warto probowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmijcie jako admini i osoby odpowiedzialne za serwer decyzję co do nich to przy końcowym wyniku zajmę się tym. Co do fy_snow można zostawić tylko usunąć z mapcycle a zostawić w zmianach dla adminów gdzieś na końcu i skupić się na tym większym zimowym co jest dodany.

Mapy: poland i austria dla mnie mimo iż widziane to ciągle pozostają zagadką i są mało popularne, co do pool_day'a to uważam, że w ekstremalnych przypadkach na małą liczbę osób wieczorem czy rano jest on dobrym rozwiązaniem by zastosować może "mala mapa" lub zmianę dla admina tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

privo zajrzyj w dzial sprawy techniczne serwera bf2 moj post z 30/10 lub ogolnie ten dzial
[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?722-Zmiany[/url]
[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?603-zmiany[/url]

ten temat jest walkowany od 3 tygodni i nic 0 odzewu myslisz ze teraz to cos da?
chcialbym zebyscie cos zrobili ale kurcze o mapach bylo juz tyle mowione ze juz dawno to powinno byc zmienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat umarl szybciej niz powstal, skoro juz pisze to napisze jeszcze jedno
ZMIENCIE MAP CYCLE TO JEST GLUPIE JAK MAPA TYPU DUST LECI 3 RAZY POD RZAD NIECH OPIEKUN ZNAJDZIE JAKIES MAPY ALBO ADMINI I DODAJCIE NOWE I POMIESZAJCIE TO MC ALBO DODAJCIE FUNKCJE GLOSOWANIA NA NASTEPNA MAPE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.