Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Propozycja balansu na serwerze.


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Czego dotyczy propozycja: Kilka poprawek i jak propozycji.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Mam kilka propozycji czy poprawek odnoście jak by można było zrobić lepszy balans na serwerze. Nie oszukujmy się aktualna sytuacja na serwerze wyraźnie odczuwalna jest brak balansu.
3. Link jeśli jest: ---
4. Twój nick z gry: fb???

------------------------

1. Balansu nie ma znów trzeba coś zrobić z tym bo serwer traci graczy i jak adminów. Bo jak sami widzicie niektórzy gracze maja dużo w *CD* lub inne bonusy ulepszone tymi księgami umiejętności, i nie da się praktycznie ich zabić to tez sprawia spadki graczy na serwerze. Druga opcja to całkowicie wywalenie tych księgi umiejętności każdego bonusa z serwera. Bez tych księgi był lepszy balans nie oszukujmy się. :)

2. Kolejna opcja jest przywrócenie klas zm  zamiast tych *skille* pod m. Odnoście klas zm to chyba nie problem bo dawny opiekun ma swoje.@o ja pisiont groszy

3. Kolejna sprawa to klany umiejętności chodzi mi głownie o *Dodatkowe HP jako ZM* praktycznie nie jest używane wiec ja proponuje to zastąpić na *Drop ulepszacze* 0/2 lub 0/3  --> (Symbol smoka/Diament/Kosci/Toksyny/Klejnoty)

4. Kościany set znerfic dracule by dwa razy więcej życia nie dawała bo mogą przy aktualnej sytuacji na serwerze nabić 200k HP lub więcej itd.

5. Usunąć całkowicie Piorun pod m jako CT jeśli księgi umiejętności  zostaną na serwerze.

6. Przydał by się jakiś plugin anty przeklinanie czy coś lub po prostu to ograniczyć. Bo mute czy ban nie zawsze działa na graczy. :D

7. FPS zwiększyć limit do *150* dla każdego. A dla *NS* coś wykombinować ze np ktoś napisze *developer 1* to od razu by mógł dostać kicka automatycznie z serwera.

8. Gunxmod zmniejszyć dmg w broniach lub przywrócić dawny gunxmod z 50 lvl jak kiedyś. Proponuje by na 1 lub 2 lvl był *mac-10* by nowi gracze mieli lepszy start na serwerze. :)

9. Coś trzeba wykombinować by gracze na *Aktywnym banem* nie mogli wbijać na serwa. Bo to już zapewne adminów i jak graczy denerwuje ze jakiś bot zmienia co chwile ip/steam id i wbija.

 

Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje czy inne pomysły by to bardziej zbalansować niech pisze tu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ef bek napisał:

1. Czego dotyczy propozycja: Kilka poprawek i jak propozycji.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Mam kilka propozycji czy poprawek odnoście jak by można było zrobić lepszy balans na serwerze. Nie oszukujmy się aktualna sytuacja na serwerze wyraźnie odczuwalna jest brak balansu.
3. Link jeśli jest: ---
4. Twój nick z gry: fb???

------------------------

1. Balansu nie ma znów trzeba coś zrobić z tym bo serwer traci graczy i jak adminów. Bo jak sami widzicie niektórzy gracze maja dużo w *CD* lub inne bonusy ulepszone tymi księgami umiejętności, i nie da się praktycznie ich zabić to tez sprawia spadki graczy na serwerze. Druga opcja to całkowicie wywalenie tych księgi umiejętności każdego bonusa z serwera. Bez tych księgi był lepszy balans nie oszukujmy się. :)

2. Kolejna opcja jest przywrócenie klas zm  zamiast tych *skille* pod m. Odnoście klas zm to chyba nie problem bo dawny opiekun ma swoje.@o ja pisiont groszy

3. Kolejna sprawa to klany umiejętności chodzi mi głownie o *Dodatkowe HP jako ZM* praktycznie nie jest używane wiec ja proponuje to zastąpić na *Drop ulepszacze* 0/2 lub 0/3  --> (Symbol smoka/Diament/Kosci/Toksyny/Klejnoty)

4. Kościany set znerfic dracule by dwa razy więcej życia nie dawała bo mogą przy aktualnej sytuacji na serwerze nabić 200k HP lub więcej itd.

5. Usunąć całkowicie Piorun pod m jako CT jeśli księgi umiejętności  zostaną na serwerze.

6. Przydał by się jakiś plugin anty przeklinanie czy coś lub po prostu to ograniczyć. Bo mute czy ban nie zawsze działa na graczy. :D

7. FPS zwiększyć limit do *150* dla każdego. A dla *NS* coś wykombinować ze np ktoś napisze *developer 1* to od razu by mógł dostać kicka automatycznie z serwera.

8. Gunxmod zmniejszyć dmg w broniach lub przywrócić dawny gunxmod z 50 lvl jak kiedyś. Proponuje by na 1 lub 2 lvl był *mac-10* by nowi gracze mieli lepszy start na serwerze. :)

9. Coś trzeba wykombinować by gracze na *Aktywnym banem* nie mogli wbijać na serwa. Bo to już zapewne adminów i jak graczy denerwuje ze jakiś bot zmienia co chwile ip/steam id i wbija.

 

Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje czy inne pomysły by to bardziej zbalansować niech pisze tu. :D

chcąc nie chcąc musze sie zgodzić aktualny ,,balans,, miedzy ct a tt oraz miedzy starymi a nowymi graczami jest całkowicie zerowy  klasy oczywiście gdzies tam sa zapisane na kompie a jak nawet nie to napisze je 2 raz nie ma problemu raczej weny jeszcze troche mam co do ksiąg umiejetnosći to mam troche inny pomysl poprostu zrobic to na innej zasadzie nie z metka/ruletki by dropiły tylko np po wpisaniu nowej komeny /nauczksiege cos w ten desen i wtedy resetuje nam bronie do 1 guna jakim był by mac 10 lub tmp co wiaże sie z zmiana gunxpmoda na taki jaki był kiedys czyli kazda bron w jednej scieżce odpowiednia kolejnosc odpowiedni cieżki stopien wbicia lvl oraz co nowego dla nowych graczy na start dostajesz tmp/mac10 oraz mozemy miec pistolet i karabin a nie jak dotychczas ze tylko 1 bron  umiejetnosci  hp w zm jest strasznie op w klanie mimo ze nikt z tego nie korzysta bo kazdy patrzy pierw w to by jak najszybciej rozwinac klan typu rpg drop exp ale jak juz sie wbije to wszystko na fulla to nie oplaca sie dawac w hp dla zm bo juz ma sie zazwyczaj seta pod ,,gody,,  i kazdy daje skille w cos co pozwala mu nabic wiecej killi by sie do topki wbic i tak to moim zdaniem działa jak dla mnie w klanie bony powinny byc całkowicie losowe z wbiciem levela dal bym by 1 lvl dawał 1 losowy punk (oczywiscie to losowanie by tez kosztowało iles tam rpg )  ale zmniejszyc próg potrzebny na lvl  

co do fps to nie widze takowej potrzeby by zwiekszac limit fps do 150 101 w zupełności wystarcza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak chyba dogadaliśmy się na dc bo tą samą propke miałem napisaną troszkę wiecej rzeczy ale myślę że jest to bardzo fajne.

1. wy***** te ksiegi w pizd****

2. jak najbardziej można było by dodać że np jakaś klasa zombie kosztuje DUŻĄ ILOŚĆ RPG :P

3. czy to potrzebne? jest wiekszy drop :D przywrócić 4/4

4. jak najbardziej + potężny iż ma 5s dłuższą

5. Ten piorun można zostawić jak zostaną usunięte KU

6. to i tak nic nie da :(

7. jak najbarzdziej nie było by tych zasra**** spowalniaczy co nikt ich nie lubi

8. a oto i głowna propozycja Która miałem pisać jak najbardziej na tak najwiecej graczy wtedy przychodziło kiedy to było :) ze miało sie np DGL i M4/Ak47 i nie było żadnych Scieżek :)

9. albo wgrać Plugin z fajną komendą na niszczenie Pliczków :)

 

@edit.

albo poprostu dodać bany na cfg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. można byłoby inaczej zrobić ze nie usunąć tylko dać np m1 daje 1 potem ulepszy na m2 to nie daje wcale i tak co 2 daje więcej ze np na m3 daje 2 i tak dalej i tak dalej 

2. też można te normalne klasy ale wole te normalne wybieranie można dracule usunąć i impuls a zastąpić czymś fajniejszym niż usuwać bo to nawet ciekawy pomysł tworzysz swoją klase

3. po co dodatkowe ścierwo skoro tego miliony dropi wole te hp 

4. ewentualnie tam usunąć dracule 

5. spod m warto było by usunąć bo jak ktoś używa pierścień furi i set diax to 1k czy tam więcej  dmg zadaje zbyt op to jest

6. może być coś takiego np napisze "kurw*" to wyskakuje na przykład  " nie ładnie przeklinać syneczku "

7. dobre byłoby ale to by znacznie pogorszyło ponieważ poszło by wiecej szybkostrzelność i ona byłaby zbyt przesadzona

8. można było by zostawić tak jak jest ale że np ak47 max 5 lv zatrzymuje sie i dmg jakąś zmienić np 1 lv 10 dmg 2 lvl 30 dmg 3 lvl 40 dmg 4 lvl 45dmg 5 lv 50dmg

poniewasz w drodze m4 jest krowa  co daje więcej dmg można zrobić podobne dmg w ak ale te autokampe z 30 ammo co rozpisałem niżej podobnie jak krowa

krowa max lvl 5  1 lvl 30dmg 2 lvl 40dmg  3 lvl 60dmg  4lvl 75dmg  5 lvl 100dmg  

9. @Tabuniasty152 to by sie opiekunowie tym na adminach bawili na nie ale można zrobić jakąś ze ostatnia co była 

 

na przykład "gracz" wlazł sobie na serwer i czitował i dostał bana zmienił ip i steam id na raz i wlaz na serwer i mogło by dać go automatycznie na spect i dawało auto muta i żeby nie spamował na @u to byłoby bardzo dobre niż ban :))

 

 

ewentualnie dać auto ban cfg taki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BALANS

-zmniejszenie wartości bonów w itemach

-dodanie nowych typów metinów, z których byłby lepszy drop

-zmniejszenie wymaganych książek na G do 30

-zmniejszenie wartości książek z G do P na takie same jak na M

-księgi byłyby bardzo potrzebne ze względu na nerf itemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.