Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] to musi byc


o ja pisiont groszy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: wprowadzenia zakazu budowania kamp na przeciwko wyjscia z respa 
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: gdyz bardzo to denerwuje  jak nie powiem kto uwaza sie za nie powiem kogo kłuci sie o miejsce bo twierdzi ze postawil klocek 1 ale ta nowa zasada dala by szanse tez innym użytkownikom by wbic lvl bo nie kazdy zawsze da rade postawic klocek przed respem a tym bardziej jak ktos postawi 1 klocek i mysli ze caly teren przed wyjsciem jest jego 
3. Link jeśli jest:nie ma
4. Twój nick z gry: o ja pisiont groszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? na nie bo cała mapa jest przed wyjsciem z respa :D a tak serio to na nie jest to że tak powiem Kto pierwszy ten lepszy jeżeli bedzie zabronione kampa przed respem to odrazu mozna pepsi wywalić :P i minecrafta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja bezsensu (moje zdanie xd) 

P.S uje się nie kreskuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to weszło na server, sytuacja byłaby taka sama. Kto pierwszy przy ścianie tylko wtedy byłoby jeszcze mniej miejsca dla "prosów serverowych" i więcej kłótni. Na nie :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy głownie mi chodzi o to ze w wiekszosci przypadków to niby jest admin a jak nie to admin mowi bylem 1 i broni sie zasada ze admin ma zawsze racje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ma swoją zła i dobra stronę dobra jest taka że zombie nie będzie wbijać tylko do tych co mają kampe/y przed respem a zła że prawdopodobnie będzie więcej kłótni o miejsce ale właśnie rozwiązaniem tych sporów były by Cuboidy o który @Albertd pisał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończcie bezsensowne propozycje bo 3 strony to za dużo dajcie albertowi pierw tamte propozycje ogarnąć a nie miliony propozycji dajecie 

1 nie może ogarnąć bo kolejne piszecie ja wiem że albertowi nie chce sie tego robić bo trudno mi pomyśleć ile on by pisał wszystkie te pluginy z 3 stron

jemu te wszystkie pluginy zajeły by z 2 tygodnie 

dajcie mu pierw 1 ogarnąć 

gdy ogarnie wszystkie piszcie kolejną to na tyle odemnie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
Dnia 13.11.2018 o 16:31, o ja pisiont groszy napisał:

znaczy głownie mi chodzi o to ze w wiekszosci przypadków to niby jest admin a jak nie to admin mowi bylem 1 i broni sie zasada ze admin ma zawsze racje 

Zawsze można pisać do H@/Opiekuna odnoście tego punktu regulaminu czy coś. A co do propozycji jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem za stawianie klocka przed respem powinien być ban. W ogóle co za żenada ... wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.