Skocz do zawartości

[♻] Poważne problemy z serverem!


Emily

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy widzicie są cyrki serverem. 

Moim skromnym zdaniem jest to najzwyczajniej w świecie przeciążenie ilością pluginów. 

 

Jednym z największych problemów są skiny, niepotrzebna ilość do wyboru. Zostawić jedne z reklamą luzowni i jest bomba. Ludzie wchodzac nie patrzą że mogą pograć z AK w czacha tylko widzą prestiż wygrawegowanego napisu luzowni na broni. 

 

StatTrack też uważam za niepotrzebny, szczerze kto zwraca uwagę na to? Sądzę że wiele osób się nie znajdzie a to kolejne obciążenie. 

 

Zróbmy naprawdę porządna listę błędów, problemów na serverze a sądzę że nasze wyższe państwo administracji napewno to omówią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ważna jest płynność gry oraz brak lagów. Mamy stałych graczy i nowych którzy nie patrzą na skiny tylko na jakość gry na serwerze. Ja bym też aut  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również skiny do wywalenia - żadne to urozmaicenie, a jednak robi się problem. Nie wiem jak dużym obciążeniem jest muzyka, osobiście mam ją wyłączoną bo jest drażniąca. Stattrack - też zbędna rzecz, czy jest ktoś kto na to realnie patrzy? No i przydałoby się przy okazji rozwiązać problem fleshy - są albo za długie... albo nie ma ich wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poblokowal smoke i tak 90% gra na 16 bitach,  zostawił dd2 westa eldorado i azteca, i zrobił 4mapsa xD

 Adas esperal,
zartuje <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bym zostawił skiny luzowni.. teraz większość graczy i tak ma swoje zgrane skiny na których grają więc sensu z tymi skinami nie ma.. natomiast jak zrobimy pustego bez pluginow serwa to jest już taki 4fun więc coś dodać można ale bez przesady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie skinów to się nie zgodzę ludzie bardzo zwracają na to uwagę

jak widzą skina to można powiedzieć że im to się podoba i wracają na serwer

 

2. StatTrack jest potrzebny ludzie mogą sobie sprawdzić ile mają zabójstw na broni

sam patrze i dziwie się nieraz że tyle zgonów

Ludzie też zwracają na to uwagę bo na innych serwerach tego nie ma

Pozdrawiam :brunette:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ❤wasyl❤ napisał:

W sprawie skinów to się nie zgodzę ludzie bardzo zwracają na to uwagę

jak widzą skina to można powiedzieć że im to się podoba i wracają na serwer

 

2. StatTrack jest potrzebny ludzie mogą sobie sprawdzić ile mają zabójstw na broni

sam patrze i dziwie się nieraz że tyle zgonów

Ludzie też zwracają na to uwagę bo na innych serwerach tego nie ma

Pozdrawiam :brunette:

Wasylku rozumiem że gdzieś tego nie ma, 

Że skiny są fajne i wgl... 

Ale musimy dbać o to żeby server śmigał, bez lagow... A to wszystko obciąża. Nikt nie wróci na server który laguje lub go całkiem wyrzuca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emily wiem że trzeba od ciążyć serwer ja mogę grać bez skinów wiem że one robią swoją role na serwie

 

1. Mi nie muli gierki no ale na niektórych mapach jak eldorado lub większe mapki to mi sie grac nie chce bo się strzelać nie da

Tak jak piszę porządek by się przydał z tym zrobić mi obojętnie skiny nie grają i tak gram bez modeli

 Moim zdaniem są nie potrzebne monety, medale z tym powinien byś porządek do śmieci i tyle :victory:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się udzielę! :D

1. Co do medali i monet - naprawdę są one niepotrzebne, nikt na to nie patrzy, a poza tym w medalach jest coś pomieszane, mam na myśli /top15 zmienia trochę uzyskane medale. :D

2.  Co do skinów - skiny z LUZownią zostają, a co do reszty można by chociaż zmniejszyć wybór z 5 do 3, chociaż wątpię żeby to coś dało :sleepymind:

3. Muzyka - wydaję mi się, że całkowite usunięcie spowodowałoby takie " zanudzenie ". Jednak przy muzyce można się wyLUZować, chociaż teksty tych piosenek są prymitywne... Więc niektóre utwory bym wywalił no i trochę pozmieniał :)

4.  StatTrack bym zostawił, dużo ludzi na to patrzy, więc raczej do zostawienia :innocent:

 

 

Tyle ode mnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hosting PUKAWKA jest atakowany i nawet strona przez pewien okres nie działała, również serwery gier wysiadają - a co za tym idzie również nasz serwer. Tyle w temacie, nie jest to wina po naszej stronie, gdyż spędziłem trochę czasu, później LUZ na sprawdzeniu tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalanie nie jest waszą winą, owszem, ale nie powiesz mi, że ten serwer płynnie działa, wystarczy wyjść z 4Fun i wejść na inny serwer, różnica jak by się przeszło na LAN. Nie wiem czy to kwestia ilości pluginów, czy kwestia inwestycji w lepszy serwer dedykowany, to już wy musicie rozważyć.

 

Co do błędów:

 

- flesh trwa za długo, to nie tylko moja opinia

- jak się ma flesha i wejdzie się w model kolegi z drużyny, to flesh znika, swoisty antyflesh

- z smoke jest to samo, stojąc w modelu kolegi z drużyny smoke znika 

- broń często zacina się przy przeładowywaniu, jednym tylko m4, innym tylko ak, a mi praktycznie każda

- brak płynności

 

Jak mi się coś przypomni to edytuję.

 

Nie piszcie mi tutaj jak pewien admin, że jak mi się coś nie podoba to mam zmienić serwer, bo nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.