Skocz do zawartości

[♻] Czas wracac ef bek


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

Siemanko z tej strony ef bek.

Postanowiłem wrócić na siec po przerwie i jak na serwer BaseBuilder. Zapewne większość osób mnie kojarzy były opiekun bb i jak admin serwera. :D Zapewne gracze będą się pytać co się stało ze wracam tak szybko na serwer mimo ze miałem (konflikt z dawnymi opiekunami z BB). Tak to prawda lecz 3 dni temu postanowiłem się z nimi pogodzić by znów normalnie razem  współpracować jak kiedyś. Bo nie było sensu dalej tego prowadzić. Administracja mam nadzieje ze już nie popełnię te same błędy jakie robiłem na stanowisku OP/Admin. Obiecuje ze już nie będę robił jakieś bezsensowne spiny czy inne sprawy za które również przepraszam droga administracja luzowni. :) Chciałbym jakoś odkupić za swe zachowanie wobec was administracja luzowni. Zwłaszcza ze często bylem toxic na forum z stad są te warny jakie aktualnie posiadam. Administracja sorki za wszystko co się działo od grudnia tamtego roku. Mam nadzieje ze wybaczycie mi i dajcie kolejna szanse której nie mam zamiaru zmarnować. :)

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna postawa :) My się nie znamy, ale Justyna jestem - miło mi :) Oby tym razem poszło Ci lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z powrotem, nie wiem czy należy Ci się kolejna szansa, za dużo ich zmarnowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! :D Mówi się, że trzeba dać człowiekowi drugą szansę... w drodze wyjątku można dać  i 4 :D Powodzenia ef bek! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.