Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Poprawki oraz błędy


Wafelek :D

Rekomendowane odpowiedzi

Heejka mam kilka propozycji zmian odnośnie serwera :3. 

1. Zmiana spam bota (na czacie) z Właściciel NWM_LUZ i opiekun Sprinter na Właściciel NWM_LUZ i Opiekun K4PP4. ====================================== 

2. Jak wylosujemy kose to na czacie pokazuje inny skin niż dostajemy. ====================================== 

3.Na rynku gdy wystawiamy kose to również pokazuje inną kose niż dostajemy.                      ======================================           

4. Przeglądanie kosy "flip" nie działa ale            

wsumie to nwm bo ja mam kose huntsman niebieski (lub jakiś inny nie pamiętam dokładnej nazwy) to pokazuje mi otóż flipa ====================================== 

5. Naprawienie regulaminu na serwie ponieważ wyskakuje jakiś error. 

 

To tyle, aczkolwiek jak macie jakieś propozycje to piszcie :3. Pozdrawiam  Wafelek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można do tego ogólnie naprawić buga z animacja pod "F" i zablokować kupowanie bo można mieć dwie bronie na arenie :D

 blUe.,
Animacja pod F jest wpisana w model. Trzeba przerobić kod źródłowy. O które skiny konkretnie chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawić :

  1. Na rynku są inne nazwy skinów jakie wystawiamy a jakie mamy do wystawienia 
  2. Nie wiem czy tylko mi ale proces wymiany wyglądał tak ze mogłem tylko wybrać przedmiot a nie gracza .... 
  3. Nwm jak u was ale amx_ip powinna byc zablokowana
  4. Dodać kamizelke
  5. Dodać rózne tryby rozgrywki np Only awp , dealge albo nawet only pistol / snajperki / inne  kategorie 
  6. Dodać tryby rozgrywki wybierane na poczatku mapy Hs / Całe ciało
  7. Poprawić nazwy dropionych skinów Dropie Flipa dostaje Guta
  8. Zrobić przegląd map

To chyba tyle 

Z chęcią pomógłbym rozwijać i naprawiać 

Jednakże moje doświadczenie jest marne w pisaniu pluginów wiec moge w innych rzeczach pomóc

 

Pozdrawiam KamilloS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blUe.nie sprawdzałem dokładnie ale w większości tak jest a w niektórych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne poprawki 

 

Zmienić długość oczekiwania po którym można wpisać RTV ponieważ trwa to 600 sekund a mapa jak dobrze pamietam ma cos kolo 13-15 min ...

Najlepiej to zmienić na jakieś 5 min a mapę dać na 15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa rzeczy poprawiona, reszta dalej w trakcie.

Co do twojej propozycji @KamilloS odnośnie only pistolet/awp/kosy będzie to wgrane wraz z starym systemem dropienia skinów, a dokładniej skrzynki+klucze.

Będzie to pod /arena

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.