Skocz do zawartości

[BAN ✘] PERM za obraze szanownego KRAWACIKA " Martin"


` sTyLeX.#

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Chciałbym odwołać się od bana PERMANENTNEGO za obrazę Szanownego Pana Krawacika kiedy wyzwałem go po tym jak mnie zabił gdy on pilnował paki i wskoczył na wysoką nazwijmy to  futrynę i wtedy po zabiciu napisałem coś w tym stylu " jakim trzeba być  debilem żeby wchodzić na ściany i się czaić.... inaczej ku*wa chyba nie umie grać lamus" ( nie pamiętam słowo w słowo). Po tym tekście dostałem bana na 3h , powód - "obraza" ....za wyrażenie swojego zdania i naruszenie nietykalności Pana Krawacika. Po tym banie napisałem " pierd*l się ". Chciałem teraz zagrać i okazało się ze ban na 3h został zamieniony na bana PERMANENTNEGO ! W prawdziwym życiu też Pan daje bany ludziom za to że Pana obrażą? A może zgłasza Pan to na policje ? :) Jeśli tak to wszystko by wyjaśniało mojego bana .... zwłaszcza że to BAN PERMANENTNY ZA OBRAZĘ  , który moim zdaniem powinien zostać anulowany i zamieniony na maksymalnie TYDZIEŃ ! Przyznaje się do tego ze nie powinienem kogoś obrażać ale PERM w takim przypadku jest dużo przesadzony. Jeśli Pan Krawacik czuje się kimś przez to że ma admina to kim ja mam się czuć grając na tym serwerze od jego początków pod innymi nazwami np. Cs-E******* , gdzie dużo ludzi mnie znało i byłem tam grafikiem i teraz banuje mnie ktoś kto gra tu możne kilka miesięcy ? Też mam chodzić z tak wysoko uniesioną głową jak wyżej wspomniany Pan?  Więc podsumowując proszę o zmniejszenie bana na tydzień . Chciałbym aby każdy kto odwidzi ten post zostawił swoją opinie i proszę żeby nie zamykać tego tematu po paru godzinach :)

 

Pozdrawiam serdecznie !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chyba ci się coś pomyliło  to nigdy nie było cs elitarni a jedynie dołączyli do nas i to na serwer 4FUN 2 który już nie istnieje a krawacik jest jednym z wielu adminów którzy są z nami od początku. Wiec proszę nie porównuj  nas do elitarni bo oni nie maja nic wspólnego z nami  kilka razy próbowali ale im się nie udało. Tutaj również nie posiedzieli za długo. Co do samego bana to możesz jedynie liczyć na dobry humor admina banującego bo sam osobiście w tej sytuacji dodał bym jeszcze kilka gratisów od siebie xD

Edytowane przez Aluś
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Wyzywanie, obrażanie Admina -1h - 1 tydzień (poważne ubliżanie = perm, m.in.  obraza rodziców).


Wyrazisz skurchę, zachowasz sie jak mężczyzna a nie jak dzieciak i przyznasz się , że cie poniosło razem z przeprosinami . To poprawimy na tydzień (oczywiście po rozmowie i zgodzie admina banującego.)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jaja robisz :D A to Ty jestes nietykalny? Jakies inne zasady Cie obowiazuja? To ze grasz tyle I tyle nie znaczy ze mozesz mowic I robic co chcesz. A na koniec przychodzisz I jeszcze wielce urazony, ze jak to dostales bana xd Dla mnie obraza oczywista, ban jeden I drugi prawidlowy. Nie mozna tolerowac chamstwa I prostactwa :)Zostawiam decyzje @Krawacik I niech sie dzieje! :P (ps. Ja osobiscie bana bym zostawil, gdybys napisal normalnie to odwolanie toand moze, ale niestety dla Królewiczów miejsca nie mamy ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz gościu odwołanie jak należy - wiesz skrucha, lub przynajmniej pozbądź się tego infantylnego tonu ;) 
Swoją drogą uważasz, że wyzywanie kogoś od debili i tekściki w stylu *pierdol sie* czynią z Ciebie prawdziwego faceta, o graczu nie wspomnę? .... 
Jeśli faktycznie to co zaszło z @Krawacik w Twoim mniemaniu jest zajebiste, to powiem Ci, że kultura u Ciebie kuleje i to znacznie :) a  jak to napisałeś *w prawdziwym życiu* zostałbyś oklepany i to zdrowo :) 
Także jak dorośniesz do właściwego zachowania i PRZEPROSIN ADMINA to wtedy napisz odwołanie. 
Zamykam ten cyrk. 

 

 

 

Gracz ma coś do przekazania w związku z powyższym - w drodze wyjątku temat odblokowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać już się przyznałem że mnie poniosło i nie powinienem wyzywać ale tak jak pisze w regulaminie za wyzwanie rodziców itd a tego bym nie zrobił nigdy bo to już jest w ogóle przegięcie,  sam tego nie toleruje. A nazwanie kogoś "debilem" a potem napisanie" pierd*l się " chyba nie jest aż tak  poważną obraza podchodzaca pod perma. @Nasstero nie przychodze wielce urażony tylko chciałem poznać opinie innych , trochę Ci się pomyliło .Bo bana dostałem oczywiście słusznie tylko wydaje mi się że to nie powinien być permanentny tylko o to mi chodzi , o nic wiecej :) Więc @Krawacik przepraszam za to że Cię obraziłem, trochę mnie poniosło i nie powinienem tego robić. Podaj łapę na zgodę i zapomnijmy o sytuacji :) Jeśli możesz to proszę żebyś zmniejszył mi bana na tydzień ,chociaż to i tak długo bo chętnie bym sobie teraz pograł ale na całkowite anulowanie chyba nie mam co liczyć więc chyba muszę trochę poczekać :( Nauczkę już mam wiec jakby został teraz całkowicie ściągnięty to byłbym bardzo wdzięczny :)

 

@Tajemnicadziękuję za odblokowanie tematu :) A jeśli chodzi o oklep to bym się nie martwił jeśli już :)

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przeprosić krawata za obrażanie ;) bo ten człowiek za darmo tak banów nie daje jeśli chcesz jeszcze zagrać kiedyś ... nigdy nie obrazaj administracji bo na serwerze 4fun admini sie nie pie... ale z tego co widze teraz mozesz nawet UB nie dostac za takie zachowanie ! ADMIN to ADMIN ! pamietaj o tym ! za darmo banów nie dajemy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony napisze tylko że nigdy gracz nie stwarzał przy mnie żadnych problemów.  Bardzo często go widuje na serwerze a jego zachowanie nie budziło do tej pory żadnych zastrzeżeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AspiratiO_Crew! przecież przeprosilem ? spójrz sobie w górę . Chyba każdego czasem ponosi , tak ? I tak jak ja rozumiem Krawacika że poczuł się urażony tak mnie też chyba powinniście zrozumieć że każdy ma nerwy czasami ? :)

Tak jak @Klaun Szyderca napisał że nigdy nie stwarzalem jakichś problemów. Dzięki za miłą opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat blokuje do decyzji Administratora, Krawat napisz proszę jaka jest Twoja decyzja. Otworzymy temat abyś mógł sie wypowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
  • Opiekun Serwera [4FUN]
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

ProToTyp,
Chamstwu mówimy zdecydowane NIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.