Skocz do zawartości

[BAN ✘] Ban


betterplayer

Rekomendowane odpowiedzi

NICK:Better_Player
MAPA:css_dust2se_go
DATA:19.11.18
POWÓD:Wstaw 5 screnow na Cs-luzownia.pl
KOMENTARZ:Bez komentarza
LINK DO BANA:http://csluzowniapl.e-kei.pl/bans/ban_list.php
WYCINEK Z KONSOLI:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-LUZownia.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw 5 screenow na CS-LUZownia'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1777059799'
[AMXBans] Twoje IP: '31.0.126.215'
[AMXBans] ========================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilkanaście minut wstawie demko z rozpiską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja odpowiem jutro bo ide ogloądać film i nie będe miał czasu by odpowiedzieć na te demko jutro się to roztrzygnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:53 - Better_player sie pojawia w drużynie CT. Standardowo przerwa żeby się napić 
na początku rundy (afk na respie).

8:15 - W tej sytuacji nie dzieję się nic co by wzbudziło podejrzenia, Better_player wie gdzie
znajduje się gracz, jednakże wiedział że trwa wymiana ognia pomiędzy nim a kolegą z drużyny.

8:25 - Słyszał przeciwnika w lewej słuchawce, lecz jego precyzja w tym jak wyczuł moment, 
budzi lekkie podejrzenia, słychać było że ktoś jest po lewej stronie, jednak ja uważam że widział 
przeciwnika zmierzającego do ventu i przyspieszył aby stanać pod nim, zanim on zdąrzył go zauważyć.
Jednak nie udało mu sie go zabić.

9:09 - Krótka przerwa na respie i powrót do gry.

9:19 - Nic nadzwyczajnego, znana pozycja z pamięci, szybki pick.

9:28 - Better_player patrzy się na model przeciwnika przez ściane i na niego celuje.
Nie trafia i się wycofuje.

9:35 - Po wycofaniu sie z pozycji, widać w 1/2 speed że celuję  w model przez ściane, polecam w slow-motion

 od 9:35 do 9:37. Robie nie naturalny flick w prawo aby strzał wyglądał bardziej wiarygodnie. Trafia przeciwnika.

12:46 - Kolejny przykład farta lub bardzo dobrego wyczucia momentu przez better_player

13:18 - Mógł wychylić i zacząć celować na dowolną pozycję na bsie, jednak wybrał miejsce gdzie znajdował
się przeciwnik. I odrazu otrzymał info od Boga aby sprawdzić plecy, nie sprawdził rogu w bsie który był po jego prawej 
stronie, wtedy mogłby mieć podejrzenia że przeciwnik chcę zaatakować od tyłu. A pomimo tego i tak był pewny
że idzię powoli na plecy.

15:22 - Wcelowany w model przeciwnika przez ściane

 


Mam nadzieję że dowody wystarczające :)
 

https://www83.zippyshare.com/v/0AVvcOMH/file.html

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:53-musiałem się przygotować do gry

8:15-nic ciekawego zobaczyłem że ktoś oddal strzał w prawo to się wycofałem.

8:25-po prostu biegłem przed siebie bo chciałem przejąc wenty bo wiedziałem że są mid.

9:09-co się czepiasz moich przerw do gry napić się nie można czy coś?.

9:19-zwykły strzał choć average robi to samo z digla i go się nie czepiasz.

9:28-ja tam nic podejrzanego nie widzę ale możecie się ze mną kłucić o to ale ja będe trzymał swoje.

9:35 po tym nie udanym strzale(9:28) wiedziałem że typ biegnie connect więc chciałem z wyskoku tam wychylić bo myślałem że on pobiegnie na A od razu i pomyślałem że może będzie tu celować więc już zacząłem mierzyć w stronę connect'a. I ten flick był normalny  po prostu ty się czepiasz.

12:46-to było nic nadzwyczajnego wychyliłem wcelowany w tą pozycje i go zabiłem.

13:18-przecież wychyliłem na całego bs o co ci chodzi to było normalne już ja kilka innych dziwniejszych akci w tym demku widziałem niż to.I to z patrzeniem pleców to ja chciałem zajść od dołu a typ sam mi się  pokazał,czyli zbieg okoliczności.

15:22-w tym to było kurła całkowicie normalne zagrałem na pamięć gdzie był zanim się schowałem ja tak często robię gdybyś chciał wiedzieć

 

Moim zdaniem wgl w tym demku nie było nić podejrzanego poza tym na short to może wyglądało bardzo dziwnie ale reszta to pikuś moim zdaniem.Pozdrawiam proszę o pozytywne rozpatrzenie i odbanowanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę rozpatrzy UBT team lub BL. Nie czas na prośby. Posiadam drugie demko jeżeli zdecydują że demko nr 1 jest nie wystarczającym dowodem.

Cytat

zagrałem na pamięć gdzie był zanim się schowałem ja tak często robię gdybyś chciał wiedzieć

Oglądałem Twoją gre, nie sprawdzasz pozycji do momentu gdy znajdziesz się blisko przeciwnika.

 

Demko NR.2

1:28 - w prędkości 1/2 widać najlepiej jak celuje w model przez ściane, nie sprawdza dokładnie pochylni
ani pozycji po prawej lub lewej stronie. Wie gdzie jest przeciwnik. 

2:20 - Kto słysząc przeciwnika po prawej stronie ustawia sie na drabinie plecami do niego? 
(podejrzewam ze widział jak przeciwnik sie zatrzymał przez co miał czas aby wejść).
Następnie słysząc tylko osoby na bsie górnym skoczył w dół nie sprawdzając wszystkich pozycji
na dachu, ziemi lub respie, (przecież przeciwnik mógł wrócić na respa lub iść dworem). 
prosto w przeciwnika poruszajacego sie na szifcie w środku budynku.

3:45 - Ta sama sytuacja, tym razem mógł ją przewidzieć (pomimo iż znowu jest wcelowany w ściane).
A gracz z ct mógł skrócić pozycje, i schować się w innym miejscu. Wyraźna pewność siebie 

5:25 - Słychać tylko drabine i kroki na górnym bsie, Better player dostaje info od Boga,
wychodzi z ciemni za kurnikiem podnosi AK zamiast AWP i zabija przeciwnika skradającego
się z pochylni na szifcie.

6:25 i 7:26 - Udowadniają że better_player nie korzysta z słuchawek. 
Lecz w 6:49 - zatrzymał się i po usłyszeniu(?) kroków, mieszanych z krokami graczy
ze swojej drużyny, idealnie zlokalizował przeciwnika poruszającego się w kierunku pochylni.

 

Jakoś od 6:00 zaczyna grać słabo, mając problemy z najłatwiejszymy strzałami z AWP.
Podejrzewam że wtedy wyłączył wspomagacze.

 

9:30 - Opuszcza serwer

 

https://www19.zippyshare.com/v/8ZVpzdCE/file.html

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie akcje co tu dałeś to są bardzo normalne tylko jak już to te 6:25 i 7:26 są dziwne w moim wykonaniu a to 6:49 to nawet nwm o co chodzi bo przesunąłem tam i nic nie było wgl ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy dostałeś bana od pluginy za pliczki dll w poszukiwaniu haxów. :)

Zachowanie Twoje jest nienaturalne (nuke, akcja z awp, zeskakujesz do kurnika - nietrafiasz w przeciwnika później jesteś wcelowany w kucającego gracza którego nie było słychać). Grasz na pewniaka (cache - ani razu nie zaskoczyli Cie na midzie, tajming z awp idealny). Sprawdzasz miejscówki 'na odwal się' (nuke i wchodzenie na pochylnie).  

Po czym na kilka rund na mapie nuke nie słyszysz przeciwnika wybiegającego z kurnika - to jest hit. :D

Zmieniam reason bana, blokuje temat. Ważniejsi niech się wypowiedzą  i zamkną temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  penqu zablokował(a) ten temat

- Piszę z telefonu -

Od siebie dodam, że podczas obserwacji oskarżonego jego celownik zachowywał się dość chaotycznie. Co mam na myśli. 

 

de_dust - demka tutaj nie ma, ale jeżeli będzie potrzebne to jutro wstawię. Hltv 

 

Była sytuacja, gdzie gracz strzela z bramy B na galę w CT. Żaden strzał nie trafiony. 

Ta sama mapa wybieg z trupa i tragiczne full auto we wroga.

 

Wychodzę z serwera. Wchodzę na non steam. Nasz winny zmienia się w pro. 

 

Każde NAJECHANIE (nie strzał) na głowę wroga kończyło się head shotem przez one tap. Czyli korzystał ze skryptów, które po nacelowaniu na głowę robi auto korektę i samo strzela. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.