Skocz do zawartości

ciekawostki o nickach #2


ola :>

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

tlo.png

 

 

Pytania, które zostały zadane naszym użytkownikom:

 

„Skąd wziął się Twój pomysł na nick? Dlaczego akurat taki?”

---------------------------------

 

@❤wasyl❤
Odpowiedź:
Mój nick mam od nazwiska mam taki nick od 8 lat.

 

@penqu
Odpowiedź:

1439008850_Screenshot2011-09-29at23_35_46.thumb.png.303bac6084d780600df1e186c8de93cd.png
Zdjęcie przedstawia postać którą grałem w grze WORLD OF WARCRAFT. Ludzie z gildi pogardliwie nazywali mnie LEŚNY PINGWIN.
Mój pierwszy nick po powrocie do CSa(10lat temu) właśnie taki był - lEsNy pigwiN.
Po latach grania zostało tylko penqu - od pingwina.

 

@Matuzalem
Odpowiedź:
Według starego testamentu, najdłużej żyjący człowiek na tej Ziemii, ale Ci którzy wierzą, że na świecie są wampiry wiedzą, które z nich (pomimo uśpienia) są najsilniejsze i dlaczego :) i jak na nie się mówi ;)

 

@Marshmello *
Odpowiedź:
Mój nick się wziął od tego że słuchałem dużo muzyki typu Trap oraz chciałem spróbować własnych sił w remiksowaniu muzyki , i trafiłem na piosenkę Marshmello - Alone i tak wziął się mój nick :D

 

@Sekusz
Odpowiedź:
Nic nadzwyczajnego, końcówka nazwiska i imienia. :)

 

@Iwannabepro
Odpowiedź:
Spodobało mi się to stwierdzenie i po części jest to nick, który pokazywał do czego dążę. Zawsze jak w coś grałem to chciałem być najlepszy.

 

@_CzUjeSZ_TeN_StaN_
Odpowiedź:
Witam :)  Bardzo chętnie ci powiem.. Ogólnie miałem przez kilka lat nick FreSkill^ lecz mi się znudził i grając kiedyś na jednym serwerze zabijał mnie łepek zawsze i pisał później: „jak się czujesz?” itp. Później natknęło mnie żeby zrobić właśnie ten Nick, a że mi się spodobał to został. :)

 

@SNICKERS
Odpowiedź:
Szczerze to czysty przypadek. Jak wiadomo od batonów SNICKERS. Kupiłem kiedyś 5 batonów SNICKERS, bo w zestawie z nimi była taka piłeczka "ZOŚKA" , niektórzy mogą kojarzyć ją jako kawałek szmatki z ryżem w środku. Pewnego razu zaczynając karierę z Cs szukałem pomysłu na nick, no i moim oczom ukazała się wyżej wymieniona "Zośka" z napisem "SNICKERS", na początku myślałem że to kiepski pomysł na nick, ale zaryzykowałem, ustawiłem i tak zostałem.

 

@M_~sNtr ;xx_P
Odpowiedź:
Witam. Hmm!!
M - Od mojego imienia
P - Od nazwiska
~sNtr ;xx  jakoś  tak mi do głowy wpadło  spodobał się i zostało. Nwm jak to opisać !

 

@ProToTyp
Odpowiedź:
Szukałem nicku  dwuznacznego: Pro  To Typ.

 

@hebe mosz rocja
Odpowiedź:
Ale na który nick? My NAME IS 99FPS BEJBE, frames per second czy hebe mosz rocja? Jeżeli chodzi o ten pierwszy to powiem że to działało jako przywitanie podczas rozdawania kos na serwerze.
Jak mówimy o 2 to bardziej odświeżenie, a zarazem rozwinięcie skrótu fps, ponieważ dużo osób myli klatki na sekundy z first person shooter.
A odnośnie 3 nicku to odpowiedź jest prosta, miałem tutaj kilka epizodów z ludźmi. Bywały gorsze i lepsze strony medalu. A później przyjąłem że nie ma co się za bardzo angażować w internet dlatego wolę mówić to co ludzie chcą usłyszeć, niż niewygodną dla nich prawdę. Więc łatwiej powiedzieć "Chyba masz rację" niż się rozpisywać.
A dla urozmaicenia nicku troszeczkę go przerobiłem jeżeli chodzi o wymowę, dlaczego? Sam tego nie wiem. Tak o i już jest!

______________________________________________________________________________

KONIEC
Dziękuję tym, którzy poświęcili swój czas i udzielili mi odpowiedzi.
Już za tydzień pojawią się nowe odpowiedzi. 

 

Edytowane przez ola :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.