Skocz do zawartości

Kampienie na serwerze....


mada faka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie będę pisał na nikogo skarg, bo nie o to tu chodzi... Admini nie ogarniają sytuacji na serwerze, ale ok, na to też już przymykam oko. A więc, do sedna...

Na stronie nie ma regulaminów poszczególnych serwerów, jest jeden ogólny, w którym widnieje taki punkt: "1.5. Zakaz kampienia na mapie.". Treść ostatniego zdania jest chyba jasna i klarowna.
Niestety na serwerze 4fun jest jeden wielki pierdolnik. Ludzie kampią czasem całe rundy w jednym miejscu i zasłaniają się tym że to serwer 4fun.
Ludzie ja rozumiem że serwer 4fun, że coś tam... ale do cholery no przecież jak ktoś kuca w jednym miejscu całą rundę, perfidnie kampi i nikt z tym nic nie robi to się odechciwa gry.

Moja propozycja jest taka, ażeby doprecyzować punkt 1.5 regulaminu. Bo "Zakaz kampienia na mapie" jest chyba dla niektórych trochę zbyt skomplikowany. Wnoszę też o to żeby na serwerze obowiązywały cele mapy. Wiadomo, że to 4 fun i nie chcę żeby te "cele mapy" były Bóg wie jak przestrzegane. Bo wiadomo że jak zostaje 1vs10 to się nie za dużo zdziała, ale chodzi mi o kampienie. Niech ten 1 co został próbuje coś ugrać a nie kampi bezczelnie w jednym miejscu. Na większości serwerów na których gram/grałem takie zachowanie kończyło się slapem/slayem/kickiem ewentualnie banem.

Ja właśnie dostałem bana, bo pocisnąłem gościa który kampił całą rundę w jednym miejscu.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, ewentualnie zwrócenia uwagę na problem i zrobienie coś z nim.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za doprecyzowaniem regulaminu. Jest wiele nie jasnych zasad co do kampienia na respie i wykonywaniu celi mapy. ZRÓBCIE W KOŃCU CZARNO NA BIAŁYM CO I JAK ŻEBY BYŁO WSZYSTKO JASNE I TYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.