Skocz do zawartości

[BAN ✘] Ban INTELIGENT AIMBOT BY MARI


mari-knee-jah

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegóły bana  
Nick MARI
SteamID STEAM_0:0:138925570
SteamCommunity ID 76561198238116868
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana  
Wykonano 26.12.2018 - 17:44:28
Długość Bana Na zawsze
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Privo
SteamID Admina Ukryty
Zbanowany na Strona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARI.dem : MARI.dem
13:47 - taki niepozorny strzał w swojego
14:04 - nie chowa się z granatem przed rashującym, którego widział tylko dalej z nim wychyla
14:15 - wychodzi na model
15:25 - wcelowany zza rogu /bardziej w lewo niż poprzednio [dodatkowo 19:11 czy inne różnica na czystej gali]
15:26 - spray za chowającym się modelem
16:54 - spray na wysokości głowy za modelem
17:05 - przed model
17:08 - zbyt mały odstęp między szybkimi pestkami
19:42 - wyczekanie i wyjście na model
20:26 - spray w jedno miejsce za modelem
22:05 - szybkie sztywne pestki w jedno miejsce
22:44 - pestka w głowę celownikiem przed modelem


MARI2.dem : MARI2.dem
16:12 - krótkie serie mechanicznie w jedno miejsce za każdym kolejnym razem
18:45 - pierwszy w ruchu pestka, potem rozrzut
18:56 - patrzy tylko w miejsce w okolice modelu
18:59 - spray płaski za modelem / 19:02 - w jedno miejsce
19:08 - spray tylko w miejsce celownika
19:13 - wyczekuje przez długi czas jednego miejsca
19:26 - pestka przed modelem
20:51 - pestka przed modelem
20:54 - spray na wysokości głowy/szyi modelu
21:13 - zbyt szybkie pestki w jeden spot
21:41 - trzy szybkie w jedno miejsce
22:19 - sam nie jestem pewien czy tak można to rozpatrzyć, ale mówisz, że był na gali i wraca nim się pojawił


MARI3.dem : MARI3.dem
08:57 - spray ucieka w model
09:23 - na model w bramie
09:32 - na spokojnie bez szarży do powrotu modelu
10:40 - trafione strzały za modelami
12:42 - strzały uciekające na model
12:56 - bez wielkiego szału i tak dziwnie, ale może ktoś coś więcej zobaczy w tych szybkich deagle'ach, dla mnie zbyt w jedno miejsce jak na taką szybkość strzałów z tej broni
13:20 - w ruchu swoim i celownika pestka przed modelem, a następnie na sam model za skrzynią
13:30 - full auto w linii celownika
15:05 - strzały uciekają w lewo do modelu
18:24 - strzał przed modelem

 

 

 [ OGŁOSZENIE PARAFIALNE ] 

Przepraszam, że obsunięte w czasie, ale wycisnąłem i tak z siebie ostatnie soki by też co mogłem wyciskać z tych nagranych dem. Zmęczony rzeczywistym światem oddaje to w Wasze ręce w wirtualnym świecie gier. :nod: Dodatkowo przez to zmęczenie przepraszam jak strzeliłem jakieś gafy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu tylko dorzucę coś od siebie. 

2.PNG3.PNGPrzechwytywanie.PNG z demek które rozpisał @Privo

____________________________________________________


A tu z hltv 23/25/26/12.mat2.PNGmat..PNGmark.PNG

życzę powodzenia w argumentacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tajemnica napisał:

ja tu tylko dorzucę coś od siebie. 

2.PNG3.PNGPrzechwytywanie.PNG z demek które rozpisał @Privo

____________________________________________________


A tu z hltv 23/25/26/12.mat2.PNGmat..PNGmark.PNG

życzę powodzenia w argumentacji. 

co do ciebie to wysłałem Ci już cfg z tą komendą set_info :>  pokaż mi co to daje boja nie widzę żadnych zmian w grze :> ps. wysłałaś 2 razy teoretycznie te same ss'y nie wiem po co bo gram na tym samym cfg ciągle haha edit: nic nie mówiłem o zmianie, chyba że pomylilas zmianę starego cfg na to, to fakt zmieniłem z miesiąc temu... Kto powiedział że jej nie powinno być... To jest komenda set info czyli większość haseł w vipow i adminów i możliwe ale pewności nie mam ze to z pochylnii gdzie się gra only hs 

Edytowane przez mari-knee-jah
 Tajemnica,
To ciekawe bo ponoć zmieniałeś, a skoro tak, to raczej tej komendy nie powinno być- czyż nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Privo napisał:

MARI.dem : MARI.dem
13:47 - taki niepozorny strzał w swojego
14:04 - nie chowa się z granatem przed rashującym, którego widział tylko dalej z nim wychyla
14:15 - wychodzi na model
15:25 - wcelowany zza rogu /bardziej w lewo niż poprzednio [dodatkowo 19:11 czy inne różnica na czystej gali]
15:26 - spray za chowającym się modelem
16:54 - spray na wysokości głowy za modelem
17:05 - przed model
17:08 - zbyt mały odstęp między szybkimi pestkami
19:42 - wyczekanie i wyjście na model
20:26 - spray w jedno miejsce za modelem
22:05 - szybkie sztywne pestki w jedno miejsce
22:44 - pestka w głowę celownikiem przed modelem


MARI2.dem : MARI2.dem
16:12 - krótkie serie mechanicznie w jedno miejsce za każdym kolejnym razem
18:45 - pierwszy w ruchu pestka, potem rozrzut
18:56 - patrzy tylko w miejsce w okolice modelu
18:59 - spray płaski za modelem / 19:02 - w jedno miejsce
19:08 - spray tylko w miejsce celownika
19:13 - wyczekuje przez długi czas jednego miejsca
19:26 - pestka przed modelem
20:51 - pestka przed modelem
20:54 - spray na wysokości głowy/szyi modelu
21:13 - zbyt szybkie pestki w jeden spot
21:41 - trzy szybkie w jedno miejsce
22:19 - sam nie jestem pewien czy tak można to rozpatrzyć, ale mówisz, że był na gali i wraca nim się pojawił


MARI3.dem : MARI3.dem
08:57 - spray ucieka w model
09:23 - na model w bramie
09:32 - na spokojnie bez szarży do powrotu modelu
10:40 - trafione strzały za modelami
12:42 - strzały uciekające na model
12:56 - bez wielkiego szału i tak dziwnie, ale może ktoś coś więcej zobaczy w tych szybkich deagle'ach, dla mnie zbyt w jedno miejsce jak na taką szybkość strzałów z tej broni
13:20 - w ruchu swoim i celownika pestka przed modelem, a następnie na sam model za skrzynią
13:30 - full auto w linii celownika
15:05 - strzały uciekają w lewo do modelu
18:24 - strzał przed modelem

 

 

 [ OGŁOSZENIE PARAFIALNE ] 

Przepraszam, że obsunięte w czasie, ale wycisnąłem i tak z siebie ostatnie soki by też co mogłem wyciskać z tych nagranych dem. Zmęczony rzeczywistym światem oddaje to w Wasze ręce w wirtualnym świecie gier. :nod: Dodatkowo przez to zmęczenie przepraszam jak strzeliłem jakieś gafy. :P

Robiliście mi  ss'y o ile się nie mylę 2 razy a ty doszukujesz jakiegoś wh :V 

1

13;47 jak już zauważyłeś często wychylam z priefire'm także strzeliłem ale potem na radar że to mój i tyle patrzyłem od TT widzisz potem nawet nie wyciągałem broni :)
14;04 no nie rób sobie jaj jak nie widzisz jak już naciągam granat i on wychyla i go rzucam koślawo ps. praktycznie co runde rzucam granata na mida ;>  22;29 robie to samo nie chowam granata :> 
14;15 jeśli dobrze widzę to celownik mam obok modelu nie na i odrazu przesunąłem na głowę tyle a że celownik trzymam cały czas na wysokości no to już lata praktyki 
15:25 wychylam po prostu na gale to że tam był w tym momencie to pewnie dlatego że uciekał przed fleszem i to w dodatku moim 
15:26 no chyba logiczne że będę próbował go dobić żeby nie uciekł 
16:54 a miałem celować w nogi i go przepuścić :V ? 
17;05 zawsze ktoś na tej gali jest i miałem uciekać na długą ale jak rolkowałem to jeszcze zdążyłem zobaczyć że wychodzą  a że lubie czasem sobie rzucić taką pestką poza tym jeśli widziałbym więcej pewnie bym odrazu zmienił broń ;> poza tym w 19:04 widać to o czym piszę :> 
17;08 normalne strzały XD
19:42 przecież to mój typ :V
20;26 wspomniałem celownik najczęściej trzymam na wysokości głowy, zawsze wychylam najpierw na gale 
22;05 normalne szybkie kliki 
22:44 pomyśl typ był pod bs'em zbijasz jednego gdzie jest drugi ? na 100% na rampie a w ktróych miejscach można wychylić z rampy ? tam za murkiem albo za skrzynkę normalne chciałem mu dać głowe na styk tak to obliczyłem i to źle jeszcze 

2

16;12 zwykłe bursty przeciwnik daleko jest ich dokładnie dwóch nie chciałem się bawić w pestki normalne kliki
18:45 myszka zjechała mi z podkładki przy fullauto
18;56 zobacz gdzie ginie tt i zobacz czy po wychyleniu był tam skąd mógł go zabić, no nie dlatego na logikę że ucieka na górę pojechałem tam celownikiem proste
18;59 normalny spray 19;02 duck i kontrola, przecież te pociski są wszędzie 
19:08 normalne fullauto z duckiem, szczerze powiedziawszy ten 1 strzał powinien się zakończyć głową 
19;13 jeżeli kolega z drużyny patrzy długą to co mam robić ? wróciłem na galę patrzeć czy plecy potem słychać kroki 
19;26 rzuciłem celownikiem na rolce normalny frag 
20:51 wszyscy moi polecieli na gale, zostałem na plecy normalna akcja
20:54 już coś pisałem o tym że nie będę trzymał celownika w kolanach i to z duckiem  
21;13 normalne kliki zawsze klikam albo burstuje na odległość 
21;41 to co wcześniej burst albo pestki 
22;19 rozdzielczość, gram na niestandardowej rozdziałce, ja widzałem jak wraca 



8;57 to spray w kałachu rozrzut poza tym i tak dociągam do niego ostatecznie 
9;23 w 9;13 słychać mniej więcej skąd pada strzał jakby nie było go w bramie to pewnie bym wychylił potem okno i pączki 
9:32 widać że próbuje go trafić przez ścianę dlatego że wieem że mnie wyczekuje, widział mnie proste że będzie chciał mnie zabić 
10;40 jak dla mnie tylko  ten drugi strzał dziwny reszta przez tamtą krawędź od bs'a
12;42 zauważ że fullauto więc ciągne celownik w dół 
12;56 normalne szybki kliki 
13;20 wbiegał za skrzynkę to próbowałem skanować a że wybiega drugi dostaje pestke (fartowną) to wracam do tamtego 
13;30 duck + kontrola a i tak w każdej stronie świata, muszę bardziej ogarnąć kontrolę fullauto ;/ 
15;05 ciągne celownik do lewej bo mnie zaskoczył i że już tam jest
18:24 rzuciłem pestką jak w 1 demku o czym pisałem że czasem lubię 


Wiem wiem powinienem pisać b+/b- ale tu 99% jest b- więc to nie miało sensu jedna akcja jest dziwna ta dd2_snow z ct na długą pod A ale to pewnie przez to że w ruchu albo coś 

Nie gram w tą grę od wczoraj jeśli kogoś to interesuje to ogólnie w cs'a minął mi 7 rok w sierpniu 
większość czasu mixy i szczerze powiedziawszy takie ffa to dla mnie nie problem w ogóle 
nie po raz pierwszy zostałem rozpisany czy coś ale jak wspomniałem nie mam nic sobie do zarzucenia 

Pozdrawiam 

Mateuszek,
Post pod postem, masz opcje edytuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to 212312312313123.png

Rozumiesz?  (nie istnieje taka komenda w cs 1.6) jest to komenda wlączajaca core.dll własny cfg z jakiegos haxa, i tyle nie ma prawa być takiej obcej komendy w demku. Masz pomodyfikowane pliki gry. tyle w temacie .

 

 Tajemnica,
Dałabym plusa gdybym mogła :3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adas esperal napisał:

chodzi o to 212312312313123.png

Rozumiesz?  (nie istnieje taka komenda w cs 1.6) jest to komenda wlączajaca core.dll własny cfg z jakiegos haxa, i tyle nie ma prawa być takiej obcej komendy w demku. Masz pomodyfikowane pliki gry. tyle w temacie .

 

domyślnie w folderze cs'a  jest core.dll z gry ;>  przekazujcie sobie informacje bo ja nie lubię się powtarzać  wysyłałem tej Tajemnicy 

https://www.gamingcfg.com/cfg/ChuPa-ChuPs tu jest tak komenda i nic ona nie daje :V ps. wiem że chodzi tą komendę wystarczyło przeczytać dokładnie co napisałem pod postem Tajemnicy ps2.. dokładnie na tym cfg gram tylko lekko zmodyfikowałem pod siebie 

 

jaka modyfikacja ? :V  napisałeś że core.dll to uruchamia to polecam sprawdzić zawartość folderu z grą :>  

 

btw. gdyby to było dll spoza gry to pewnie by mi wykryło na serwerze jest antycheat, (podaje przykład to nie reklama) MTG np . albo serwer mixowy gdzie mam dostęp, dodam tylko że serwer mixowy bez antycheat'a teraz to jest strzał w kolano :> 

 

 

 Bad Core.dll
"../core.dll"                    3560b0b6    "amx_ban 5 [userid] 'Bad Core.dll'"        BREAK
"../core.dll"                    743c2aee    "amx_ban 5 [userid] 'Bad Core.dll'"        BREAK
"../core.dll"                    c364785b    "amx_ban 5 [userid] 'Bad Core.dll'"        BREAK
"../core.dll"                    d20acc6c    "amx_ban 5 [userid] 'Bad Core.dll'"        BREAK

 w sytuacji złego Core.dll

bo kazdy plik ma swoja sume kontrolna tzw. MD5 

polecam się doinformować :> 

 

Edytowane przez mari-knee-jah
 Adas esperal,
Czego nie rozumiesz? Przeliteruje ci M O D Y F I K A C J A P L I K Ó W G R Y = P E R M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do tematu już z jednym takim banem z tego samego powodu 

 

Może nic ona nie robić a może być użyta w skryptach, jest to nie dozwolone, ban zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.