Skocz do zawartości

[UB ↺] Unban


HighKick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem bana za mikro. Przez to ze gracz obrażał innego gracza i do tego kazdego co sie odzywał. Więc mnie poniosło troche go zwyzywałem w niestosowny sposób nigdy bana za mikro nie dostalem na tydzien i nie na tym serwie. Rozumiem bana na 5min do 1h na ogarniecie sie. Ale nic zlego sie nie stało. Wiem, że źle zrobiłem i to sie juz nie powtórzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HighKick pisze prawdę słyszałem wszystko i prawie nic takiego nie było parę słów wymienili i tyle z tego było ban na tydzień  duża przesada ..

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez v_1
 Tajemnica,
To umyj uszy bo jeśli to co on wyzywał to dla ciebie nic to zaczynam myśleć nad Twoimi kompetencjami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Admina ? Gdzie admina obrażałem, takie ściemy żeby walić to już ładnie trzeba mieć. Uspośledzony nie jestem żeby admina wyzywać.  Nie musisz odbanowywać jak już takie ściemy walisz to mi sie grać nawet nie chce juz :) POzdro !

 blUe.,
Doceń dobry humor Ani, która skróciła czas bana z siedmiu dni do 24 godzin.
 Tajemnica,
Ściemy? No raczej wiem co słyszałam jak Cię Son Goku upominał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mu te ub zobaczy się jak ochłonął :D 

 Adas esperal,
Ania skróciła bana tyle w temacie. ~` close
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na [UB ↺] Unban
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.