Skocz do zawartości

[♻] Hasło :x


nadiaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kobieta

Zna się ktoś może na komputerach? Sprawa jest taka, że zapomniałam hasła do win 7 home premium - za nic w świecie nigdy sobie nie przypomnę :P Można jakoś łatwo to obejść?
Próbowałam odpalać płytę i pendriva z nowym win, ale nic nie idzie tak jakby w ogóle tego nie czytało, ewentualnie nie bardzo to rozumiem i nie wiem jak.  Heeeeeelp please! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W oknie logowania do systemu Windows naciśnij 5x przycisk "SHIFT" (wyskoczy Ci okienko klawiszy trwałych)

2. Wyłącz komputer

3. Włącz instalke systemu Windows

4. W oknie instalatora kliknij "Napraw komputer" > Wyskoczy Ci okienko przywracania - naciskasz "Dalej" > pojawi Ci sie szereg poleceń do naprawy komputera - klikasz "Wiersz polecenia"

5. W wierszu poleceń wpisujesz "c:\windows\system32\cmd.exe c:\windows\system32\sethc.exe" 

6. CMD zapyta czy na pewno chcesz wykonać tą operacje, musisz potwierdzić wpisując "yes"

7. Możesz wyłączyć instalke i normalnie włączyć komputer

8. W oknie logowanie naciskasz 5x "SHIFT" (tym razem zamiast okna klawiszy trwałych pokazuje Ci sie CMD)

9. W oknie CMD wpisujesz "net user" - wyświetli Ci się lista użytkowników

10. Następnie wpisujesz "net user "konto" "haslo"" (załóżmy że nazwa Twojego użytkownika to "nadia", a hasło "1234")

W przypadku danych podanych wyżej, komenda którą musisz wpisać wygląda tak:

net user nadia 1234

-Klikasz enter i powinno wyskoczyć powiadomienie "Polecenie zostało wykonane pomyślnie"

11. Logujesz się do swojego konta hasłem które ustawiłaś w CMD (pkt. 10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.