Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Pytanie Tygodnia #28


D@wid0

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak, tylu głupich rzeczy bym nie zrobil, które do dziś odbijają się echem na moje życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kobieta

Z jednej strony tak, z drugiej nie, bo jednak z tych złych sytuacji człowiek uczy się na błędach i wyciąga jakieś wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wszystko co się dzieje w życiu, to na swój sposób lekcja, która uczy ciągle czegoś nowego, zatem uważam, że człowiek uczy się na błędach, których później stara się już nie popełniać. Czasami taka lekcja jest bardzo potrzebna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam taką ochotę, ale po chwili przemyślenia stwierdzam "Co się stało to się nie odstanie", nie ma sensu wracać, najwyraźniej tak musi być :D 

Cofając czas i tak nie wiedzieli byśmy co chcieliśmy zrobić inaczej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz mam takie odczucie że chciałbym to cofnąć wszystko gdy byłem małym paprykiem xD aż się łezka kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak każdy chyba coś zrobił w życiu co chciał by cofnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre rzeczy przydało by się cofnąć/zmienić więc bym wykorzystał tą możliwość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdybym mógł cofnąć czas, pewnie nic bym nie zmienił. Popełniłem setki błędów, i o te setki błędów jestem mądrzejszy. " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.