Skocz do zawartości

[UB ↺] UB PESSOS


PessoS

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze obraza admnistracji w zależności od jakich słów i czy nie było obrażania rodziców. Jeżeli nie było obrażania rodziców ja bym bana skrócił do maksymalnie do 1 tygodnia.

 

@Luczyn poddaj dowód w sprawie tego bana?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssy nie mam obraził administracje od Cwe** K** a zaś kolega obraził mnie cisnąc mi po rodzicach więc dałem mu perma jak chcecie możecie mu skrócić 

@blUe. Nope

@Matthy. Również pozdrawiam xD 

 blUe.,
Jeżeli obraził cię na czacie, to podaj demko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Luczyn napisał:

ssy nie mam obraził administracje od Cwe** K** a zaś kolega obraził mnie cisnąc mi po rodzicach więc dałem mu perma jak chcecie możecie mu skrócić 

@blUe. Nope

@Matthy. Również pozdrawiam xD 

brak dowodów poproszę o uB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kobieta

Jak dla mnie to gość za bardzo pajacuje. Ostatnio na dd2 też został zbanowany, bo wszystkich obrażał (nie tylko adminów). 
Moim zdaniem to on nawet pograć nie wchodzi na serwer, tylko specjalnie prowokuje innych. 
Ja bym tego bana w ogóle nie skróciła, ale jak uważacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, nadiaa napisał:

Jak dla mnie to gość za bardzo pajacuje. Ostatnio na dd2 też został zbanowany, bo wszystkich obrażał (nie tylko adminów). 
Moim zdaniem to on nawet pograć nie wchodzi na serwer, tylko specjalnie prowokuje innych. 
Ja bym tego bana w ogóle nie skróciła, ale jak uważacie. 

Wy pajacujecie dostaje perma a nawet ssa nie umie zrobić. Admini u was to żenada dno i wodorosty. Wyjebane mam to ub 

 Tajemnica,
Jak na serwerze się zachowujesz jak w tym ub to nic dziwnego ze admin dał Ci perma. Pilnuj się się z zachowaniem wobec graczy i adminów- moja dobra rada :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraził całą administracje i prowokował ale i również graczy.

Edytowane przez PabloW
 Tajemnica,
Jakiś dowód czy czcze gadanie. Wypowiedz nic nie wnosi do tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ProToTyp załatw tę sytuację :D Ja bym odbanował za brak dowód, ale nie dawał UB za nieterminowość (ban z 11.01, odwołanie 14.01) odwołania :D 

 

@edit Wybacz @ProToTyp nie do Ciebie, gość pomylił serwery, @Tajemnica jako OP DD2 proszę o pomoc :D

 

Nick: PessoS
   
Adres IP: Ukryty
Typ Bana: SteamID
Powód Bana: Obrazanie Administracji
Wykonano: 2019-01-11
Długość Bana: Na zawsze
Wygasa: Nie określono
Zbanowny przez: Luczyn
Zbanowany na: [ONLYDD2]CS-LUZownia.pl[VipFree24H/StatTrak/100Hp/LECZENIE/KOSY/SKINY/ASYSTY] (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany: 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, PessoS napisał:

Wy pajacujecie dostaje perma a nawet ssa nie umie zrobić. Admini u was to żenada dno i wodorosty. Wyjebane mam to ub 

Ale on już chyba nie chce tego ub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.