Skocz do zawartości

[BAN ✘] Ban za "WH"


OralTerror

Rekomendowane odpowiedzi

Edytuj temat i wstaw demo, które masz w folderze CSTRIKE - możesz nawet jako załącznik, łatwo je zauważysz. Ja dodatkowo mogę swoje później wrzucić i wszystko rozpisać.

 

 

EDIT:

Skoro @OralTerror mimo osobistych testów, że demka się nagrywają, a Ty go nie masz - to wstawię nagrywane w tym samym czasie z mojej perspektywy.

 

oral.dem :

08:50
08:58
09:26
11:23 - do 11:30
13:43 - wiem, że widać, jednak chodzi o moment, że celownik w górze jakby wiedział, że skakał CT a nie stał na skrzyni gdzie go widział ostatnio
13:55 - wcelowany w skrzynie po lewej jakby przed flashem widział gdzie stoi, a resztę miejsc ignorował
15:01 - a dodatkowo po tym już nigdzie nie wychodzi wcelowany po prostu biegnie, bo BS czysty, porównanie innych sytuacji jak wybiega galą
16:08
16:12
16:19
16:26 - jak ja słyszę spadochron to celuję wyżej, że ktoś skacze
16:30

 

Dopiski do w miarę "oczywistych sytuacji", by nie było, że takie śmieszne rzeczy rozpisuję. Reszta same czasówki, bo czas nagli.

 Tajemnica,
Będę wdzięczna jakby była wzmianka gdzies lub przyjnajmniej do mnie jako OP ze ktoś z naszych wchodzi na nowym steam
 Privo,
Ja nagrywałem na innym nicku, a przez blokadę nie zmieniło mi, a nie zwróciłem uwagi, wszystko jest na mój Steam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Privo napisał:

Edytuj temat i wstaw demo, które masz w folderze CSTRIKE - możesz nawet jako załącznik, łatwo je zauważysz. Ja dodatkowo mogę swoje później wrzucić i wszystko rozpisać.

 

 

EDIT:

Skoro @OralTerror mimo osobistych testów, że demka się nagrywają, a Ty go nie masz - to wstawię nagrywane w tym samym czasie z mojej perspektywy.

 

oral.dem :

08:50
08:58
09:26
11:23 - do 11:30
13:43 - wiem, że widać, jednak chodzi o moment, że celownik w górze jakby wiedział, że skakał CT a nie stał na skrzyni gdzie go widział ostatnio
13:55 - wcelowany w skrzynie po lewej jakby przed flashem widział gdzie stoi, a resztę miejsc ignorował
15:01 - a dodatkowo po tym już nigdzie nie wychodzi wcelowany po prostu biegnie, bo BS czysty, porównanie innych sytuacji jak wybiega galą
16:08
16:12
16:19
16:26 - jak ja słyszę spadochron to celuję wyżej, że ktoś skacze
16:30

 

Dopiski do w miarę "oczywistych sytuacji", by nie było, że takie śmieszne rzeczy rozpisuję. Reszta same czasówki, bo czas nagli.

 Przyjacielu ;) Nie wiem czy mogę się odnosić do rozpisywanych demek czy nie ale trudno, zaryzykuje.

-Odnośnie że " wcelowany" jeśli gracze mapkę w mapkę a powiedziałbym bez mała rundę w rundę "kampią" w tych samych miejscach to normalne że wychodzi się wpatrując 

w dane miejsca. 

-Następnie jeśli chodzi o " 15:01 - a dodatkowo po tym już nigdzie nie wychodzi wcelowany po prostu biegnie, bo BS czysty" no to skoro został jeden gracz z drużyny CT i w słuchawkach słychać jak Strzela się z kimś od strony resp'a CT no to można wywnioskować że to nie Gracze z Drużyny TT się sami ze sobą strzelają, Ja osobiście z przyzwyczajeń 

gdy widzę że ostatni gracz został to nie kampię na niego tylko gram na tzw. "Pałe" czyli nie czuwanie nad jednym miejscem oczekując gracza przeciwnej drużyny.

- Tak jak Napisałeś "Jak ja słyszę spadochron to celuje wyżej, że ktoś skacze" Lecz nie każdy gra tak samo ja mam styl grania że jeśli słyszę gdzieś jakieś dźwięki ( w tym przypadku jak napisałeś to będzie załóżmy o spadochronie) to staram się skanować w te miejsca i w ich obszary ;).  Chciałbym dodać że jest wiele graczy, którzy skanują miejsca im podejrzane bo w zwyczaju gracze tam biegają czy kampią  i to norma zawsze tak będzie że ktoś już na pamięć próbuje strzelać nie znaczy od razu że na "Odpale" lata.

Ja się nie rozpisuje ale proszę o sprawdzenie moich uwag dotyczących demka oraz o ponowne sprawdzenie mojej gry ponieważ polubiłem ten serwer i fajnie mi się tu grało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.