Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Powrot dawnej edycji i jak kupno luzaczki jak dawniej?


 ef bek

Nowa edycja?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora edycje byscie chceli by wrocila?

    • 50 lvl wszystkie bronie
    • Dwie sciezki podzielone grupkami z broniami
    • Zadna zostaje aktualna edycja czyli kupno broni za odłamki


Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Czego dotyczy propozycja:

 

1. Zmiany aktualnej edycji na easy/medium exp dlaczego? Myślę ze to już odpowiedni czas przywrócić edycje z 50 lvl jak dawniej była. Coraz więcej osób z dawnej ekipy chce by wrócił dawny sposób expa czyli easy/medium. Edycja z 50 lvl była jedna z najlepszych edycji historii serwera, również expienie bronie podzielone na dwie ścieżki tez było git.

2. Kolejna opcja przywrócić luzaczki za kupno sms i jak inne płatności jak dawniej.

3. Klany można zrobić dopiero po upływie dwóch tygodni od momentu resetu serwera.

4. Ograniczenie bugowanie graczy z respa zm  -->

2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Myślę ze to jest również dodatkowy sposób by uratować  serwer do dawnej grywalności jak kiedyś.  https://scr.hu/1yyaKO4
3. Link jeśli jest: ---
4. Twój nick z gry: fb???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak że  dla mnie  edycja z 50 lv i ścieżką z ak|m4a1 była najlepsza przyjemnie się expiło i było widać progres jaki się zrobiło.

Ta tedycja jest za trudna i wiele osób sobie odpusciło  jedyny sensowny zarobek to grzyby z 20/25 osób na serwerze zrobiło się 5/9 to jest ogromna róznica  ogólnie to pomysł na duży + . 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za edycja 50 lvl lecz nie ta co były ścieżki gdyż każdy i tak wybierał tam gdzie była krowa i praktycznie nikt nie grał ta 2 scieżką a tak to każdy musiał zagrać każda bronią ten system expa z 1 edycji był jak dla mnie najlepszy i pewnie wielu starych graczy sie ze mna zgodzi ( oczywiśćie zbalansować to żeby nie było ze z p228 bije sie po 1k na 140 lvl tylko jakos inaczej to rozplanować np skille co x lvl dostajemy skill do danej broni i np ulepszamy w niej magazynek dmg szybkostrzelnosc szybkosc przeladowania itp 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoRrNiK no można by a co myślisz o tym? np ulepszanie broni za RPG oraz TOKENY (napisane niżej) i ulepszać lvl broni oraz dodanie jakiś  skinów np do krowy mini gun do awp ASIMOV itp. a pro po ulepszania broni to tak max do 10 lvl i w ulepszaniu dodać np:

 

EXP 0/10

Szybko Strzelność 0/10

Szybkość przeładowania

Drop 0/10

Doładowanie amunicji 0/10

Więcej ammo 0/5 czemu 0/5 jeśli mamy broń AK47 i mamy 1 lvl ammo to dodaje nam +10 ammo i tak dalej z kolejnym levelem ammo +10

 

i też do ulepszania musi być jakaś szansa że sie nie ulepszyła broń bo wtedy by była zbyt łatwa gra i dodanie TOKENÓW dzięki którym można ulepszyć broń można je będzie wydropić ze skrzyni umarlaka, JackPota i zdobyć na OXie.

 

a teraz coś dla V.I.P

 

o 10 bloków więcej  

szansa o 10% na ulepszenie broni

o 5 lvl więcej do ulepszenia czyli tak jak tutaj:

 

EXP 0/15

Szybko Strzelność 0/15

Szybkość przeładowania 0/15

Drop 0/15

Doładowanie amunicji 0/15

Więcej ammo 0/10

 

i to tyle jak dla mnie a i z ankiety wybieram 50 lvl 

 

Pozdrawiam :D 

Edytowane przez MaXi KiNg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że dawna edycja była przyjemniejsza niż dzisiejsza. Wole jednak aby nie było hard edycji bo to nie ma sensu. moim zdaniem powinna wrócić stara radość z servera :facepalm: 

mam nadzieje że rosmyślicie na nowej edycji i na nowy początek gry jestem za starymi broniami z ścieżkami i dodać więcej lvl do klanu 

i troche zmiejszone koszty na klan ..............

Edytowane przez polak nie jestem winny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem się tak grałem dużo na tym serwerze odczuwam zmiany edycja z 50lvl  bardzo mi się podobała moim zdaniem ludzie odchodzą z serwera z powodu trudu i brak luzaków jak by wróciła edycja z 50lvl chętnie bym wrócił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak ponieważ edycja z 50 lvl była najleprza a tera jest edycja do kitu

i nikt już nie gra

Edytowane przez pro Master xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery.

 

FB ma rację, teraz hard edycja nie za bardzo przyciąga, najlepiej mi się grało za czasów 50lvl, było przyjemnie, o dobre itemy nie trzeba było poświęcić całego tygodnia, było dużo graczy przez co expienie nie było trudne gdzie nawet bez vipa się wyciągało 100 expa na glocku :). @Albertd Pomyśl nad tą propozycją efbeka bo ma racje, od momentu, gdy zaczynałeś robić serwer trudniejszy spadła liczba graczy, a nie każdy chce się wysilać aby coś zdobyć, poświęcić sporo czasu na serwerze żeby zrobić mały postęp. Z miłą chęcią pograłbym na starym bb gdzie nawet budując najprostsze kampy, na których za długo nie pożyjesz to i tak zrobisz duży postęp wbijając np. tmp albo maca lub po prostu zdobywając item z bonusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy prawdzie w oczy

Zawsze coś Hard było dla ludzi : Wytrwałych /  Lubiących tą gre / co pamiętali stare czasy i jak wtedy było trudno o przetrwanie na różnych serwerach 

Edycja hard nie jest dla wszystkich a pamiętajmy że gra powinna być coś w rodzaju o przyjdę sobie pogram rozluźnię się.

Obecnie Jest tak że wchodzisz na serwer tłuczesz tych zm ile sie da a one i tak cie zabijają 

nie mówiąc o całej ekipie #TRAJHARD

Sądzę że dobrym pomysłem jest wrócić do starych dobrych pomysłów ( nie mowie że te są złe )

Zrobić edycje dość luźniejsza taka medium brzmi spoko ALE

Może spróbujmy zrobić coś takiego że bronie okej wbija sie szybciej ale przedmioty i inne te ulepszenia nie są juz takie proste 

Mam na mysli to ze mamy ta hard edycje i co ?  Ludzie mają itemy +9  po 3 tygodniach ?  ledwo co mac'10 mają .. 

 

Tylko co zrobić  Reset ? a może po prostu taka zmiana o z marszu ... ale jak to wynagrodzić tym co tyle czasu włożyli w tą gre 

I tak mam na myśli nawet #TRAJHARD'ów

 

Ciekawi mnie rozwój tej sytuacji ;]

 

 

Ps @AlbertdMy wiemy że ty lubisz oryginalność pomysłowość itp. ale trochę pomyślisz my podrzucimy pomysł ty go przerobisz na swój i może nam wyjść kolejna najlepsza edycja serwera :"D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny pomysł tylko jak już przydała by się jakas rekompensata za przegrany czas na "hard edycji" i Jak by się dało przywrócić edycje z dwóch edycji temu czyli bronie na level super

20 godzin temu, ef bek napisał:

1. Czego dotyczy propozycja:

 

1. Zmiany aktualnej edycji na easy/medium exp dlaczego? Myślę ze to już odpowiedni czas przywrócić edycje z 50 lvl jak dawniej była. Coraz więcej osób z dawnej ekipy chce by wrócił dawny sposób expa czyli easy/medium. Edycja z 50 lvl była jedna z najlepszych edycji historii serwera, również expienie bronie podzielone na dwie ścieżki tez było git.

2. Kolejna opcja przywrócić luzaczki za kupno sms i jak inne płatności jak dawniej.

3. Klany można zrobić dopiero po upływie dwóch tygodni od momentu resetu serwera.

4. Ograniczenie bugowanie graczy z respa zm  -->

2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Myślę ze to jest również dodatkowy sposób by uratować  serwer do dawnej grywalności jak kiedyś.  https://scr.hu/1yyaKO4
3. Link jeśli jest: ---
4. Twój nick z gry: fb???

Co do klanów  przesada max dzień może dwa 

Edytowane przez Nelik__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest dla was jeżeli chcecie 50 lvl żaden problem tylko potrzebuje dobrze rozpisanego tego co chcecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Albertd napisał:

Serwer jest dla was jeżeli chcecie 50 lvl żaden problem tylko potrzebuje dobrze rozpisanego tego co chcecie :P

ok ale gdzie w propkach czy tu?

Edytowane przez Nelik__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja, mamy grac sobie dla przyjemnosci nie? Nikomu sie nie chce farmi i bic miesiacami zeby w koncu kupic se krowe.... Jestem za przywroceniem starej edycji, z fast expem i duzym dropkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Albertd wszystko :P.  Jestem za przywroceniem 50 lvl 

Edytowane przez Sjjs
A tako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK 

@albertd kiedy to zrobisz ? :D bo muszę się przygotować ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.