Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Dzisiaj
-
Bardzo fajny pomysł, szczególnie jak w danym okresie człowiek ma mniej czasu na grę to przynajmniej nie będzie ubogo wyglądało jak to ma miejsce po resecie 😎
-
Evolution zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
Venomek zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
Venomek zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
Venomek zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
Venomek zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
LskM zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
LskM zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
LskM zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
LskM zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
LskM zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Głosowanie na serwer 4Fun!
-
845
-
Zostałeś odbanowany! Możesz wracać do gry.
-
~KropeK [#w] obserwuje zawartość UN BAN KROPEK
-
Nick: KropeK Serwer: [4FUN] CS-LUZownia.pl [OZYWI Steam ID / SID: STEAM_0:0:7365415 Powód bana: nie wiem Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=1080 Uzasadnienie: koobek. admin dal mi bana ale nie wiem , dawno nie grałem w cs 1.6 i wszedlem na server po grałem z 10min i ban tu sa SS https://megawrzuta.pl/daphxn98
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
koobek. odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
844 -
843
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
Evolution odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
842 - Wczoraj
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
841 -
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
840 -
nie no ogólnie pomysł spoko, z tymi 0 to nie wiem ale zawsze mozna stworzyć nowe rangi z 2-3 też spoko by było
-
Myślę że niektórych graczy mogloby to zniechęcić
-
No dobra może przesadziłem z dwoma. Jedno by starczyło 😅 w ciągu roku to i tak do zamknięcia na marszałka 😆
-
Lepiej nie dodawać zer 🙂 Na rangę rekruta jest obecnie 300 fragów a po dodaniu dwóch zer było by 30000 😁
-
Jestem za, można zrobić reset raz na rok i dodać po prostu dwa zera do liczby potrzebnych fragów dla wbicia rangi.
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
koobek. odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
839 -
838
- Ostatni tydzień
-
837
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
Evolution odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
836 -
Jestem za, Marszałek Polski mi pasuje Pozdrawiam !
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
835 -
Głosowanie na serwer 4Fun!
Venomek odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
834 -
Witam wszystkich LUZaków na forum 🙂 Nick: LoOke Opis propozycji: Propozycja zmiany którą składam dotyczy rang przyznawanych na serwerze za zdobywanie fragów. Chodzi o to że rangi mogłyby być nieresetowane ( lub np. raz na rok 😁 ) bo wydaje mi się że restart co miesiąc to zbyt często, a wiadomo trochę tych rang i zabójstw do uzbierania jest więc myślę że gracze czuli by się bardziej zmotywowani do grania i ich zdobywania 🙂 Patrząc na ilość killi też cieszy się mordka i po prostu jest to zawsze jakiś prestiż. Śmiało się wypowiadajcie i zobaczymy co z tego będzie 👍 Pozdro 👊 Materiały poglądowe (screen, filmik, link): nie bardzo jest tutaj coś dodać 😉
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
koobek. odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
833 -
Dołączył do społeczności: ho chi min
-
832
-
Głosowanie na serwer 4Fun!
koobek. odpowiedział(a) na CS-LUZownia.pl temat w Głosuj na nasze serwery!
831